Páteční Drumstation v Crossu

Páteční Drumstation v Crossu

19. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
V pátek 19.9. se koná další Drumstation v klubu Cross, na kterou dorazí belgické duo dj Riot a mc D.O.C., evropská špička v oblasti raggajungle, hardcore až breakcore.
Páteční party má název Drumstation versus Jungle Jam, protože na tento den byl plánován další Jungle Jam open air, ale bohužel byl odvolán. A protože tahle Drumstation je spíše o raggajungle, jungle až breakcore, obě crew sloučili svoje síly do jedné akce.

Jako vzácný host přiletí z Belgie zásadní dj a producent Riot, zakladatel Dedkob crew, jejíž další představitele již v Čechách známe (např. Lady Lite, Wasp). Riot skládá hudbu pod několika pseudonymy, jméno Riot je spjato hlavně s hard ragga junglem, jméno Lowdown je spíše laděné do old skool ravu a pseudonym Ambetant Menneke používá pro publikování „kytarových masakrů“.Riot má na kontě množství tracků, vinylů a CDs, jejich výčet najdete na konci článku.

Dj Riot se dostaví se svým dvorním mcím, kterým je D.O.C., zakladatel Dedkob crew, člen Therapy Sessions Belgie, grafiťák, hiphop a jungle MC. Zpívat začal D.O.C. už v roce 1995, tehdy hlavně ovlivněn Beastie Boys a Wu-Tang clanem. V té době se také začal zabývat grafitti a pod nickem ShoZ One se účastnil mnoha grafitti projektů. Pokud znáte plzeňský klub a crew Inspiral, tak jeho nové logo nakreslil zrovna mc D.O.C. (a to přímo na stěnu v chodbě klubu, později bylo převedeno do grafického formátu a stalo se nejpoužívanějším logem).

Po roce 2000 se D.O.C. stává členem Jungle Tactics crew a začíná se naplno věnovat jungle dnb. V roce 2002 se podílí na založení Dedkob a od té doby je jedním z nejznámějších jungle Mcís v Belgii, zpívá s většinou známých djs a účastní se Therapy Sessions jak v Belgii tak v Anglii. Do Čech přijíždí účinkovat již potřetí.

Belgickou špičku v Crossu podpoří dj Dada z Root’n’Future, dříve Gardenzitty, za Jungle Jam crew nějaký ten raggajungle v modernějším podání zahraje dj Gasr (Massive Elementz) a dj Basstien (Bass Beast), raggajungle laděným setem také podpoří dj Subdega z Reverse Art. A na závěr akce to pořádně rozkalí (tvrději než obvykle) rezident Drumstation, dj Beast67. Na druhé stagi zahrají djs Fat-G (Inspiral, Plzeň), Fefe (Basscoffee.cz), Skiny (drumandbass.cz) a hosté.

Tato extra jungle hardcore Drumstation, odpověď na změkčilé liquidy v jiné pražské lokaci začíná už ve 20hodin a do 22 hodiny je vstup pouze 40 Kč, po 22h je vstup 80 Kč.

Dodal: Michal Tůma, Badpoint
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

DRUMSTATION VS. JUNGLE JAM

Pátek 19. 9. 2008
Vstup: do 22h 40 Kč, poté 80 Kč
Vystupují:
DJs: Riot (BEL), Mc D.O.C., Dada, Subdega, Bastien, Beast 67, Gasr, Fat-G, Skiny, FeFe
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika