Kiss Mega Hall Party

Kiss Mega Hall Party

18. 03. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Ostravské rádio Kiss Morava společně s internetovým portálem Líbimseti.cz pořádají první velkou halovou party tohoto jara v bývalé hale Tatran, dnes Bonver Aréně. Bonver Aréna hostila už party typu Tour de bar, Antistatic či Armagedon.
V pátek 3. dubna se představí v této prostorem rozměrné hale známý a party ostřílený dj, jehož jméno nemusíme zvlášť představovat. Nejedná se o nikoho jiného než o známého Dje Michaela C. Tento nejen dj ale i producent působí na taneční scéně od roku 2004. Během této doby se dokázal vypracovat v respektovaného dje. Jeho uvolněná, spontánní a aktivní práce za mixem rozhýbe nemalou řádku lidí a právem nese titul headlinera této party.

Ovšem tímto nekončí energické vystoupení djs a v celém programu ho dále vystřídá dj z crew Playa.cz, Dj D’Safo. Jeho energické vystupování a technicky dokonalé mixy dokáží s publikem pohybovat a naplňovat jej pozitivní energií. Dalším na řadě je nejen dj, ale i moderátor rádia Kiss Morava Martin Streed, kterého můžete znáte z pravidelného čtvrtečního tanečního speciálu Kissmania. Dále to bude jeho stájový kolega z rádia Dj Cou-D. Lidé pamatující party Bassnight v kobeřickém klubu E-xit2 si určitě toho to úsměvného a pozitivně laděného člověka pamatují a vědí co mohou od něho očekávat. Jako mladý talent, který hraje pod křídly Tecktonik projetku se představí Dj nFix, kterého doplní Tecktonik tanečníci a nechybět budou ani Go Go dancers.

Kiss mega hall party se ponese v duchu prvotřídně připraveného Sound & Light systému a bude doplněna módní přehlídkou spodního prádla Angel Fantasy s předními ostravskými modelkami v čele s Hanou Mašlíkovou.

Cena lístku na party je stanovená na 130 Kč. Zakoupit jej můžete v MIC Ostrava a na recepci rádia Kiss Morava.

Dodal: Michal Hromas
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

KISS MEGA HALL PARTY

Pátek 3. 4. 2009
Vstup: 130 Kč
Vystupují:
C, Cou-D, Martin Streed, nFix, D’Safo
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
MALL GRAB, Roxy
2 x 1 vstup
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika