FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SOUTĚŽ O NEJSILNĚJŠÍ PARTY ZÁŽITEK « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

soutez

guess

 
Což takhle si trochu hrát, dokud je venku stále tak sychravo. Vyhlašujeme tímto soutěž o "Nejsilnější party zážitek" a ve hře je toho opravdu hodně! Pište nám, a hlavně všem našim čtenářům, své nejvtipnější, nejdrsnější a nejkurióznější zážitky z party. Ty nejlepší z nich odměníme skutečně lákavými ceny.

Tato diskuzní soutěž nemá žádná vyhrazená pravidla a nejedná se ani o slohové cvičení . Zážitky je možno komentovat, rozebírat apod. Jedinou podmínkou při nominaci party zážitku je uvést do předmětu svého příspěvku slovo "zážitek:". Své příspěvky (jejich počet není omezen) můžete zasílat do 30.4.2008. Poslouchej.net poté vybere deset nejlepších ,o kterých dále rozhodnou formou hlasování uživatelé diskuzního fóra. A nezapomeňte: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! :o)

Ceny pro nejlepší party zážitky:

1. místo: Poukázka na nákup zboží v internetovém obchodu Shop.poslouchej.net v hodnotě 10.000,- Kč (nevztahuje se na vstupenky) + DVD Sensation White

2. místo: Luxusní pánské hodinky značky Guess v hodnotě 4000 Kč + DVD Sensation White.

3. místo: 6 vstupenek na narozeniny klubu Roxy dle svého výběru (Tom Middleton nebo London Electricity) + DVD Sensation White

4. místo: 6 vstupenek na narozeniny klubu Roxy dle svého výběru (Tom Middleton 13.6. nebo London Electricity 21.6.) + DVD Sensation White

5. místo: 4 vstupenky na vystoupení skupiny Scooter 28.5. v Malé sportovní hale + DVD Sensation White

6. až 10. místo: DVD Sensation White
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hoppy
út květen 27, 2008 8:58 pm
Zážitek
NJN to asi otrem hubu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTR
st květen 14, 2008 10:42 am
Sakra
Sakra, furt nic..... a to jsem měl radost z malé konkurence Smile Z toho shopu bych si taky ledasco vybral, třeba nový repro a zvukovku, na mé staré Soundblasterce Live! to už moc nehraje. Asi radši začnu šetřit Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
út květen 13, 2008 5:47 pm
MUJ ZAZITEK
Škrdla, prdla, umřela Confused smile34
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
út květen 13, 2008 1:42 pm
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se! :o)
smile47 smile47 smile47 smile47 smile47 smile47 smile47 smile47 smile47
út květen 13, 2008 12:36 pm
jestli je to tak, tak by se hodilo sem napsat alespoň nějaké vyjádření k tomu, že MODERÁTORE!!!!!

Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wajdak
út květen 13, 2008 12:07 pm
No nevim, ani bych se nedivil, tohle by fakt nemelo moc cenu, navic ani neni z ceho pomalu vybirat Smile. A pokud vim, organizator souteze ma vzdy pravo menit podminky souteze Wink.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
út květen 13, 2008 11:44 am
komunista
Jestli se na to vykašlali tak to je smutné.Co na to říct
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po květen 12, 2008 5:35 pm
No řekl bych, že se na to vykašlali vzhledem k relativně málo pártyzážitků. Přece jen 2 stránky není mnoho, ale je to škoda. Pár věcí v eshopu bych si vybral:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
po květen 12, 2008 11:19 am
Ja to psal v pracovní době, takže jsem to měl proplacenýSurprised))) Very Happy
po květen 12, 2008 10:52 am
Asi nemají čas
sliby - chyby. A člověk na tom stráví takovýho času Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
po květen 12, 2008 10:05 am
Soutěž
Asi na to nemají čas, bohužel Surprised
po květen 12, 2008 9:52 am
soutěž
koukám, že tahle soutěž vyšuměla do ztracena, co?

Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
út duben 29, 2008 1:13 pm
velmi silny zazitek me bude provazet jeste dlouho: Cyber IV. smile40
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út duben 29, 2008 9:03 am
Zážitek
Tak já přidám ještě jeden. Je tomu zhruba rok co mě jedna přítelkyně překecala abych jel na disco. No moc sem se tam netěšil, ale tak co řekl jsem si, že se aspoň ožeru. Tak opravdu jsem se tam ožral, ale byla tam nuda. Akorát po chvilce líbání s přítelkyní mě šáhla pod kalhoty což by mě nevadilo, ale ona najednou, že mi ho !vykouří! a to jsme seděli kousek od Dje a hned vedle parketu kde na nás každý viděl, tak jsem nejdřív říkal co to děláš to tady nemůžeš, ale ona ne, ona prostě musela! A vůbec jí nevadilo, že vedle mě sedí jedna docela pohledná slečna (která se na mě dodnes když ji potkám usmívá), no tak mi ho 'vytáhla' a dílo vykonala, akorát potom musela docela rychle na záchod vyplivnout obsach své pusy:-) No teť se tomu, už jen směju, ale v tu chvíli to bylo opravdu zajímavé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá duben 11, 2008 9:12 pm
nesoutěžní příspěvek
Ustavičný oční kontakt s MC Conradem během vystoupení na brněnském Majálesu. trrr ještě teď se tetelím Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PTR
ne duben 06, 2008 4:30 pm
zážitek
Můj jeden z nejsilnějších párty zážitků byl v roce 2003, když jsem s kamarádem a bratránkem vyrazili poprvé na letní festival. Volba padla na Summer of Love v Pardubicích. Na dostihové závodiště jsme přišli asi kolem páté hodiny odpolední, festival se pomalu, ale jistě rozjížděl. Užívali jsem si atmosféru, a ještě jsme nevěděli, že na tenhle víkend budeme ještě dlouho vzpomínat. Ať to byla vzpomínka na nejsilnější hulení co jsme v ty době hulili, nebo na MC, který uváděl lidi do varu na DnB stagy a který za námi pak přišel, když jsme zrovna stáli u oplocení, které dělilo prostor festivalu a zahrádku s krásnýma kytičkama. Zeptal se nás: „Můžu si do té zahrádky skočit?“ My jsme mu odvětili pokrčením ramen. Pak jsme se jen dívali, jak se válí v těch kytičkách a vydává pronikavý a veselý smích. Nebo fotka, když jsme se nechali vyfotit a Afrikou a Zafaránem. Ráno jsme si usmysleli, že ještě s Květákem a Vláďou zajedeme na druhý konec Pardubic, pro best Hamburger do Globusu. Zde jsme závodili na nákupních košíkách, až do té chvíle, nežli jsme byli vyvedeni ostrahou ven. Vyspat jsme se šli k bratránkovi na kolej, který tam pobýval i o prázdninách. Když jsme se probudili, bylo jasné, že tenhle „tah“ ještě nezakončíme. U koleje, v Rybitví, jsme zašli do nejbližší hospůdky….. byla celkem útulná, až na to že byla rómská. Bratránek, ač není rasista, při odchodu naházel do Jukeboxu písničku od Orlíků. Pár metrů od hospody, jsme již slyšeli Landuv pronikavý hlas, z hospody se začaly linout blíže nespecifické hlasy, usoudili jsme, že nemá smysl se dále zdržovat na „místě činu“. Dále jsme pokračovali, do baru Malibu, už v doprovodu ruského muzikanta Elvise, a nějaké slečny, která nám tam udělala soukromý taneček u tyče Smile . V klidu jsme si tam popíjeli Velveta a hráli fotbálek. Jelikož jsme v ty době trochu experimentovali, vytáhl jsem z kapsy Guaranu a s bratránkem jsem se podělil. Velvet tabletu pěkně spláchnul do žaludku. Večer se začal rozjíždět, Guarana s alkoholem začala působit, nakonec jsme si udělali v Malibu soukromou párty s barmankou, která už ve 3 ráno zamkla. Všichni jsme byli v náladě, útrata na baru rostla. Bratránek si začal říkat, že se mu platit za „ prohýřený večer" nechce . Z ničeho nic otevřel okno, a začal slejzat po okapu z 4 metrové výšky. Při tom nás stíhal pobízet, ať se k němu připojíme. Jelikož jsem měl u barmanky, jako pojistku svůj doklad totožnosti, tak jsem se této akce naštěstí neúčastnil. Bratránek slezl po okapu, když zjistil že ho nikdo nenásledoval, vrátil se hlavním vchodem do baru a začal tlouct na dveře, že chce dovnitř. V 6 ráno jsme se začali vracet do Rybitví, cesta byla celkem bez ostudy, až na kamaráda, který hučel v tramvaji do jedny holčiny, jestli si nechce užít. Škoda jen, že neumí šeptat a má hlas jako zvon, lidé se začali znechuceně otáčet. Já jsem z toho už dostával jen záchvaty smíchu. V Rybitví,v 8 hodin ráno, jsme si dali ještě dvě pivka, bratránka to opět nakoplo a začal každému v hospodě vyprávět že je křeček. Pak se začal bavit s bývalým vězněm, za co seděl.Ten řekl pověstnou hlášku: Bodnul jsem manželku třikrát kudlou, a ta svině nechcípla. Bratránka nenapadlo nic lepšího, nežli mu dohazovat jednu podsaditou dámu, která seděla opodál. I přes značnou nevoli chlápka, v tom pokračoval …. V nejlepším jsme museli zakročit, a odvést ho na kolej (mimo to už na něj začala řvát obsluha,za to že nedonesl pullitr ze zahrádky). Tam jsem si zabalili, a vyjeli jsme do Hradecké nemocnice na návštěvu kamarádky. Bratránek už ze sebe přestal dělat křečka, ale našel si novou úchylku, začal šeptat. Když se v nemocnici začal bavit se sestřičkami, tak jako fakt nepobíraly! Cestou domů nás ještě čekalo pár trapasů a veselých příhod, v rodném městě jsme zašli ještě na pivko a pak honem spát. Ráno jsem se vzbudil, a opět začal ten nudný pracovní koloběh.

P.S. ( Ta kombinace alkoholu a guarany nedoporučuji, guarana je přírodní kofein, ale s alkoholem má takový vlastnosti, že zvyšuje krevní tlak a zrychluje vstřebávání alkoholu do těla, čímž se opijete strašně rychle, takže hrozí rychlá otrava alkoholem!!! Já bych už do toho osobně znova nešel)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
ne duben 06, 2008 12:26 am
klarausti
kolik ti je?? Very Happy
klarausti
pá duben 04, 2008 8:31 pm
není tak cool, ale za zmínku stojí :-)
Super párty Rolling Eyes
O.K. příběh je krátký - šla jsem na party, kde jsem potkala "kluka mých snů" - 1. mě oslovil a já musela neskutečně na záchod - takže jsem propásla svou šanci, pak ke mně mířil a já už se k němu natáčela a v tu chvíli jak v blbém filmu si mezi nás stoupnul nějakej Vůl a začal se mnou mluvit (chtěla jsem ho praštit - ale nenašla jsem sílu Smile. Zase rezignoval - kolik mu to muselo dát odvahy ... tak jsem mu (i sobě) fandila Embarassed 3. šance byla, když jsem šla ven - jenže v tu chvíli mě přepadla děsná křeč do nohy a já musela opět "na záchod" Wink fakt jsme si asi nebyli souzeni - no a poslední šance byla tedy odchod. Třeba doprovod domů. Přijela matka a řekla - prej máte super párty - jedu od známé, tak tě vezmu. Už jsme se nikdy neviděli Crying or Very sad
...
pá duben 04, 2008 1:26 pm
Pedro_ : nechodiš náhodou do Boskovic do školy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
čt duben 03, 2008 1:56 pm
...
smile26
...
čt duben 03, 2008 1:44 pm
Pedro_ : Surprised
Pietro
čt duben 03, 2008 10:34 am
Neexistující disco
Jednou krásného víkendového večera jsme se rozhodly, že si zajedeme na údajně chválenou a uznávanou disco, asi 100km od našeho města. Kamarád to div nenachválil a tak jsme vyrazily... Celou cestu nám kamarád, který tam ůdajně byl, disco velmi chválil a říkal jak je to tam fajn a nadupané. No a my jsme se podle toho zařídily tak, že jsme si nadupali peněženky a vyrazily jsme... Asi po hodině a půl jsme dorazily na místo určení, kde se měla údajná super disco nacházet... Hledali jsme a hledali, ale pořád nic, až nakonec kamarád řekl áááááá tady to je... Ale místo disco tam byla hospoda... A kamarád řekl dodatek... Já jsem byl tak opilý, že jsem si to spletl s disco? Sorry hošiSmile)

Johnny.Petr@seznam.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
čt duben 03, 2008 7:06 am
zážitek(sex na hradhousu)
Na Hradhouse jsem vyjížděl s bandou kamarádů. Během večera jsem tam poznal jednu slečnu, která byla hrozná nymfomanka...... a ja byl takovou situací uplně zaskočen, nebot jsem byl střízlivý.....kopl jsem do sebe v rychlosti pár vodek. Pak jsem si se slečnou sednul na lavičku a slečna byla opravdu moc v ráži a moc to chtěla. Nelenil jsem nebot jsem měl po ruce doutník v plechovém obalu. Neváhal jsem, vytáhnul doutník. A obal jsem zavedl partnerce opatrně aby si toho nikdo nevšimnul do ****. Netrvalo dlouho a slečna byla spokojená. Pak jsme šli zpět za kamarády s kterýma jsem přijel. Dali jsme dalších pár kol panáků a já dostal chut na sex(ne že bych ji neměl pořád, ale ta chut byla tak velká, že to nešlo vydržet), naštěstí slečna tu chut měla neustále. Pozval jsem ji a kamarády at jdou se mnou pařit, kamarádům jsem vysvětlil, jelikož jsem byl už velice v náladě a projevil se ve mě duch objevovatel, že bych si to chtěl se slečnou rozdat přímo v davu a jestli by nás nějak nemohli obklopit at si toho ostatní moc nevšimnou. Kamarádi jelikož mě nějakou dobu znají, neváhali a udělali kolem nás kruh a ja jsem nelenil a začal jsem se činit. Ikdyž polohy nebyly zrovna optimální, tak zážitek to byl nezapomenutelný. Slečnu už jsem od te doby nikdy neviděl a je to i možná lepší nebot je na co vzpomínat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po březen 31, 2008 7:47 pm
Joe Chaucer: no mě ani ne. Řekl bych, že je to super nápad.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
po březen 31, 2008 7:08 pm
Připadá mi to tu jako Trapasy z "Brávíčka"....omg
...
po březen 31, 2008 3:37 pm
no tak můj nej nej nej "zážítek" je asik ten když jsem si to na apokalypse 27 rozdávala se svým přítelem na levém balkonku, kde bylo spousty lidí Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne březen 30, 2008 2:54 pm
Hoppy
tak prokletí eda rushe mě dost pobavilo, i když zase tě dost lituju........napiš co se ti stane příště Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hoppy
so březen 29, 2008 11:20 am
Zacalo to jednoho krasneho studeneho vecera. S kamarady prichystani vniknout do temnych prostor roxy na HIGH CONTRASTA uuuu Mazeeec. Vyckavate zacatku hlavni hvezdy natesen na nove pecky usmevy a nalady ktere dostavate a rozdavate. UUU prvni hodinka nadhera proste skovst. JUUUU to je ta nova pecka mlask mlask a najednou hopla co to je stojim vsude neco tece jo nejakej kreten z balkonu na me cakne kus pivka pohoda neresim parim. Problem se vsek opakuje tak nasrane ukazuju prostrednicek a rvu CURAKU. Prej sorry . Tak pohoda to beru. Otocim se a za 2 minutky lup cele pivo jenom na me. presne na hlavu. GRRR znitic jak ho znicit musim ho znicit hledam po kapsach co muzu hodit aaaa plastova flaska s ICE TEA a rup tu mas ty sraci primo do palice. Z uhlu ktery nejde trefit trefil. Konecne jsem zkrivil ten jeh usmevavej ksicht. Zadna krev ani zraneni ale bolelo to.

Prokleti EDa RUSHe
S party kamosem zazivame prokleti eda rushe. Kdyz prijede i OPTICAL tak je vse oka, ale kdyz dorazi sam tak je to pruser.
Prvni Ed Rush kamosovu rozchod se slecnou po 5 letech vztahu.
Druhy Ed Rush oooo sakra v abatonu masakr uplne nejvic lahoda dokonce i plakat mam dorazime k autu a nemame okno. Auto plne 5 lidi vsichni v aute bundy mikci atd. Hadejte kdo jedinej prisel o vsechny veci. 4 lidem zustalo vse me nic. Mikca nova koss sluchatka s dozivotni zarukou Very Happy MP3 policie napocitala 4000. Nekdo ten vecer otocil celou tu ulici. Jeste asi 3 dalsi auta.
Treti ED RUSH nooo To me brutalne onemocnel pes tak jsem musel lecit a pomahat a v den ED RUSHe jsem ho musel nechat utratit. Sad TAK TAKOVE JSOU MOJE PARTY
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janine
so březen 29, 2008 9:26 am
Soutěž o nejlepší párty zážitek
Z párty, co nezapomenu a co mě trochu strapnilo.Vyrazila jsem si s holkama na dízu,super jsme se ohákli. abychom byli středem pozornosti, a protože jsem byla jediná co měla kratší vlasy připla jsem si falešné copánky z vlasů co si holky ustřihli.A opravdu bylo to super,ale pouze do chviličky než mi při tancování jeden upadl na zem, a tím vše co mě ještě čekalo vlastně začalo.Hned na to se mi zlomil podpatek a co četr nechtěl celou zoufalou mě kolemdoucí polil lambádou.Holky taky uznali že mám smolný večer a že mě kousek doprovodí domu,ale ješte nebylo všemu konec,při odchodu z dízy se strhla rvačka a já omylem dostala takovou facku až mi kolem hlavy svítily hvězdičky,no a mě se rozsvítilo a zatím jsem na tu diskotéku již nešla.Jana
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dee.le.tte
pá březen 28, 2008 5:12 pm
Zážitek
No..takových zážitků bylo hodně, ale zmíním se o jednom kuriozním, který naši inteligenci přiblížil téměř k nule. Byl zimní sobotní večer a nikdo z mých přátel ani já samotná jsme nevěděli co dělat. Rozhodli jsme se teda že půjdeme do hospody a rozjedeme to tam jako za starých časů...
Rozjíždění se nám trochu vymklo z rukou,tak že jsme byli rozjetý už dost, když najednou jeden kamarád objevil krabičku ve které byli pastičky na myši Very Happy ani nevím který játro vymyslelo že ty pastičky budemem po sobě natažený házet.. =) zpočátku se mi to nezdálo ale když to po mě po čase někdo z přátel hodil , zjistila sem že to nebolí ani zdaleka tak jak jsem myslela. Vesele sem se tedy do házení přidala. Alkohol mírnil následky chycení pastičky do ruky. Ani nevím kdo byl větší borec..jestli ten kdo pastičku po někom úspěšně hodil, nebo ten kdo se jí uspěšně vyhnul.
Člověk by řekl že dospělý lidi v hospodě na nás budou koukat skrz prsty, tím větší překvapení bylo když se přidali.. Nakonec si celá hospoda dospělých a pomalu dospělých lidí házela pastičkama. Když přišel někdo střízlivej musel si připadat jako v bohnicích Very Happy...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz