Necro se vrací do Prahy

Necro se vrací do Prahy

04. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (2)
Porno, smrt, úchyláctví, horror, tanec svatého Víta, hafo drog, logika, psychologika, psychotronika, šílenství a rap. Spojení, které možná hodně lidí zkouší, ale které dokáže pořádně dělat jen jeden vyvolený.
Sam sebe popisuje bez falešné skromnosti jako „nejbrutálnější rapper na světě“ a přes 3 miliony návštěvníků jeho myspace dokazuje, že i s klipy, které si hudební televize pouští jen potají pro vlastní potěšení a které nenajdete ani na Youtube, můžete mít zástupy oddaných. Nevím, jestli jsou na něj pyšné jeho máma s babičkou, ale to je skalním v kotli úplně ukradený. Oni vědí, protože už to tady jednou rozbil. Už jednou tu on a 20 kilo ovaru, co nosí za krkem, diktovalo hodinu černé rapové mše. Už jednou tohle hovado s Mr.Hydem po boku předvedlo, jak se topí pod pekelným kotlem.

Už jednou dokázal Necro přitáhnout fandy rapu, stejně jako vyšinutý jedince s kostlivcem na triku a obráceným křížem na krku a nechat je pogovat v objetí s motorkáři a jejich logy gangů na zádech. Na plesy oživlých mrtvol pro starší a pokročilé jsou tu jiní, tohle byl rej, pot, ryk a chroptění. Kdo tam tenkrát byl, má doteď při vyslovení zaklínací formulky „Necro vivo“ aneb „Necro naživo“ (případně „Necro morturo“ aneb „Necro namrtvo“) záchvat třasu lepší než Michal Nedvěd, mistr světa v electric boogie. O těch, kdo tam snad nebyli, ani nemluvím, na jejich vzteklinu není lék. Respektive nebyl, protože skoro přesně do roka a do dne se jeho eminence NECRO, masový vrah slabého a nepřesvědčivého rapu, vrací na místo činu. Den D je v kalendáři schován pod čtvrtkem 2.10. a „place to be“ se jmenuje Lucerna Music Bar. Předmět doličný je mikrofon od krve a tělesných sekretů a spolupachatel není neznámý, a je jich dokonce víc: Mr.Hyde a Klee Magor, plus DJ’s Tuco, Pufaz a Wuty.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: NECRO

Čtvrtek 2. 10. 2008
Vstup: Předprodej 400 Kč, na místě 480 kč
Vystupují:
Necro, Mr.Hyde, Klee Magor, Tuco,
Další informace
2 KOMENTÁŘE
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
2020
08. 09. 2008 | 09:18:36
+0 | -0
Tak si k tomu přibalte radio Spin a mužete si ho tam klidně i odvést! Hoveda z cech
2010
05. 09. 2008 | 09:46:11
+0 | -0

The Sexorcist

tak na toto hovedo sa s radostou pridu pozriet hoveda z kosic
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika