Steve Morell na afterparty Warren Suicide

Steve Morell na afterparty Warren Suicide

12. 11. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Producent, deejay a remixér Steve Morell je znám jako člověk stojící za labelem Pale Music Int. a největším německým undergroundovým halovým festivalem Berlin Insane. Pale Music Int. je nyní podle tisku nejlepší německou electro-disco-rockovou nahrávací značkou, například anglický DJ Mag jej před rokem v jednom svém vydání uvedl jako label měsíce.
Steve za gramofony začal v osmdesátých letech v berlínských klubech Trash a Blockshock. V devadesátých letech pobýval nějaký čas v Londýně a tam jej pomalu začala nudit hudba, do níž byl do té doby zapálený. Punk, new wave i pop se staly prázdnými formulkami, které už nemají co do sebe. Nové pole působnosti pro sebe objevil, když začal hrát electro a techno a míchat je s rock’n’rollem a discem.

Steva Morel

Roku 2004 začal Steve působit s Emmou Eclectic pod společným jménem The Scandals. Spolu už vytvořili bezpočet tracků a remixů mimo jiné pro Peaches, Erica D. Clarka, The Glitters, Punx Soundcheck feat. Marc Almond nebo Boy George. Jejich nejlepší remixové práce shrnuje kompilace „Cutouts, Patchworks & Rippoffs“. Momentálně na vydání čekají remixy pro IAMX, Dr. Motteho či Wonderful Cosmetics.

Steve Morell už hrál snad v každém známém evropském klubu, např. v londýnských Nag Nag Nag a Turnmills, v mnichovském Registratur nebo v Hive v Zurichu. Jeho styl už několikrát poznala i naše země, vystupoval tu v Duplexu, Abatonu i na Flédě.

Mezi vším tím hraním Steve průběžně pracuje na svém sólovém albu „The Life & Death of Jimmy Pheres and his Rise from the Underworld“, jehož vydání je naplánováno na tuto zimu. Prvním singlem, který je ostatně už na světě, se stala skladba „Loneliness“, kterou přemíchali i Alexander Hacke a Andrew Unruh z legendární formace Einstürzende Neubauten.

Steve Morell svůj styl nazývá DISCO DEATH TECH a svou konkrétní představu o tomto propletenci si budete moci udělat na listopadovém turné berlínské electro skupiny Warren Suicide, jež si Steva přizvala jako afterparty deejaye.

Před samotnými Warren Suicide vystoupí v Abatonu čím dál tím populárnější trojce talentovaných muzikantů s názvem Sunflower Caravan, kteřá se právě vrátila ze svého krátkého švédského turné. Věřte, že se bude jednat o prvotřídní mejdan!

Na pražský koncert jsou vstupenky k dispozici za 300,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na místě pak za 400,- Kč.

Dodal: Michal Rejzek, D smack U Promotion
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

Koncert: WARREN SUICIDE

Čtvrtek 27. 11. 2008
Vstup: 300/400 Kč
Vystupují:
Live: Warren Suicide (De), Steve Morell (De)
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika