Na Armina a Prodigy za jednu cenu!

Na Armina a Prodigy za jednu cenu!

29. 03. 2005  |  Autor: ozzby  |  Komentáře (0)
Pro tisíce z vás, kteří se chystají jak na megaparty ARMIN VAN BUUREN – Reflection v T-Mobile aréně 7. května, a Orion Hall Festival s The Prodigy 13. května, jsme připravili speciální akci – na jednu vstupenku budete moci navštívit obě akce.
Pro tisíce z vás, kteří se chystají jak na megaparty ARMIN VAN BUUREN – Reflection v T-Mobile aréně 7. května, a Orion Hall Festival s The Prodigy 13. května, jsme připravili speciální akci – na jednu vstupenku budete moci navštívit obě akce. Cena téhle speciální vstupenky je 799,- Kč + poplatek, což je cena za megaparty s třetím nejlepším Djem světa a festival s koncertem světové legendy elektronické hudby, opravdu více než výhodná. Stačí si sečíst cenu za samostatné koncerty světových hvězd a festivalů s jednou DJ´skou hvězdou, a dostanete více než dvojnásobek naší speciální nabídky, která platí pouze do 13. dubna. Tyto speciální vstupenky zakoupíte exkluzivně v síti Ticketstream, včetně všech hypermarketů GLOBUS a cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO TOUR, www.ticketstream.cz, tel.224 263 049.

[IMG]http://redakce.poslouchej.net/obr/armin-prodigy.gif[/IMG]

United Music Events

Agentura United Music Events připravila na rok 2005 několik velkých parties a festivalů.

První z nich bude 7. května 2005 tranceová megaparty Armin van Buuren – Reflection, v pražské T-Mobile Aréně. Po jménech jako Paul van Dyk a Tïësto, přijíždí do Prahy 3. nejpopulárnější DJ současnosti - Armin van Buuren.

O týden později, 13. května 2005, se můžete těšit na Orion Hall Festival s The Prodigy, Moimir Papalescu & The Nihilists, plus špičkoví zahraniční a domácí techno DJ´s. Orion Hall je legendární party, která odstartovala historii velkých tanečních parties v Brně. Toto 12. pokračování odstartuje novou éru Orion Hall Festival, kde se představují světové elektronické kapely a špičkoví zahraniční a domácí DJ´s. Během historie Orion Hall uvedla takové headlinery jako Carl Cox, Richie Hawtin, Sven Vaeth, a mnoho dalších.
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
Mastermix #576 (Mixcloud.com)
19. 09. 2018 (119 MB)
Sound of Guy J (SoundCloud.com)
19. 09. 2018 (137 MB)
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2018   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika