Shutdown festival s podtitulem Reclaim the world

Shutdown festival s podtitulem Reclaim the world

15. 04. 2019  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Rakouská agentura Revolution event naplánovala na druhou srpnovou sobotu třetí ročník akce - Shutdown festival. Tentokrát akce nese podtitul Reclaim the world. V areálu kolem neaktivní nukleární elektrárna budou připravené pro návštěvníky 4 scény - Hardstyle Mainstage, Hardcore Stage, Uptempo Stage a Raw Stage. Každá ze zmíněných scén láká už teď nejedním zvučným jménem.
Neaktivní nukleární elektrárna v Dolním Rakousku ve městě Zwentendorf bude V sobotu 10. srpna opět dějištěm třetího ročníku jednodenního harderstyles festivalu Shutdown – Reclaim the world (pozn. redakce bez možnosti kempování). Minulého ročníku, který byl pár dní před začátkem festivalu beznadějně vyprodán, se účastnilo 10.000 návštěvníků, (Pozn.: Lístky letos opět budou v prodeji od soboty 06.04.2019 za cenu € 69 (bez poplatků na www.shutdownfestival.at/de/tickets) – pokud budete chtít získat lísky o € 7 levněji, tak se prosím obraťte na AMBASADORA v ČR pro tento festival - https://www.facebook.com/jan.lukes.908 )

Budova neaktivní nukleární elektrárny byla postavena v roce 1972, ale nikdy nebyla uvedena do provozu. Je někdy označována, jako pomník jaderné energetiky v Rakousku („Atomkonserve Zwenti“). Měla mít jeden reaktor s výkonem 730 MW.

Pozn.: Pro technické typy mám příslib, že tento rok by měly být součástí festivalu i organizované prohlídky elektrárny.

Festival, i když je na svém počátku, tak se organizačně dost snaží. Oddělení vstupů pro organizované zájezdy od vstupu pro ostatní návštěvníky, ztráty a nálezy a stánek s festivalovým oblečením budou opět samozřejmostí. Nebude chybět dostatek stánků s občerstvení, takže nikdo nebude trpět žízní ani hlady. Stejně jako v minulém roce, tak i v tomto roce bude opět zaveden speciálním systémem pro placení – čipový náramek, který se bude dát kdykoliv a bez problémů dobít.
 


LINE UP:
ANDY THE CORE, ANGERFIST, ANIME, BODYSHOCK, CLOCKARTZ, DAN RIDER, DEADLY GUNS, DELETE, DESTRUCTIVE TENDENCIES, DR PHUNK, DR. PEACOCK, E-FORCE, FREQUENCERZ, HERNANDEZ, KELTEK, KILLSHOT, LUMEX, N-VITRAL, NEVER SURRENDER, POLEY TIGHT, PREDATOR,PROMO, RAN-D, RÄT N FRIKK, REQUIEM, RUFFNECK, RUTHLESS, SCALE, SOUND RUSH, SUB SONIK, THE VIPER, TOM AITCH                                
MC: NOLZ, THA WATCHER, SYCO

Pozn.: Line up zatím není kopletní – čeká se na uveřejnění poslední fáze.

Společná výprava na Shutdown festival - Reclaim the world.
Pokud se chcete zúčastnit festivalu Shutdown festival - Reclaim the world, tak máte možnost. Na tento event bude vypraven dálkový autobus s kapacitou 53. Odjezd bude z Prahy v sobotu 10. srpna okolo 6.00. Návrat do Prahy bude v neděli 11. srpna okolo 8 hodiny. Do plné kapacity výpravy zbývá málo volných míst. Pokud máte zájem, nebo byste věděli o někom, kdo by měl zájem vycestovat na tento festival, tak navštivte facebook https://www.facebook.com/events/331253514194377/ a přidejte se do události Společná výprava na Shutdown festival 2019 nebo rovnou kontaktujte zprostředkovatele zájezdu honzin@poslouchej.net. Autobus, stejně jako každý rok pojede trasu Praha – Hradec Králové – Brno – Zwentendorf.

Cena zájezdu je odhadována na 3.100 Kč (částka je uvedená za lístek na festival a zpáteční cestu z Prahy nebo Hradce Králové. Doprava z Brna bude cca 400 Kč levnější)
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SHUTDOWN

Sobota 10. 8. 2019
Vystupují:
ANDY THE CORE, ANGERFIST, ANIME, BODYSHOCK, CLOCKARTZ, DAN RIDER, DEADLY GUNS, DELETE, DESTRUCTIVE TENDENCIES, DR PHUNK, DR. PEACOCK, E-FORCE, FREQUENCERZ, HERNANDEZ, KELTEK, KILLSHOT, LUMEX, N-VITRAL, NEVER SURRENDER, POLEY TIGHT, PREDATOR,PROMO, RAN-D, RÄT N FRIKK, REQUIEM, RUFFNECK, RUTHLESS, SCALE, SOUND RUSH, SUB SONIK, THE VIPER, TOM AITCH
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika