Spectaculare pokračuje s Catching Flies a Erased Tapes showcase

Spectaculare pokračuje s Catching Flies a Erased Tapes showcase

26. 02. 2019  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Třetí týden festivalu Spectaculare nabídne dva koncerty. V úterý 26. 2. se v La Fabrice představí londýnský producent George King aka Catching Flies a mladý karibský producent Poté. Ve čtvrtek 28. 2. proběhne v Paláci Akropolis již třetí showcase prestižního experimentálního labelu Erased Tapes, která představí Daniela Brandta a Davida Allreda.
Vstupenky jsou k dostání v předprodeji GoOut. Kompletní program je k dispozici na www.spectaculare.eu.

Catching Flies + Poté
26. února 19.30, La Fabrika - Slévárna
Londýnský producent Catching Flies umí ve své něžné elektronice vystihnout všechny odstíny downtempa, od hip hopu, soulu až po jazz. Jeho hudba osloví fanoušky Flying Lotus, Caribou či Bonobo, se kterým projel velké evropské turné v roce 2014. Catching Flies se po posledním vydaném singlu Satisfied dočkal velké pozornosti a brzy se chystá vydat i své debutové album. Hudební časopisy o něm píši, jako o jménu, které bude v roce 2019 rezonovat a v Praze vystoupí úplně poprvé.
  Druhým hostem večera bude teprve 22letý producent Poté, původem z Karibiku, který ve své hudbě jedinečným způsobem prolíná hudbu i nástroje různých kultur a oblibu nalézá zejména v bicích a perkusivních nástrojích. Nedávno vydal své debutové LP Spiral, My Love a mohli jste ho vidět jako předskokana na loňském turné Bonobo.

Cena v předprodeji 350 Kč, na místě 450 Kč

Facebook: fb.com/events/281280582560326/   
Předprodej: goout.net/cs/koncerty/festival-spectaculare-catching-flies+pote/mhkvd/+blbjl/  
Video: https://youtu.be/P6x2_EmY14E

Erased Tapes vol. 3: Daniel Brandt, David Allred
28. února 2019, 19:00, Palác Akropolis
Ve čtvrtek 28. února se v pražském Paláci Akropolis představí v pořadí již třetí showcase prestižního experimentálního labelu Erased Tapes. Hlavní hvězdou večera bude Daniel Brandt, spoluzakladatel německého elektroakustického ansámblu Brandt Brauer Frick. Brandt vydal v říjnu už své druhé sólové album Channels, které volně navázalo na loňskou prvotinu, album Eternal Something. Původně plánoval natočit výhradně bubenickou desku, ale během nahrávání svůj záměr značně pozměnil a vznikla tak podmanivá a dobrodružná zvuková nahrávka, ve které nechybí dunivé trombóny, rytmicky se prolínající kytary ani valivé a přitom hravé bicí. Z nenápadných motivů postupným vrstvením zvuků vytváří působivý celek, který nejlépe vynikne právě naživo.
 

Večer značky Erased Tapes otevře její čerstvý objev, kalifornský zpěvák a multiinstrumentalista David Allred, který se u labelu loni objevil ve spolupráci s Peterem Broderickem a v listopadu 2018 pak vydal i debutové sólové album The Transition.

Cena v předprodeji 400 Kč, na místě 500 Kč

Facebook: fb.com/events/364979097585160/

Předprodej: goout.net/cs/listky/festival-spectaculare-daniel-brandt+david-allred/fcvd/

Dodal: Eliška Míkovcová, kulturnipr.cz
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SPECTACULARE: ERASED TAPES

Čtvrtek 28. 2. 2019
Vystupují:
Erased Tapes vol. 3: Daniel Brandt, David Allred
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika