Alicia Keys představí v Praze nový bond-song

Alicia Keys představí v Praze nový bond-song

16. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Alicia Keys vystoupí 14. října poprvé před českým publikem. Premiéru si tak odehraje jedna z nejkrásnějších a nejtalentovanějších zpěvaček a skladatelek současnosti. Za svůj dosavadní krátký život již posbírala nespočet ocenění a stala se miláčkem publika napříč hudebními žánry.
Praha bude jednou z prvních zastávek evropského turné k aktuální desce As I Am, kterou Alicia Keys vydala na podzim loňského roku. Specialitou pražského koncertu by se mohlo stát jedinečné premiérové vystoupení Alicii Keys a Jacka Whitea, které v této chvíli slibují kuloární informace ze strany umělkyně. Zazpívat by zde měli společný duet Another Way To Die, který je hlavní písní k novému filmu o Jamesi Bondovi - Quantum Of Solace, jež přijde na plátna českých kin již v listopadu tohoto roku. Zda se tak stane a Jack White vystoupí na jednom podiu při pražské premiéře Alicii Keys si budeme muset počkat do 14. října, kdy tato čokoládová kráska vystoupí v Tesla Areně (bývalé Areně HC Sparta Praha)

R&B zpěvačka Alicia Keys se sešla ve studiu s leaderem legendárních White Stripes, Jackem Whitem, aby společně natočili titulní píseň k filmu Quantum of Solace, dvaadvacátému pokračování filmové série o Jamesi Bondovi. Dlouhé měsíce se ve spojitosti s titulní písní nové bondovky často skloňovala jména Amy Winehouse, Leony Lewis či Duffy. Volba však nakonec padla na Aliciu Keys a Jacka Whitea, což ve výsledku znamená unikát - první duet v historii bondovek.

Quantum of Solace, druhé vystoupení Daniela Craiga v roli nesmlouvavého agenta, půjde do kin na podzim tohoto roku. Původní záměr, aby titulní píseň nahrála Amy Winehouse, se producentu Marku Ronsonovi rychle rozležel v hlavě, neboť tato hudební dračice „nebyla zcela připravená na nahrávání“. Alicia Keys a Jack White jsou v tomto ohledu poměrně jistou volbou. White se do práce pohroužil natolik, že nahrál i bicí linku. Producenti filmu, Michael G Wilson a Barbara Broccoli, v jednom rozhovoru vyjádřili s výběrem těchto interpretů spokojenost: „Jsme potěšeni, že jsme získali tak výborné umělci jakými jsou Alicia a Jack,“ a ještě dodali: „Alicia a Jack spojili dohromady svá mimořádná nadání a vytvořili jedinečný hudební podklad pro Quantum of Solace."

Dodal: Jarda Hainzel, 10:15 Management
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: ALICIA KEYS

Úterý 14. 10. 2008
Vstup: 880/990 Kč
Vystupují:
Alicii Keys
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika