Pekelnej bar zve na nedělní party

Pekelnej bar zve na nedělní party

19. 11. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
Pokládáte si čas od času otázku, kam vyrazit v neděli za kvalitní hudbou v naší metropoli? Valentin Corujo aka Lasik (Suspiria,Exium//Spain) vystoupí podruhé v České republice na Sunday night fever v Pekelnym baru již tuto neděli.
Jednou z možností je klubovka Sunday night fever v Pekelným baru na pražském Andělu, se kterou příjemně ukončíte uplynulý týden a nastartujete se do toho dalšího. Na speciálním vydání této noci s podtitulem Mission de Espaňola, jsme si pro Vás na tuto neděli 23.11.08 připravili opravdovou lahůdku, kterou je host ze Španělska – Valentin Corujo aka Lasik. Polovina známého a mezi techno příznivci stále více populárního dvoučlenného projektu Exium přijíždí do Prahy.

Na svém kontě má projekt Exium nespočet vydaných tracků na respektovaných techno labelech, jako jsou například Mainout, Tsunami, Warm up, Disclosure nebo vlastním labelu Nheoma, na kterých vydávají své počiny i stálice světové techno scény, mezi které právem patří Christian Wünsch či Oscar Mulero.

Na dalších vlastních labelech FictionFilm a Suspiria pak oba členové vydávají tracky více laděné do minimal techna, tech-housu, Detroitu a electra a právě o tom bude druhé představení polovičky projektu Valentina Coruja aka Lasika českým party people tentokrát v klubovém prostředí Pekelnýho baru v Praze. Kompletní info o Exium naleznete na: www.exium-music.com a www.myspace.com/lasikdj

O support se postarají rezidenti Pekelnýho baru – Otik (pekelnejbar.cz), Subgate (djsubgate.com), půvabná djane Katie (myspace.com/djanekatie) a talentovaná dvojice Holly a Pavel Faktor. Vstup je na tuto parádní party, s kterou přivítáte nový týden zdarma a speciálním drinkem večera je Morgan Spiced s colou za parádních 49,- Kč.

Dodal: Ondřej Beránek alias Subgate
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

SUNDAY NIGHT FEVER

Neděle 23. 11. 2008
Vystupují:
DJs: Otik, Pavel Faktor, Holly, Valentin Corujo aka Lasik (Sp)
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:

19. 11. 2008 | 11:09:04
+0 | -0
hezky bedo! :)

hezky moc... kdybych nejel pryc tak snad pridu
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika