STEAM XI.

STEAM XI.

11. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Pátek 18.3.05, Fashion Music Club DÉFILÉ, Vodičkova 17 (100 m od Václavského náměstí) Rozhodně doporučujeme!
Pátek 18.3.05, Fashion Music Club DÉFILÉ, Vodičkova 17 (100 m od Václavského náměstí)

Djs: Hit & House & Energy stage:
STEREOPHONIC EXPERIENCE (special old school ping pong hit & house & energy set),PETE WALK (Steam rezident, czech hit & house & energy superstar, PeteWalk.com), BON FINIX (world hit & house & energy star, BonFinix.com), MARTY CROW (new hit & house & energy prince), Fake May.

Relax web servers stage:
Levis vs. Drahota (ping pong free house set, Technisco.cz vs. Tech-house.cz), Face (Techno.cz), Gigless (House.cz), Manio (ECA, (Défilé).
Special price of drinks. Welcome drink Vodka & Redbull. V.I.P. zone for all Steam friends.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/steam11.jpg[/IMG]

Přehoupli jsme se přes magickou desítku a poučeni z úspěchů i neúspěchů se vydáváme na pospas té druhé. Minule dorazilo zatím asi vůbec největší množství lidí (cca 400 + 200 nevpustila dovnitř ochranka jak bylo plno) a Backdoors praskal ve švech. Ohlasy na prostor nebyly ale úplně nejlepší. Došlo k neshodě mezi produkčním a barmany a byly tak obsazeny stoly, které za účelem zvětšit parket neměly v klubu vůbec být. Pěkně mne to naštvalo a moc se vám všem za to omlouvám! Ujišťuji vás, že tento problém se již určitě opakovat nebude. Nyní totiž navštívíme Fashion Music Club Défilé přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici číslo 17, který je o poznání větší. Mimo zatím největší parket který kdy na Steamu byl, nabízí spoustu sezení ve dvou patrech a dokonce umožňuje vytvoření 2 stagí. V přízemí na úrovni ulice se bude sedět a odpočívat za zvuků klidnější house a deep house music a dole v suterénu tancovat jako o život na již tradiční energické houseové hitovky, stejně tak jako jsme na všech Steamech zvyklí.

Hlavní Hit & House & Energy stage nastartuje dj Fake May, naváže na něj Marty Crowe, nová česká hitovková hvězdička a hned od půlnoci se můžete těšit na ten největší nášup přímo od české H & H & E superstar mistra Peta Walka! Po něm nastoupí oblíbení Stereophonic Experience, kteří se dnes již spíše soustředí na progressive a tech house, v tento večer ale vyloví své staré dobré hitovky, přihodí to nejlepší ze současnosti a ve speciálním old school ping pong setu vás budou bavit a povzbuzovat k tanci jak vůbec nejlépe dovedou. Dalším vystupujícím bude oblíbený rodák z Kypru Bon Finix, rezident party Sunburned v pražském klubu Mecca. K ránu pak vystoupí všichni účinkující ve společném bláznivém ping pong setu a budou hrát dokud neodejde poslední návštěvník! Druhá Relax web servers stage se bude odvíjet spíše v odpočinkovém rytmu a tak vám djs budou servírovat klidnější house a deep house. Je zde spousta místa k sezení i povídání a koktejl bar s bohatou nabídkou drinků. O hudební doprovod se postarají djs Gigless z bookingu serveru House.cz a Manio produkční klubu Défilé. Od půlnoci pak djs Levis a Drahota a to opět v ping pong setu. Tato dvojka společně ještě nevystupovala, takže budou pro nás, i sami pro sebe, dalším překvapením party Steam XI. Druhou stage zakončí dj Face z bookingu serveru Techno.cz.

Mimo hudební produkce jsme pro vás připravili i opět několik vychytávek. Prvních 100 příchozích dostane u vstupu zdarma jako uvítací drink Vodku s Redbullem a po celou noc bude na barech tento nápoj a navíc i pivo levnější než kdykoli jindy. Další specialitkou je VIP prostor, který zajistí přátelům party Steam, našim známým i jejich známým, komfortnější sezení a vždy dostatek místa.

2 stages, 11 djs. Start 20:00. Vstup zdarma.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika