Stane se Barem headlinerem Time Warpu 2009?

Stane se Barem headlinerem Time Warpu 2009?

03. 03. 2009  |  Autor: Sonja  |  Komentáře (0)
Datum jubilejního Time Warpu se neúprosně blíží. 4. dubna 2009 na jedné ze čtyř obrovských scén vystoupí i nováček Barem. U nás prozatím ještě ne-příliš známé jméno si v zahraničí již našlo své příznivce. Kdo se vlastně skrývá pod pseudonymem Barem?
Barem pochází z Buenos Aires a je dalším novým přírůstkem do čím dál více se rozrůstající Minus crew. Samotné přijmutí do této velevážené minimalové rodiny je patřičným důkazem, že se jedná o zatraceně dobrého a talentovaného skladatele a DJe. Nejen pro něj, ale možná i pro jeho minusácké kolegy mohl být jeho náhlý a velmi rychlý vzestup na scénu nečekaným překvapením. Jeho mohutná basová linka, která je tím nejtypičtějším elementem v jeho skladbách, učarovala tisícům fanoušků minimalové hudby na celém světě během několika málo měsíců. K tomu všemu přispívá i jeho hra s tóny a jednoduchými hravými melodiemi, podtržená zase tím samým „baremovským“ basem. Zářným příkladem tohoto skladatelského umění je prozatím jeho nejúspěšnější track „Kolimar“O umění tohoto minusáckého nováčka se můžete přesvědčit sami už za měsíc na Time Warpu v Mannheimu!

www.m-nus.com
www.myspace.com/barem_
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

TIME WARP 2009 - 15 YEARS ANNIVERSARY CELEBRATION

Sobota 4. 4. 2009
Vstup: Předprodej 45,- / Na místě 55,- Euro
Vystupují:
Sven Väth, Carl Cox, Richie Hawtin, Laurent Garnier(dj + live), Ricardo Villalobos, Dave Clarke, Turntablerocker, Loco Dice, Luciano, Monika Kruse, Chris Liebing, The Disco Boys, Josh Wink, DJ Koze, Karotte, Marco Carola, Magda, Barem, Seebase, Nick Curly, Nekes, Steffen Baumann, Anthony Rother, Mathew Jonson, Lexy & K-Paul, Joris Voorn, Subsonic Park, Sis
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
SOUTĚŽTE
SOUVISEJÍCÍ OBSAH
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika