Soutěž pro DJe

Soutěž pro DJe

08. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Badpoint a Drumandbass.cz crew u příležitosti DRUMSTATION - HIGHER D'N'B NRGY připravili soutěž na podporu talentů a oživení scény. Vítěz(ové) soutěže si zahrají na DRUMSTATION - HIGHER D'N'B NRGY po boku zahraničních djs, na hlavním pódiu a na velký aparát. Aby nebyl výběr ovlivněn ve prospěch pražské scény, bude vítězovi hrazena hospodárná cesta, dále získává 2 vstupenky, dárky, set není honorován.
Další DRUMSTATION s podtitulem HIGHER D`N`B NRGY se uskuteční v pátek 8. dubna v klubu Matrix. Mix atraktivního zahraničního obsazení a prémiová cena vstupenek (50 Kč do 22h) dávají tušit, že tato DRUMSTATION s pořadovým číslem 13 bude opět Událostí s velkým U. Energický drum and bass překypující energií, nejaktuálnější tracky v mixech přesných jako švýcarské hodinky, smečka anglických mc’s a český smíšený dj team! HIGHER D`N`B NRGY…

Badpoint a Drumandbass.cz crew u příležitosti DRUMSTATION - HIGHER D`N`B NRGY připravili soutěž na podporu talentů a oživení scény.
Vítěz(ové) soutěže si zahrají na DRUMSTATION - HIGHER D`N`B NRGY po boku zahraničních djs, na hlavním pódiu a na velký aparát. Aby nebyl výběr ovlivněn ve prospěch pražské scény, bude vítězovi hrazena hospodárná cesta, dále získává 2 vstupenky, dárky, set není honorován.


Další info k akci:

Headlinerem DRUMSTATION - HIGHER D`N`B NRGY je dj IMPACT, dynamický a razantní dj ze švýcarských The Engine, který před mnoha lety začínal na techno-hardcoru. Dj IMPACT podal skvělý výkon na DRUMSTATION XTRA, ale jeho set spousta lidí kvůli pozdní ranní hodině nezažila. Teď dostávají šanci si jeho set pořádně vychutnat. Zároveň jsme pozvali i jeho stájového kolegu, kterým je dj LOCKEE. Tento přední švýcarský dj a rádio moderátor na HIGHER D`N`B NRGY chystá pořádně výbušný kufřík desek.
Za Anglii nastoupí tandem mc R-VEE a mc JIMINEE (Flexin’ Tues-Daze, drum&bass arena battle team). R-VEE na svém projevu pracuje každý den, drum and bass je pro něj vším, což se projevuje ve vyhraných soutěžích a množstvím bookingů s významnými d’n’b djs, jako třeba Ed Rush, Grooverider, Nicky Blackmarket, Mampi Swift. R-VEE také pravidelně vystupuje na d’n’b stanicích LifeFM, Future Drumz, Pyrotechnic, Ukrumble a dalších. Mc JIMINEE s R-VEEm spolupracuje již od prapočátků jejich kariéry a dohromady tvoří sehraný pár, který si zvládá předávat mikrofon rychlostí světla.
Z domácí NRGY ligy jsou nominováni: djka IM CYBER (Roxy, Shadowbox), dj MEFUZO (Messarosh, Soundeviant), dj SUKI (rezident DRUMSTATION). O IM CYBER je známo, že dovede zahrát i hodně hustý set, k čemuž jsme jí pro tuto akci vyzvali. Věříme, že nás bude dobře reprezentovat - prostě se můžeme těšit na drsnost v sukni 
Dj MEFUZO pochází z Plzně, je rezidentem klubu INSPIRAL, člen Messarosh, Sound Deviant crew a krom toho, že hraje hodně úderně, pořádá moc dobrý mejdany. Třeba SPACEWARP v plzeňských podzemních garážích s Black Sun Empire byl na Plzeň totálně neuvěřitelná akce!
K SUKImu, organizátorovi Let it roll, Reggae meetingu, dalších akcí, rezidentnímu djovi DRUMSTATION, asi nění potřeba nic více dodávat.

Na akci, díky hlavnímu partnerovi akce – clothing company shop.badpoint.cz, která se specializuje na jungle & hard core style, je do 22h speciální vstupné pouhých 50 Kč!!!
Big up!

Takže 8. dubna higher drum and bass energy - jak v jevišti tak v hledišti!

Více informací hledejte na www.badpoint.cz/drumstation


0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika