Moby zamíří během turné i do Prahy

Moby zamíří během turné i do Prahy

29. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Přední americký skladatel a hudebník Moby, jehož jméno je v těchto dnech v českých i zahraničních médiích skloňováno ve spojitosti s jeho novým dvojalbem „Hotel“, zavítá v rámci svého turné 14. června i do pražské Sazka Areny.
Přední americký skladatel a hudebník Moby, jehož jméno je v těchto dnech v českých i zahraničních médiích skloňováno ve spojitosti s jeho novým dvojalbem „Hotel“, zavítá v rámci svého turné 14. června i do pražské Sazka Areny. Letošní koncertní sezóna tak v půli června zažije určitě jeden ze svých vrcholů. Předprodej vstupenek bude zahájen během čtrnácti dní ve všech prodejních terminálech společnosti Sazka. Vstupenky bude možné zakoupit již od 780 Kč.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/moby2.jpg[/IMG]

Už za pár týdnů se vydá jeden z nejúspěšnějších muzikantů posledních let, Moby, představit své nové album „Hotel“ na turné po Spojených státech. Na ně volně naváže sérií koncertů po celé Evropě. V Praze jej uvidíme téměř na den přesně po dvou letech, kdy zde s úspěchem vystoupil před zaplněnou T-Mobile Arenou za doprovodu šestičlenné kapely. Moby na koncertě představí své nové album „Hotel“ v koncertní podobě, ale fanoušci se samozřejmě mohou těšit i na skvělé hity z alba Play a 18. Tentokrát opět přijíždí za doprovodu několikačlenné kapely (Daron Murphy – kytara, basa, Scott Frassetto – bicí, Luci Hitler - klávesy, Laura Dawn – zpěv).

Tento vizáží nezaměnitelný muž (vlastním jménem Richard Melville Hall), který oslaví v letošním roce čtyřicítku, střídá ve své hudbě nejrůznější hudební styly. Nezřídka se pouští do odvážných remixů a samplů. Svou hudební kariéru začal Moby v newyorských klubech jako DJ, kde začal hrát po předčasném ukončení studia filozofie. Jeho prvním úspěchem byla skladba s názvem Go. Debutové album „Everything Is Wrong“ (1995) získalo cenu MTV za album roku. Do hudební historie se výrazně zapsal albem „Play“, kterého se prodalo neuvěřitelných 10 milionů, a albem „18“. Moby oplývá rovněž výtvarným talentem, vedle hudby se věnuje grafice či animaci filmů.

Cenové kategorie vstupenek: 780 Kč, 840 Kč, 1110 Kč, 1150 Kč

Pořádá: InnerVisions
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika