Drumandbass.cz Night v Roxy

Drumandbass.cz Night v Roxy

04. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
(Promotion) Dostavte se v sobotu 6. září od 22 hodin do klubu Roxy, Dlouhá 33, probíhá zde zápis do dalšího ročníku Univerzity mejdanů, obor Drumandbass a jiné vylomeniny.
Řádně zapsaní ihned absolvují kurz na téma „Řádnej diktát“, který povede jedenáct lektorů z vyhlášené asociace Drumandbass.cz. To vše do 23:00 se vstupem zdarma, …poté za kilíčko!

Do tajů zlámaných smyček, temných beatů, tanečních rytmů a produkce soudobých zahraničních i českých producentů vás zasvětí jmenovitě profesoři Beast 67, Marihai, P.No, C.N.B, Freakox a Cyrax. V hlavním čase bude diktovat hostující přednášející z uznávané industriální katedry ostravské fakulty Dvoikatroika, Inspiral X62. Kurz si klade za cíl seznámit účastníky nejen s novými poznatky z oboru, ale také jejich zdokonalení v praktických dovednostech, jako např. taneční kroky pro zlomené a pokročilé, entuziasmus na parketě či orientace v klubu – od baru k baru.

Prázdniny končí, nezapomeňte se pečlivě připravit, mohou se vám hodit i znalosti nabyté na letních festivalech. Kurz, který naváže na učivo z předešlých přednášek pod vedením Drumandbass.cz, probíhá až do časných ranních hodin.

K zápisu si přineste 100 Kč k pokrytí vstupního poplatku, ten bude prominut těm zájemcům o studium, kteří se dostaví před 23. hodinou. Nemůžete-li se dostavit ve výše uvedeném termínu, univerzita nepřijímá omluvenky, kurz probíhá bez nároku na náhradu.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DRUMANDBASS.CZ NIGHT

Sobota 6. 9. 2008
Vstup: do 23h zdarma, poté 100 Kč
Vystupují:
Djs: Inspiral X62, dnb.cz crew: Beast 67, Marihai, P.No, C.N.B, Freakox, Cyrax thcz chill out djs: Blond, Brady, Next, Raidem
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
YannD
04. 09. 2008 | 09:39:37
+0 | -0

Cha:-)

...či orientace v klubu – od baru k baru - to je dobrý:-)
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika