Michael Burian Special v 7nebi

Michael Burian Special v 7nebi

28. 11. 2008  |  Autor: redakce  |  Komentáře (1)
V pátek 12.prosince 2008 se tento vyhlášený večírek bude po delší době konat v oblíbeném brněnském klubu 7.nebe, který naleznete v centru města na Jánské ulici. I tentokrát jsme pro Vás připravili 2 stage obsazené těmi nejlepšími DJi. A kdo vlastně bude hrát?
Na hlavní stage vystupí Michael Burian, jeden z nejpopulárnějších DJů nejen v ČR, ale i v celé Evropě. Je několikanásobným vítězem Dance Awards v několika kategoriích a také velmi úspěšný producent. Největší úspěch v tomto roce sklízí se svým singlem Vltava, který si mnozí z Vás jistě pamatují v živém provedení z party Sensation White. Dále se na hlavní stage představí zlínská hvězda a pořadatel populárních akcí Perfect Balance DJ Marcus Cooper, který se svou party objíždí nejlepší klubu v republice. DJ Nuff, je další velkou hvězdou, která zahraje v rámci této noci. Nuff je jednoznačně jedním z nejoblíbenějších DJů severní Moravy a pro svůj styl je vyhledáván promotéry po celé republice. Program na hlavní stage doplní domácí stálice Radan Mach, krásná DJka Jeaniss a svým ranním setem mnohé zcela jistě potěší Duncan Grey.

Na druhé stage se bude v tuto noc odehrávat exkluzivní souboj brněnských velikánů houseové hudby. Set, ve kterém vystoupí Andrea Fiorino versus Michal Pesina, se nebude opakovat. Tohle je opravdu jediná příležitost vychutnat si to nejlepší z house music ve všech ohledech a proto neváhejte navštívit i tuto mnohdy opomíjenou stage.

Michael Burian v hlavní roli, 2 nabité stage kvalitní hudbou, speciální světelné efekty, tohle všechno je party Michael Burian Special v klubu 7.nebe, která se odehraje 12.12.2008. Vstupné je příjemných 150Kč a pro dívky platí vstup zdarma do 21:00.

Dodal: Honza Gulak, 7nebe
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

MICHAEL BURIAN SPECIAL

Pátek 12. 12. 2008
Vstup: 150 Kč, dívky vstup zdarma do 21:00.
Vystupují:
Michael Burian, Marcus Cooper, Nuff, Radan Mach, Jeaniss, Duncan Grey, Andrea Fiorino, Michal Pesina
Další informace
1 KOMENTÁŘ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
big korp
28. 11. 2008 | 13:58:05
+0 | -0

JayDee

Nemate namireno dneska na LayDee Jay do Roxy? Vypada to slusne ne?http://www.nicemagazinefashionshow.cz/
NOVÉ SOUTĚŽE
MUSIC INFINITY
1 x 2 vstupy
HOT SINCE 82
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika