Cosmic Gate vydají Sign of the Times

Cosmic Gate vydají Sign of the Times

04. 02. 2009  |  Autor: Honzin  |  Komentáře (0)
Cosmic Gate se svěřili, že v těchto dnech pomalu dokončují práci na svém, již čtvrtém uměleckém albu. Toto připravované album ponese název Sign of the Times. A světlo světa by album mělo poznat během příštího měsíce, tedy v březnu.
Předzvěstí tohoto nového alba je release singlu "Not Enough Time", který nahráli společně se vokalistku Emmou Hewitt, kterou můžete znát díky její spolupráci s Chrisem Lakem na tracku "Carry me Away". Oba členové Cosmic Gate se shodují na tom, že po "Body Of Conflict" a "I Feel Wonderful" bude tento track jeden z dalších vocal-future-classic-tune hitů.

Not Enough Time feat. Emma Hewitt (Club Mix)


Ani v remixování Cosmic Gate nezahálí. Důkazem je skladba od Armina van Buurena "Rain", na kterém se podílela vokalistka Cathy Burton. Tomu se dostalo velké přízně od předních světových Djs. Zvláště u Armina získal takovou oblibu, že ho zařadí na speciální album Imagine, které má být zanedlouho vydané. Dále si napřiklad vzali do hledáčku "Clockwork" od Deadmau5e a opět úspěšně bodovali. Dokonce tak, že remix získal mnoho ocenění ve škatulce nejlepší remixy pro rok 2008.

www.cosmicgate-music.de
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika