Broken Beats v Jilemnické Továrně

Broken Beats v Jilemnické Továrně

12. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Pátek 26. září bude v klubu Továrna Jilemnice patřit tradiční party Broken Beats. Kdo tuto akci navštívil v minulosti ví, že Broken Beats patří mezi party s nejlepší atmosférou nejen v klubu Továrna, ale v celém Podkrkonoší.
Rezidentem večera věnovaného tvrdým zlámaným beatům je Djka Katcha, jako speciální host se v Továrně poprvé představí Dj Suki.

První party Broken Beats proběhla v Jilemnici už v roce 2003. Od té doby se zde vystřídali přední čeští d’n’b Djs jako Sayko, Koogi, Inspiral X62, Katcha, Im Cyber, Touchwood, Philip T.B.C a v roce 2005 zavítal na akci dokonce rakouský DJ Raw.Full. Rezidentkou večera je nejoblíbenější česká d’n’b Djka Katcha. Jako letošní speciální host se v Továrně poprvé představí Dj a promotér v jedné osobě – Dj Suki.

Taneční hudba začala Sukiho přitahovat v polovině devadesátých let, kdy po prvotním experimentování s technem a hiphopem našel svou „krevní skupinu“ ve zlámaných beatech. Jako pořadatel akcí se zapsal do paměti českých d’n’b fandů především akcemi jako Take Control, Real Beat či největší českou d’n’b party Let it Roll. Jako Dj je součástí sound systému Tele2Beatz. Kromě toho má Suki ještě dost energie, aby zvládl řídit obchod TSP Records v Praze. Suki také často spolupracuje s MC Jacobem (Skyline), jeho hlas uslyšíte nejen během některých Dj’s vystoupení, ale také ve skladbách umístěných na www.myspace.com/djsuki.

Dodal: Aleš Povr, Aquaphonic
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

BROKEN BEATS

Pátek 26. 9. 2008
Vstup: 99 Kč
Vystupují:
Katcha, Suki, Okan, Airbees
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika