První podzimní Rehab party

První podzimní Rehab party

26. 09. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Klub Mecca vám po krátké prázdninové pauze přináší zpět jedinečnou dávku té nejlepší hudební rehabilitace a to vše navíc v narozeninové edici! Úspěšná a rezidentní noc klubu Mecca se vrací do nové sezóny plná síly s velkolepou show, novými dekoracemi a performance, s okouzlujícími sestřičkami a rezidentními Rehab DJs.
Z tohoto důvodu jsme si na tuto narozeninovou edici pozvali ty nejlepší profesionály, kteří jsou vyzbrojeni novými protilátky a jsou připraveni je v případě nouze použít! Rezidentní doctor - DJ Nesquik, medic - DJ Wolscha aka Mark Tongue a TV moderátor hudební televize Óčko TV, surgeon - DJ Béla En vás provedou touhle show od startu až po finále. Na druhé spodní stagi vás budou udržovat ve formě DJs Omar & ABD 52 v rytmu luxusního RnB a HipHop.

Rehab noc mužete také kromě klubu Mecca nově vidět v dalších 10 českých top klubech, které Rehab navštíví v rámci své Rehab Tour 2008. Start ve 22:00, holky do půlnoci vstup zdarma a kromě DJs, sexy sestřiček či nových dekorací nabídne Rehab v Mecce celou řadu dalších překvapení jako jsou například mixovaná CD pro prvních 100 příchozích apod.

Dodal: Nesquik, Rehab party
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

REHAB OPENING & BIRTHDAY PARTY

Sobota 27. 9. 2008
Vstup: 190 Kč, vip 690 Kč, s meccamag ústřižky do půlnoci vstup zdarma
Vystupují:
DJs: Nesquik, Wolscha, Béla En 2nd stage: Omar & ABD 52
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika