FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 FESTIVAL HAPPY DAYS « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

happy days

fetival park hradec kralove

happy days festival
Míra
st srpen 13, 2008 1:49 pm
Tak pozor, právě se mi dostalo do ruky info od Ticketstreamu, které posílali svým obchodním partnerům.

"Vážení partneři,
vstupné na Happy Days se bude částečně vracet v místě zakoupení - tedy na vašich pobočkách - od 1.9. 2008.
Konkrétní podmínky vracení vstupenek budou specifikovány později v sekci "ZRUŠENÉ AKCE" na našich stránkách.
Velice se omlouváme za prodlevu a trvající komplikace vám i vašim klientům.

TICKETSTREAM s.r.o."


Nelíbí se mi slovo částečně!!! A myslim že nejsem sám. Nevidim důvod proč by tomu tak mělo být...
Sim
so srpen 09, 2008 3:18 pm
přidám se
Hoj hoj, koukám na bouřlivou diskuzui..k žalobě bych se i se zbytkem kapely též přidala. Máme právo na vrácení peněz. Jestli si pan pořadatel myslí, že z toho vyjde s čistým štítem, tak se šeredně plete. Pokud se bude tedy něco konat, kontaktujte mne prosím na simca.amlerova@centrum.cz
Anonymní
čt červenec 31, 2008 11:10 am
z www.happydays.cz
VRACENI VSTUPNEHO: momentalne je vec ohledne vstupenek predmetem pravniho jednani. Do mesice tzn. do 1.9.2008 poskytneme presne informace na webu www.happydays.cz a nebo kontaktujte prosim info@happydays.cz
evinkan
čt červenec 31, 2008 9:31 am
Taky jsem psala mail, jak to bude s vrácením vstupného. Žádná odezva. K žalobě se ráda připojím!
TinaSFretkou
út červenec 29, 2008 8:38 pm
to jsem psala ja.... TinaSFretkou:o)
Anonymní
út červenec 29, 2008 8:37 pm
ok.mam zkusit teda neco sepsat?hodila bych to pak sem a zkusili bychom sehnat co nejvic podpisu(jako od tech poskozenych-brigadniku a ucastniku)......
Anonymní
po červenec 28, 2008 10:47 am
tak rovnou můžete zařadit i brigádníky, protože jsme ještě nedostali zaplaceno, a hl.organizátor si pro jistotu odpojil mobil, aby ho lidi neotravovali. a na emaily taky odezva není? to je fakt odvaha.. když se to posralo, měl by se tomu postavit čelem
Míra
ne červenec 27, 2008 10:20 pm
Já jsem s tou žalobou pro, jinak nám prachy asi nevrátěj... Neni možný aby dělali mrtvý brouky!!!
TinaSFretkou
so červenec 26, 2008 11:24 am
taky jsem jim psala s zadosti o vysvetleni a vraceni vstupneho...... a nic,zadna odpoved. hmmm... ta zaloba... za pokus to mozna stoji. nebo spis kdyby se nas vic spojilo....
Dája
pá červenec 25, 2008 9:29 am
odezva na vrácení vstupného
Ahoj,
minulý týden jsem posílala mail na organizátora festivalu s žádostí o vrácení vstupného. Bohužel do dnešního dne jsem nedostala žádnou odpověď. Máte někdo lepší zkušenost, nebo na nás prostě kašlou? Nemohla by to vyřešit nějaká hromadná žaloba???
Sad
Janicicinka
čt červenec 24, 2008 2:13 pm
Tady mám něco co se asi hodí do diskuze k tomuto tématu... Hnutí Hare Krišna vydalo prohlášení.

Prohlášení k festivalu Happy Days

Vzhledem k tomu, že se v mnoha médiích objevily zmínky o souvislosti hnutí Hare Krišna s nedávno zrušeným festivalem Happy Days, vydáváme oficiální prohlášení, že hnutí Hare Krišna nemá s přípravou ani organizací tohoto festivalu nic společného. Je pravdou, že hlavní organizátor je členem hnutí, avšak již několik let není součástí organizační struktury hnutí v České republice a jeho aktivity jsou výhradně jeho soukromou záležitostí. Všechny akce pořádané hnutím jsou inzerovány na webových stránkách www.harekrsna.cz a výše jmenovaný festival zde nikdy nebyl uveden.

Trilokátma dása
tiskový mluvčí
Janicicinka
st červenec 23, 2008 1:04 pm
Já doufám, že dostanu zaplaceno, těch svejch 40 hodin, protože se mi to po tom, co mě okradli dost hodí. Jinak mě mrzí, že akce tak blbě zkončila, protože se mezi brigádníky a lidma z baru sešla skvělá parta. Hned bych se k nim vrátila :-/ ...
TinaSFretkou
út červenec 22, 2008 9:17 pm
hmm.ja jim taky neco psala.das kdyz tak prosim vedet,jestli to ma nejakou odezvu?dik
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út červenec 22, 2008 8:50 pm
neco jim uz chodi..
Vazeni organizatori festivalu Happy days,

jsem jeden (bohuzel z mala) ucastniku Vaseho festivalu, ktery jste predcasne ukoncili.

Verim, ze Vas mrzi velky neuspech Vasi odvazne akce, musim priznat, ze i me je celkem lito tohoto neuspechu, nebot jsem videl, ze pripravu jste udelali opravdu poctive. Ocenuji ze technicke vybaveni na miste bylo velmi dobre, ale pak vlastni prubeh akce uz byl velmi slaby. Pripadalo mi to, jakoby organizatori perfektne pripravili akci a pak v den startu odjeli na dovolenou a nechali akci plynout tak jak je.

Vychazim z patecniho vecera, kdy tedy prselo, ale presto mnoho lidi zustalo a pokud by se je podarilo koncetrovat na jedno misto, tak to mohlo byt fajn. Misto toho celkem chaoticky probihala hudebni produkce na nejmensim podiu (nikdo ani nevedel, kdo bude hrat) a slibovanou party v hangaru od 23 hodin, ktera vypadala jako dobry napad na zachranu atmosfery, se podarilo (ne)pritomnym poradatelum zabit take hned v pocatku (zacali neco tvorit az 11, 30, hudba hrala prerusovane a vetsinu zucastnenych dorazilo pousteni elektronicke hudby - techno, coz je na rock/ska/atd festivalu opravdu hloupe). Tajne jsem doufal, ze organizatori daji pres noc hlavu dohromady, ale ukazalo se, ze dali ruce do klina a vzdali to.

Je to skoda, z meho pohledu ucastnika si nemyslim, ze musela byt akce predcasne ukoncena uz v sobotu, ale je pravda, ze z Vaseho pohledu (zejmena financniho) to mohlo vypadat zcela jinak.

Protoze jsem, stejne jako vsichni ostatni ucastnici, zklaman predcasnym ukoncenim akce, za kterou jsem zaplatil nemale penize a protoze jsem nedostal to, za co jsem zaplatil, tedy 11 denní festival hudby, divadla a zabavy, zadam timto o vraceni ceny vstupneho. Protoze vsak ocenuji, ze z Vasi strany byla udelana poctiva priprava, alespon jeden den jsem se zucastnil a protoze je mi jasne, ze budete v tizive finacni situaci, zadam o vraceni pouze poloviny mnou zaplacene castky.

Zakoupil jsem 2 vstupenky v siti Ticketstream za 444 Kc/kus, seriove cislo TSC 315424, TSC 315423, fotografie odstrizku je vlozena v priloze.

Zadam tedy o poukazani castky 444Kc na cislo meho uctu 2318104001/5500.

Predpokladam, ze Vase odpoved na mou zadost je samozrejmosti a ze tuto situaci vyresime domluvou.

S pozdravem

ing. Milan Tomes
TinaSFretkou
út červenec 22, 2008 8:48 pm
pisete nekdo,kdo jste tam byl, nekomu nekam stiznost?myslite,ze to ma vubec smysl?
kostelak.jo
út červenec 22, 2008 5:46 pm
Někdo tady měl velký oči....fiasko jak prase Very Happy
chitta
ne červenec 20, 2008 6:11 pm
Asi máš holt blbou karmu Laughing
Janicicinka
ne červenec 20, 2008 6:04 pm
Takže pořádala to fakt Kultura pro život, ale v jejím čele stojí krišňák a celý to prosral on. Prachy za těch 40 odpracovanejch hodit asi nedostanu, anvíc mě tam okradli. Jinak bych neházela všechno na dva hlavní organizátory, ale Krišňáky, kvůli kterejm tam bylo jenom pito, žádný maso, tvrdej a podobně. Prostě šťastný dny jak vyšitý...
555mara
ne červenec 20, 2008 11:54 am
happy days
dosti poučná diskuse na téma Happy days je od loňska na: http://www.instrumento.cz/diskuse.php?tar=show_tema&id_kategorie=1&id_tematu=5246&page=0
chitta
ne červenec 20, 2008 11:34 am
Hare Krsna určitě ne, ti dělají festivaly jako prostředek k prezentaci své kultury, a ne pro byznys, ale pořadatelé s nima dělali asi Happy Fest, jak bylo zmíněno, ne? tak si to teď chtěli asi zkusit jinak happy
TinaSFretkou
ne červenec 20, 2008 10:59 am
kdo?
a kdo to teda vlastně pořádal?Hare Krshna nebo Culture for life,která je pod tím podepsaná?příp. je mezi krshnakama a tou společností nějaké spojení?dík
chitta
ne červenec 20, 2008 9:45 am
Hlavně to nespojujte s Kršňákama, dělaj akce zadarmo a to, že je to takhle promotaný, je jen smůla a bude to na ně házet jen blbý světlo
555mara
so červenec 19, 2008 11:21 pm
happy days
Těšil jse se na Fun-da-mental. I když jsem od začátku tušil, že celý festival je jedna velká bublina, chtěl jsem přijet, zaplatit vstupný a užít si. Bohužel. Problém je v tom, že ten nepodařený , diletantský pokus opět, jako ostatně spoustu jinech průserů zaplatíme my všichni, ať už jsme vstupenky koupily v předprodeji, nebo nás žádnej festival nezajímá. Nebo si snad myslíte, že budou organizátoři od zítřka makat 16 h ve fabrice a z výplaty budou splácet dluhy? Nebo že uspořádají vysoce ziskový Krišna fest a celý zisk poputuje na splátku dluhu a vrácení vstupného???
Basák
so červenec 19, 2008 9:39 pm
A už je to tady
Když jsem tady začátkem června a v květnu psal, že to bude velkej průser, že je celá akce hodně podezřelá, tak mně tady několik jedinců i docela sprostě nadávalo. No a je to tady. Já to pořadatelům samozřejmě nepřeju, ale od začátku si prostě koledovali a celý vývoj akce nasvědčoval o velké naivitě a asi i diletantství. Jen pár dní po Rock For People, v době, kdy je celá republika plná fesťáků, tohle prostě nemělo šanci. Ještě tak 3-4 dny, snad. Jsem teď fakt zvědavý, jak se pořadatelé vyrovnají se závazky a jak budou vracet vstupné a taky startovné kapelám, který si už ani nebrnknou a mají zaplaceno.
happy shit
so červenec 19, 2008 6:16 pm
jako tenhle festak me fakt zklamal.. nemeli vubec poresenou organizaci ani prachy.. byla jsem tam na brigade a nevidela jsem ani korunu.. necekane.. asi tak jako pulka kapel, co tam prijela z cizich zemi a mohli se otocit a odjet bez penez.. byl to brutal! Sad
kuku
so červenec 19, 2008 4:10 pm
Ale zas jim moc dekuju za FLC byla to paraaaada Very Happy . Uz asi nikdy nezaziju, aby takova skupina hrala jen pro me a par dalsich kolemjdoucich Confused . A naviiiiic mel sem to zadarmo !!!!! Takze spokojenost. Idea
kubam
so červenec 19, 2008 3:57 pm
včera sem tam byl a takovej voser sem fakt nezazil.. na hlavni stagy hraly dve kapely a ta druha jeste asi pul hodiny, dalsi stage vubec nepustili a na posledni hrali sem tam.. Ale panove a pani organizatorky se tam projizdeli na ctyrkolkach, fakt husty.. Ale nejvic me dostalo ze davali pasky zbyly po tuningfestu, fakt magorina..
Piškot
so červenec 19, 2008 2:16 pm
pro Jáju
Pro Jáju: Máš pravdu, dost lituju, že jsem nebyl "na největší akci v historii českých rock festů" Very Happy Na druhou stranu se musím pořadatelům omluvit za to, že jsem je označil za podvodníky-nevěřil jsem ani v nejmenším, že do toho půjdou...
Jenyk
so červenec 19, 2008 12:57 pm
Happy průser
Tak je to v pr..., koupil jsem si vstupenku na 11 dní, parkovné na 11 dní.V pátek jsem se těšil na Post-it a Locomotive a nic.
Dnes mrknu na net a akce je zrušená, jedu tam, nikde nikdo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz