Pekelnej parník již ve čtvrtek

Pekelnej parník již ve čtvrtek

02. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Léto uteklo jako voda a blíží se nám mejdan na Pekelným Parníku. Čeká na Rašínově nábřeží pod Palackého mostem, aby 4.září ve 20:00 nalodil všechny čertice a čerty a vezl je šestihodinovou house party rovnou do Pekla. O skvělou zábavu se Vám již tradičně budou starat ti nejostřílenější Pekelní Djs.
Těšit se můžete na dvě nabité stage – Open Stage a Room Chill stage, pod jejichž kotly Vám zatopí pekelná sestava MarcoS, Hozzy, Adam Cloud, Pete Walk,Hellectro, Subgate, Kifli, Carrasco, Popshot Boys,Mersi, Spinal, Vilem, Deep Sanding Crew, live Matouš (sax.) & Ajfel(MC).

Fantastickou atmosféru umocní i panorama večerní prahy, svěží vzduch (oproti klubovému prostředí), ale především velká banda přátel! Všichni jste zváni užít si tuto jedinečnou party v duchu 2. výročí klubu Pekelnej Bar.

Mysleli jsme i na vrtochy počasí a v případě letního deštíku, kapitán lodi palubu pohotově zastřeší. Ještě prozradíme, že při zakoupení lodního lístku za 200,- kaček na tento parádní mejdan, každý obdrží lístek s číslem. O půlnoci vybereme tři šťastlivce, kteří získají konzumaci v Pekelným baru v hodnotě 1000,- Kč, kterou mohou v průběhu celého září kdykoliv uplatnit.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

PEKELNEJ PARNÍK + HELL´S FIFTH DAY

Čtvrtek 4. 9. 2008
Vstup: "zdarma"
Vystupují:
DJs: Marcos, Hozzy, Adam Cloud, Pete Walk, Hellectro, Subgate, Kifli, Carrasco, Popshot Boys, Spinal, Mersi, Vilem, DSC, live Matouš & Ajfel Hell`s Fifth Day - MarcoS, Subgate, Mark Twin, Andy T
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika