Warm-up na Green Up!

Warm-up na Green Up!

27. 03. 2009  |  Autor: redakce  |  Komentáře (0)
Drum and bassová oslava jara na jihu Čech, párty GreenUp! se rychle blíží, a abyste si po zimních frakturách hned nenatáhli při řádění na DJe Freshe šlachy, připravili jsme vám zahřívací kolo, kde jinde než v K2.
Akce bude ochutnávkou jak hudební, tak vizuální, neboť poodhalí tvář samotného GreenUpu, kterou mají na svědomí Kolabs Visual Artists. Rozskákat vás přijede Wenkowsound crew za podpory Bubblebeatz, přátelský souboj pil a traktorů pokračuje!

Kdyby byl základní jednotkou drum and bassu jeden Pixie, tahle banda kápů pořádajících akce na západ od Budějic, jmenovitě v Sušici a v Plzni, by měla na stupnici do deseti plnou desítku. Ty nejextrémnější vykvákanosti á la Hazzard, TC a Baron, tvoří základ jejich ultra-veselých a agresivně pozitivních setů, které nenechají člověka na parketu v klidu, kroutí jeho tělem a hýbou nohama za pomoci těch nejzrůdnějších subfrekvencí určených k nadprodukci endorfinu v mozku. Je až nepochopitelné, kolik DJ´s v jedné crew se shodne na oblibě skočného stylu zvaném jump-up. Kreativitě se ale meze nekladou, takže každý z nich ho dokáže trochu jinak okořenit. Kdo vyčnívá nejvíc můžete posoudit v sobotu v K2, protože dorazí kompletní skvadra: DJ´s DoIt, Doox, Killa, Cannon Foundry a MC Danny.
Čerstvé sety přímo z JZD najdete na adrese www.wenkowsound.com v sekci download. Potichu, ať nevyplašíte čuníka, jak si hoví v hnoji!

Co wenkowané zaseli, je třeba sklidit a umlátit do úhledných stohů. Na tuto práci se dobrovolně přihlásili úderníci Hanzall, Tubus vs. Dirty Boy a Sergi vs. Clipper, aby rozcvičili své prsty a vyladili vaše slechy před GreenUpem. Hudební pestrost večera jednoznačně zaručena! Sergi vs. Clipper přijdou se spešl disko d´n´b náloží, Tubus s Dirty Boyem zaloví v liquidních a jiných vodách a Hanzall předvede svou představu progresivního D´n´B. Prostě zahřívačka jaksepatří! Vstup: 80,- CZK

Line-up:

21:00-22:30 DoIt
22:30-23:30 Sergi vs. Clipper
23:30-00:30 Doox
00:30-01:30 Killa
01:30-02:30 Hanzall
02:30-03:45 Cannon Foundry
03:45-05:00 Tubus vs. DirtyBoy

Dodal: Jan Vieweg, Therapy Sessions
INFORMACE K HUDEBNÍ AKCI

GREEN-UP WARM-UP!

Sobota 28. 3. 2009
Vstup: 80 Kč
Vystupují:
DoIt, Sergi vs. Clipper, Doox, Killa, Hanzall, Cannon Foundry, Tubus vs. DirtyBoy
Další informace
0 KOMENTÁŘŮ
DISKUZE
Jméno: Email:
Titulek:
Text:
Zadejte číslo 144:
NOVÉ SOUTĚŽE
JE ČAS VYRAZIT NA
MP3 DOWNLOAD
TIPY NA ZAJÍMAVÝ OBSAH
REKLAMA   |   KONTAKT   |   ARCHIV   |   FESTIVALY 2019   |   RSS
ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika