Fast Food Orchestra v Roxy

Fast Food Orchestra v Roxy

11. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ska a další odnože spřízněné muziky přinesla letošní deska Fast Food Orchestra, příznačně nazvaná „Urban Menu“. Jejich kompletní, osmi-členná formace se ukáže v plné síle na velkém podiu klubu Roxy.
Pro jejich koncert si můžete zaškrtnou v kalendáři datum 9.10.2008 od 19h. Lístky lze již teď zakoupit v předprodejích sítí Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 130czk + poplatky, na místě v den koncertu pak za 180czk.

O Fast Food Orchestra

Kapela Fast Food orchestra se zformovala v letech 1994-96 a od roku 1998 začala aktivně vystupovat po klubech. V roce 2000 kapela vydává své debutové album s názvem "Fugison party" (Emergency records) a o dva roky později vychází stylově mnohem více vyhraněnější deska "Lastfood" (Jahquita records). V roce 2004 vychází třetí deska s názvem "Mangrooves" (37 surfers/megalith records), která je oproti dvěma předešlým deskám obohacena o hlas v současné době více méně stáleho toastera Dr. Karyho. V roce 2008 Fast Food Orchestra vydávají zatím poslední desku "Urban Menu" (megalith records), na které je znát posun k větší stylové rozmanitosti a obohacení zvuku kapely o prvky reggae, dancehallu, ragga, rocksteady, punku, hip-hopu, popu nebo breakbeatu.

fast food orchestra

Fast Food za více než deset let aktivního vystupování se svým repertoárem objeli téměř celou Českou republiku a opakovaně se také objevili na pódiích zahraničních klubů a festivalů. Ku příležitosti vydání své poslední desky odjela kapela na čtrnácti koncertní turné do Brazílie a po boku amerických The Toasters také na koncertní šňůru po Evropě. Na podiích se během svého působení objevili po boku kapel jako The Toasters, Pilfers, Hotknives, Panteon Rococo, Slackers, Selecter a jako nejvýznamnější v jejich historii považují společné vystoupení s jamajskou legendou The Skatalites v Drážďanech.

www.fastfoodorchestra.cz

Dodal: Petr Tajčman, Roxy Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: FAST FOOD ORCHESTRA

Čtvrtek 9. 10. 2008
Vstup: 130/180 Kč
Vystupují:
Fast Food Orchestra
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika