FLÉDA - ClassX 18.3.

FLÉDA - ClassX 18.3.

09. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Psal se rok 1999 a partička djs - Vik, Javas, Koala, Muzzy, Mick, Marcco tehdy známá jako Family Circle crew, přišla s nápadem rozjet ve městě Brně pravidelné mejdany Solid Session a 54’s, které měly za cíl prezentovat kvalitní a zábavnou hudební produkci , okořeněnou vystoupením performerů nejrůznějšího ražení.
Psal se rok 1999 a partička djs - Vik, Javas, Koala, Muzzy, Mick, Marcco tehdy známá jako Family Circle crew, přišla s nápadem rozjet ve městě Brně pravidelné mejdany Solid Session a 54’s, které měly za cíl prezentovat kvalitní a zábavnou hudební produkci , okořeněnou vystoupením performerů nejrůznějšího ražení. Už v tomtéž roce se mejdany v režii Family Circle crew umístily na předních místech v hodnocení akcí roku tehdejší verze časopisu Xmag a z brněnských klubovek se stala tradice.

Do dnešní doby se vše pěkně vytříbilo a z mejdanů FC vznikl booking, nezávislá hitparáda a server www.solidsession.com věnovaný produkci autorské elektronické hudby bez omezení.
V mpétrojkách je tak na serveru ke slyšení spousta originálních skladeb s naprostou producentskou volností, nadhledem a hlavně smyslem pro aktivní formu zábavy a vlastní realizace svých hudebních nápadů !

V současné době probíhá v prostorách klubu Fléda úspěšná série večírků ClassX, kde se včetně rezidentů Javase a Koaly objevují zajímavé osobnosti domácí i zahraniční scény viz. Kid Loco, dj Freestyle, Tvyks, Liquid A, Loutka atd., jež přispívají do pestré mozaiky hudebního dění na Flédě, za podpory věrných tanečníků a posluchačů.
Djs Loutka, Javas, Koala a Muzzy takto oslaví 18 Března pozvolna se blížící příchod jara a rozjedou jízdu na ClassX 05 special edition Solid Session právě pro Vás, kteří máte rádi veselou a dynamickou muziku ve společnosti usměvavých lidí …

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/classx.gif[/IMG]
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika