K.Sandra: Hudba je pro mě vším..

K.Sandra: Hudba je pro mě vším..

23. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (123)
Před třetím pokračováním populární techno akce Techno Masters tu máme rozhovor s jednou z nejsympatičtějších djane na domácí scéně. K.Sandra vstoupila do line-upu jako náhradník za dje Homea a zde si s ní můžete přečíst rozhovor.
Ahoj Sandro, nejdřív bych Ti rád poděkoval, že jsi přijala pozvání na třetí díl TM. Určitě jsi vnímala první dva díly. Zajímá mě tvůj názor na tuto sérii akcí.
Ahoj, mně je potěšením zahrát si na kvalitní techno party s takovými DJs. Nevím jak to mám popsat, ale cítím, že tahle akce je dělaná z lásky k hudbě, line-up neovlivněný trendem a přesto nabízí novinky světové techno music, všechna jména lákají, ale žádné není „tutovka“. Pro mě osobně to znamená více vzdělání a osvěty. Číší z toho čistota a kvalita, opravdu

Nehraješ moc dlouho, ale přesto si prodělala od svého začátku jistý hudební vývoj, jak bys sama charakterizovala svůj aktuální sound?

Momentálně jsem už skoro úplně opustila funky techno, jen pár skladeb tohoto stylu se v mém setu objeví, ale přesto se snažím vybírat tracky s aktuálním soundem, které se skladbou funky technu podobají a jsou zvukově „plné“.

Poslední dobou je o Tobě dost slyšet, já osobně jsem si Tě všimnul před rokem a od té doby slyšel hrát asi třikrát. Tvé hraní se mi moc líbí, hlavně výběr desek, který je excelentní. Kde a jak vybíráš a nakupuješ nové pecky?
V současnosti přestupuji z vinylů na CD, takže si už vybírám jen na beatport.com. Mám několik svých ověřených labelů a producentů, které aktivně sleduji, ale zároveň si vždy poslechnu i top novinky – to je většinou můj zdroj nových labelů a producentů, kteří se mi líbí a ještě je neznám. Track mě musí zaujmout na první poslech. Co se mi líbí, to hraji.

k.sandra

Jaké jsou tvé ambice jako Djky? A co vlastní tvorba? Zkoušíš, chystáš začít nebo tě to neláká?
Ambice jsou samozřejmě vysoké, přesto se do nich násilně neženu, protože až čas a lidé ukáží, jak se moje hraní líbí a kam je mi souzeno se profesně vypracovat. Nechci lidem vnucovat něco, co si sami nemyslí. Ke skládání se chystám už poměrně dlouho, ale ještě nemám dostatečný eqipment. V této době se aktivně věnuji novému audio-visualnímu projektu, na kterém se pracuje zatím celý tento rok.

Teď k _ineálu TM. Koho si jistě nenecháš ujít a co si vlastně o celém line-upu myslíš?
Upřímně, žádného z vystupujících jsem naživo ještě neslyšela, tedy kromě Marka Nastice, takže se těším na novinkový večer :o)

Jaký je tvůj názor na současnou taneční (techno) scénu v ČR. Klidně se do toho opři.
V ČR se celkově dělá dostatek techno akcí, přesto je všechny nepovažuji za kvalitní, těch kvalitních je velice málo. Anebo jestli to mám říci jinak, v jejich většině se zde hraje schranz, kterému já zrovna neholduji. Potíž je v tom, že schranz láká hodně lidí – je rychlý, nenáročný a je to „mazec“ - to je to, co mnohdy některým lidem stačí.. Občas se mi na akci stává, že pochybuji o tom, jestli v tu chvíli hraji dost zábavně. Snažím se chytit náladu partypeople, přitvrdit, ale nechci přitvrzovat do stádia, kdy se mně samotné přestane líbít, co hraji. Poté nastoupí jiný DJ, rozjede to beze smyslu a k mému překvapení se parket výrazně zaplní…

Vím, že jsi hrála letos na Summer Session na Žákovském mostě. Ohlasy byli velmi pozitivní. Kam všude se ještě letos chystáš zahrát? Zaznamenáváš nárust zájmu o Tvé techno „služby“?
Ano, mírný nárust zájmu pociťuji, ale projevuje se to spíše na kvalitách nabízených akcí. Jednou z nich je i hraní v Mecce se Sister _lues, z čeho mám také velkou radost jako z TM :o)

Neláká tě pořádat vlastní akce? Podle mě by to chtělo novou krev i v této činnosti v ČR.
Novou a hlavně nestrannou krev by to sem určitě chtělo, ale tahle myšlenka mě zatím neláká. Vím ale, že bych se do pořádání nepustila dříve než s dostatkem vlastních financí. Chtěla bych o všem rozhodovat sama a dovolit si dělat party opravdu jen pro lidi a jejich a mou zábavu. A to něco (hodně) stojí… Samozřejmě by si toho měli vážit, pak bych byla šťastná i já a byla by to ta nejhezčí odměna, bez toho by to pro mě nemělo smysl. Jinak realističtější forma pořádání je podílení se na line-upu, k tomu se jednou určitě dostanu.

Tvůj ideální lineup? Kdyby jsi dělala akci a nemusela se dívat na finance? Koho by jsi postavila?
Nad tím jsem snad ještě nikdy nepřemýšlela. Určitě by tam byl Joris _olen, Dubfire, Anali a Carl Cox.

Ptám se každého na tuto otázku tak nevynechám ani Tebe. Líbí se ti v současnosti nějaký nový/začínajíci DJ, někdo na koho by si ráda upozornila a třeba mu pomohl trochu se zviditelnit? Na koho si máme dát pozor?

Není to sice nový/začínající DJ, ale o kom stoprocentně vím, že má hudební kvality, je DJ _amoin. Inteligentní pojetí houseu, které mě vždy příjemně naladí. V Plzni pořádá pravidelné noci s názvem Moonlighting, které mají svůj vlastní stejnojmenný radiový pořad.

Co pro tebe znamená hudba a techno? A je techno lepší než sex?

Hudba je pro mě vším a opravdu ji upřímně miluju, proto jsem ráda, že se jí můžu v této podobě věnovat. Vždycky jsem měla sen se jí živit, ale nikdy mě nenapadala forma, v jaké by mě opravdu bavila. Teď tedy doufám, že se mi to jednou splní. A techno se sexem rozhodně nesrovnávám :o)

Poslední otázka, proč by lidi měli přijít na TM do Pardubic? Na co bys je nalákala?
Hlavní silou této party je line-up. Už „jen“ kvůli němu, ať už člověk tyto DJs slyšel či neslyšel live, je dobré se vypravit za poznáním a hudebním vzděláním. No a kdo má rád techno, není co řešit :o)

Ptal se DJ Guestlist, Dodal: Martin Nauš alias Agent, Motor A.G.
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TECHNO MASTERS

Neděle 16. 11. 2008
Vstup: Bude upřesněn
Vystupují:
Marko Nastić, A.Paul, CJ Bolland, Joey Beltram, Agent, Steen vs Keeper, Golpe, K.Sandra
Další informace
123 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
Anonymni
21. 11. 2010 | 08:55:12
+0 | -0
Asi vynecham... jeto docela slabe cekal jsem neco nabitejsiho!!
Milda
21. 11. 2010 | 02:31:05
+0 | -0
ještě by jedno cizí jméno prej mělo přibejt
komunista
21. 11. 2010 | 10:09:50
+0 | -0
Jako jo to neříkám, ale oproti trojce trochu sklamání!
Pletikosa
20. 11. 2010 | 11:44:34
+0 | -0
dle mě celkem slušný, i když já osobně nepůjdu: http://technomasters.cz/events
komunista
19. 11. 2010 | 11:22:23
+0 | -0
[b: Pletikosa[/b:

Tuhle lajnu jsi sehnal kde? Doufám, že není kompletní! Du'Art bomba, ostatní taky velice dobrý, ale čekal bych přeci jen něco víc!
Pletikosa
19. 11. 2010 | 04:08:31
+0 | -0

TM 4

Pátek 15/4/2011

Ideon Pardubice

djs:
DJ Rush (usa)
Du´Art (portugal)
Agent
Spiriakos&Steen
GoLPe
The Keeper
V
11. 09. 2009 | 04:33:41
+0 | -0

TM4 ?

Nevíte kdy bude další Techno Masters ?? :)
finch
10. 01. 2009 | 11:28:55
+0 | -0

flashback

tak kdyz to hodnotim zpetne po poslechu setu, tak vitez, stejne jako na miste, marko nastic. za nim a.paul s "malym a velkym" :), a pak zbytek. k.sandru jsem nazivo neslysel, a trosku lituju, lahudkovy poslech!
komunista
02. 12. 2008 | 10:53:43
+0 | -0
Super konečně setík, už jsem si ho stáhnul a těšim se až si ho poslechnu!
finch
01. 12. 2008 | 09:18:19
+0 | -0

prvni vlastovka

http://www.sety.cz/11243-marko_nastic_attechno_masters_-_universe_for_all_1 6-11-2008.html http://www.sety.cz/11243-marko_nastic_attechno_masters_-_universe_for_all_1 6-11-2008.html
rasty
20. 11. 2008 | 08:36:38
+0 | -0
http://http://techno.cz/party/53020/videoreport-z-techno-masters-od-ronnyho ?open=28164&show=report#cl28164 Web Page Name
Laftr99
19. 11. 2008 | 05:43:43
+0 | -0
Úolně mazec to tam bylo:)..klidně bych to ještě dnes zopakoval:D:D....jako povedlo se vám to
sasa
19. 11. 2008 | 11:39:32
+0 | -0
Moc dobrá kce... mrtě dobrá hudba... :)
megi
18. 11. 2008 | 07:16:29
+0 | -0
Tak tenhle díl technomasters hodně moc povedenej,nej set večera pro mě golpe,opět mě dostal jak umí.beltram celkem zklamání,a-paul dost monotónní a bytek djs moc dobrý,fronty žádný,takže celkově skvělá akce.
Dvacka
18. 11. 2008 | 07:05:44
+0 | -0

super pařba

Podle mě ty bylo povedený, to že byl ještě v 6 ráno plnej parket svědčí o tom že se tam lidem líbilo. vedro bylo ale kde není když je narváno že? Vějíře od Amundsen to zachránili. Zvuk normalní dobrej, bary, šatny, záchody bez chyby. Ceny normal. Já se bavila skvěle i s celou partičkou od nás. Tak čágo
pilsenvoice
18. 11. 2008 | 11:14:11
+0 | -0
Taky přihodím pár dojmů.Nechal jsem se trochu namlsat Agentem,když na netu psal,že z Ideonu bude kůlnička.Marko,CJ,Joey a APaul,nenaplnili moje očekávání,ale techýnko krásný.Docela jsem u nich zavzpomínal.Řek bych, takový Back2back sety.Uplně nej byla Golpeho hoďka,myslím,že tím schranzem potěšil víc lidí,během pár minut tam atmoška vylítla na maximum.Golpe parádní hattrick!!!Až na ten zvuk akce super.Nemůžu nezmínit After,ten zbytek sil byl během chvíle pryč.Hodně tomu pomohl pan Dj,myslím,že se jmenoval Scareface,taky klobouček.A nezapomeňte-Mááário Ranieéééry.
pepepe
18. 11. 2008 | 09:11:56
+0 | -0

technomasakr

tak k hodnoceni.. dost velke vedro,zvuk hodne podprumerny az bolavy do uší,o red zone ani nemluvim-to mam lepsi zvuk doma. k.sandra vyborna -bavil jsem se nejvic,agen-nudny az depresivni, ostanni dobry ale ne moc vesely, spise monotoni . laser plnobarevny je zeleny? nevim., koberce-asi to tam jinak neslo ale hruza pro tancovani,,spostu znamych takze dobry,opil jsem se bavil jsem se. čekal jsem trochu lepší uroven, ale jsem už přece trochu starší a vic zhejčkanější..ale pro mladši navstevniky dobra akce.
soulbass
18. 11. 2008 | 12:46:40
+0 | -0
po sobotní Mecce mě techno moc neprobralo,vyhrál Marko,ale myslim,že to chtělo jinej sound a nebo prostor? CJB mě zas po čase bavil,Beltram mě přišel zajímavější loni,musím zmínit výbornou startérku K-Sandru a Agenta,kterej to taky řádně mastil jihočechy taky hodnotím pozitivně.Na můj vkus příliš hospodské menu na barech,takže jsem zůstal u energy drinků,ale jinak si nestěžuju,vstup zdarma byl fajn jako na Pardubky vlastně celá party
toky tokátko
17. 11. 2008 | 10:01:00
+0 | -0

mejdlo

tak jako celkem dobrý mejdlo!!! spoustu známejch, čolek a jeho banda, nejlepší cj boland, levný ceny na barech, teráska a toitoiky na vzduchu......jo, já sem si to užil! minusy akce jsou akorát velmi zlehounka podprůměrný zvuk, chvílemi atmosféra nic moc a technické výpadky........jo a celkem sem se pobavil tím, že když jsme v 10 přisli na místo, tak už byla vysoká koncentrace ať už alkoholem či chemicky upravených lidí, hlavně ten týpek co se válel uprostřed parketu a nemohl sotva chodit.....hudebně se mi to velmi líbilo až do pana beltrama, kterej mi přišel takovej nemastnej neslanej, a.paul nepřekvapil ani neurazil, steen a keeper mě pak zase zvedli ze židle a vencu sem bohužel neslyšel, to už jsme byli na cestě na vlak.....ideon je zajímavej prostor, ale trošku mě dostaly ty zvlněný koberce......tak snad naschle příště
fejjey
17. 11. 2008 | 08:46:37
+0 | -0
Hudba uplne kruta!!! Fakt splava, jen ty koberce...vzdyt na tom se neda poradne parit ale jinak davam za jedna...fakt jsem se bavil!!!
Sonja
17. 11. 2008 | 08:20:21
+0 | -0
myslim si ze v porovnani s lonskymi technomasters nesrovnatelne (v tom pozitivnim slova smyslu), nej Beltram a Nastic, celkove hodne pohodova akce, jen tak dal!
johnrush
17. 11. 2008 | 06:16:22
+0 | -0
nejlepsiii jasne Bolland a Golpe ,super stary dobry techno v podani CJ ,nechapu,ze u nas nehraje castejc a zvuk byl super
paveell
17. 11. 2008 | 03:45:48
+0 | -0

..

Dobrá akce,ale na minulou se nečape.Zvuk byl hroznej,ale zapařili jsme skvěle...Teď apokalypsa:-)
BoRo
17. 11. 2008 | 02:09:20
+0 | -0
Parada skoda jen, ze nezaznely Fractals a Aumento
čolek
17. 11. 2008 | 02:01:13
+0 | -0
klady:
mistr CJ a jeho necelá dvouhodinovka - myslel jsem, že se z něj ....., nádhera
počet publika - krásně našlapáno
venkovní terasa a mobilní wc - dobré osvěžení a žádné fronty s plným močákem
setkání s mnoha známýma - těch paňáků bylo doopravdy požehnaně
šatny - voňavé, rychlé, plně vyhovující
zápory:
chladné publikum - divné reakce na hlavní hvězdy
houpající se podlaha - příště by jsme se mohli octnout o patro níže
celková absence vína na barech - to jsem jako nepochopil
točené pivo - příště bych prosil jinou značku
vedro na padnutí - co vrtule

Celkově dávám 2- . Naštěstí jsem měl lístek zdarma, takže to tolik nebolelo. Příjemně strávený večer za doprovodu techna, které nebylo monotónní a nabýdlo plno sqělých nájezdů a podjezdů a dojezdů a ...... Příště snad půjdu znova.

P.S. Jo a zdravim komouše
finch
17. 11. 2008 | 11:22:46
+0 | -0

co napsat

akce na 110% dostala svemu nazvu. tohle byl jeden z nejuzasnejsich techno zazitku v mem zivote. akorat skoda zvuku, byl velice podprumerny, tohle by do (pokud nejake bude) priste chtelo zlepsit. diky!
komunista
17. 11. 2008 | 09:44:22
+0 | -0
[b: čolek[/b:

Jo abych nezapomněl jsem rád, že jsem poznal někoho z tohodle fóra, a hlavně tebe takovýhodle akcema provařenýho člověka! Doufám, že se zas někde sejdem! A zajdem na panáka!
komunista
17. 11. 2008 | 09:39:35
+0 | -0
Super akce! Cj Bolland zahrál The Prophet takže super! Zvuk byl docela slušnej! Klub pěknej! No prostě na další pokračování jedu taky! Joey zahál taky hodně dobře! Hned bylo poznat, že nastopil! Nevim co bych jiného dodal! Prostě akce první třídy!
Thorges
16. 11. 2008 | 02:45:32
+0 | -0

Lístky na Technomasters

Prodám 2 lístky na Technomasters za cenu jednoho 300,- kdo by chtěl ať zavolá na tel.: 602742518.
Míša
14. 11. 2008 | 12:44:22
+0 | -0
Dneska se snad podaří zveřejnit první tiskovku na Ranieriho 12.12 v HK :) víc info na webech či na wiper.cz
Zobrazit další komentáře   >>
SOUTĚŽTE
Techno Masters
2x 2 vstupy
Techno Masters
1x 2 volné vstupy
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika