Inner Circle v Lucerna Baru

Inner Circle v Lucerna Baru

25. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Poslední neděli v září rozzáří pražský Lucerna Music bar legendární kapela Inner Circle. Autoři megahitů „Sweat (A La La La La Long)” a “Bad Boys” jsou mj. majiteli Grammy za reggae album roku 1993.
Svého času to byla nejhranější kapela v západoněmeckém éteru, ale do České Republiky přiletí poprvé až teď, aby tu poprvé ve střední Evropě představila své nové album State Of The World. Na této desce, která vychází letos na podzim u jejich vlastního labelu, hostuje špička karibské scény (Junior Reid, Stephen Marley, Morgan Heritage, Luciano, Bushman, Lutan Fyah, Pitbull, David Hinds, Mutabaruka..) a tak je znát, že v rámci reggae scény mají Inner Circle i po tolika letech svůj zasloužený respekt.

Kapela vznikla v Kingstonu už v roce 1968, kdy jí založili bratři Ian a Roger Lewisovi. V ´78, když s nimi ještě zpíval Jacob Miller, hráli na legendárním Mírovém koncertu vedle Boba Marleyho a Petera Toshe. Od té doby objeli doslova celý svět od Brazílie po Srí Lanku, ale v Čechách vystoupí poprvé až toto září!

Na koncertu vystoupí jako předkapela stále rozjetější band Mr. Cocoman & Solid Vibez a z Německa přijedou zahrát speciální reggae a lover´s rock set DJs Doc Jahbone, Kid Gringo a Superhorace. Akci pro vás připravuje Lucerna Music bar ve spolupráci s Beat promotion a JahMusic.net.

Dodal: Lukáš Kolíbal, JahMusic
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: INNER CIRCLE

Neděle 28. 9. 2008
Vstup: 450/550 Kč
Vystupují:
Inner Circle (ja / usa), Mr. Cocoman & Solid Vibez, DJs Doc Jahbone + Kid Gringo + Superhorace (de)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika