FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ROKYCANY FEST - Votvírák Tour « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

rokycany fest

festival

rokycany fest
votvirak
pá srpen 22, 2008 8:29 am
diky za vase reakce .


Zavirak bude dobrej mejdan a navic uvidite projekce z Rokycany festu a velkeho Votviraku


Zavírák 2008 Hakenův stadion Milovice – line-up
Pátek 12. 9.
16.00 – 16.45 o5& Radeček
17.05 – 17.50 Daily News
18.10 – 18.55 Tomáš Klus
19.15 – 20.00 Season Crack
20.20 – 21.05 Bára Zemanová
21.25 – 22.10 Medvěd 009
22.40 – 23.40 Mňága a Žďorp
24.00 – 00.45 deBill Heads

Sobota 13. 9.
10.30 – 11.10 Číčou proti zdi
11.30 – 12.15 Basslake
12.35 – 13.20 Seven
13.40 – 14.25 Lety mimo
14.45 – 15.30 Rybičky 48
15.50 – 16.35 Niceland
16.55 - 17.40 Crossband
18.00 – 18.45 Zbyněk Drda
19.05 – 19.50 Legendy
20.10 – 20.55 Jaroslav Uhlíř
21.15 – 22.00 Iva Frühlingová
22.20 – 23.05 Jaksi Taksi
23.25 – 00.10 Doga
00.10 – projekce - festivaly VOTVÍRÁK a ROKYCANY FEST 2008





.
jsem to já
čt srpen 21, 2008 9:37 pm
Čau, zdravim Smile.
Festík byl v cajku, líbil se mi, o žádným hajlování ani nevím. Nějaký roztržky se taky nekonaly, alespoň ne v mojí přítomnosti/blízkosti. Tomuto festu budu fandit a příští rok pojedu, aji dyž to bude za peníze s takovým programem (rozumné Smile ) Jinak Miki a Jarda,to byl ku*va dobrej tah, to sme si užili s bandou jak malý fakani.
Čus Smile
Anonymní
čt srpen 21, 2008 8:27 am
mozna uz dnes Smile
Michala
st srpen 20, 2008 12:37 pm
Zavírák
Kdy se dozvíme program na Zavírák? už se těšíme, díky za odpověď Wink
votvirak
po srpen 18, 2008 8:11 pm
votvirak
ahoj vsichni co pisete , diky moc za vase podnety a diky za pochvalu kterou nam projevujete , kritizovat skutecne umi kazdy .




odpoved k poslednimu dotazu :
za oba dny bylo rozdano 10 000 programu , v sobotu v podvecer uz nezbyl ani jeden a navic si ho kazdy kdo prisel do arealu nevzal.
tento pocet je celkem presny , rozdavani nerealizovala produkce festivalu ale generalni partner !!! verte tomu a nebo ne ale pocet navstevniku byl + , - 14 500 navstevniku za oba dva dny !!!

a Rokycanskym patri nas dik
ehman
po srpen 18, 2008 10:29 am
rokycanyfest
tak jako tenhle fesťák byl celkem fajn, různý žánry, dobrý místo, celkem slušný ceny - jen si myslím, že teda počet diváků moh bejt tak okol 2000 - to číslo uvedený někde v diskuzi se mi teda zdá značně přehnaný.
jinak díky pořadatelům a těšim se na příští rok. Rokycany takovouhle akci potřebujou
ahojky
ne srpen 17, 2008 6:54 pm
.....
mno moc jich tam jako neni no Question
....
pá srpen 15, 2008 11:38 pm
nejaky videjka jsou na youtube
gvusc.p
pá srpen 15, 2008 10:30 pm
fest 2008
může bejt nějaký to video a i ta fotja by neuškodila z Rokycanského festu
m@ru...
pá srpen 15, 2008 2:43 pm
my tam vypadlo "a" je to http://marieehartmanova.rajce.net Very Happy
m@ru...
pá srpen 15, 2008 2:42 pm
taky doufam že se akce bude příští rok v Rokycanech znovu opakovat a souhlasim tu se všemi co navrhují i kapely ve stylu hip hop ne že bych je extra musela ale myslim že by to prilakalo jeste vic lidi nez letos jinak taky davam par fotek http://marieehartmanov.rajce.net
kuni
pá srpen 15, 2008 10:53 am
festík
Good festík Jarda Uhlíř byl nejvíc...Celej fest byl v pohodě. Doufam že příští rok se pojedu do Rokycan pobavit zas Very Happy
votvirak
pá srpen 15, 2008 8:24 am
votvirak
on je momentalne mimo CR
myshuge
čt srpen 14, 2008 5:53 pm
...
Už jsem to prověřovala alespoň tisíckrát, ale každý komu se dovolám od toho dává ruce pryč a pan Beneš, se kterým mám smlouvu je pro jistotu nedostupný. Na maily také nikdo neodpovídá. Sice se to festu zas tolik netýká, ale chtěla jsem jen upozornit, toť vše.
Sbohem
votvirak
čt srpen 14, 2008 10:58 am
myshuge
dobry den , reaguji na vasi zpravu .
pokud jste jeste nedostala penize musite kontaktovat osobu se kterou jste smlouvu uzavirala .
tato vec se netyka festu . ( myslim na 99% ze jste radne nedodala podklady a pokud ano muze jit o pochybeni na druhe strane , zkuste to jeste proverit , dekuji Artur Kaiser)
myshuge
st srpen 13, 2008 9:26 pm
Všem co pracovali na Rokycany fest
Přeji pevné nervy při čekání na výplatu. Já jí ještě z Votvíráku nedostala;).
jája
st srpen 13, 2008 7:54 pm
:(
co ty fotky???? budou nějaký??
karel 1358
st srpen 13, 2008 6:30 pm
4-fanda
jo to by bylo bezva dalsi rocnik akce ale doopravdy bych do line-up zaradil od vseho trochu a bude tam jeste vic lidi nez ted tomu verim a udelat to v pulce cervence no neumim si to ani predstavit Very Happy koupaliste hned vedle hodne lidi no leto jak ma bejt nemyslis????? Cool
fzeman@koop.cz
st srpen 13, 2008 5:30 pm
Další ročník ?
Myslím, že nemám vůbec špatné zprávy pro všechny, které Rokycany fest potěšil. Děje se tak i na základě všech vašich ohlasů, které jsou hodně povzbudivé i když se najdou také kritické, to je myslím v pořádku.
Pokud projeví vůli jít do toho znovu Promoprodukce Media, bude-li trvat podpora Města Rokycany, pochopení a zájem Aeroklubu -pak mohu s klidným svědomím napsat, že ANO. Mám zájem do toho jít znovu, v mnohých ohledech lépe a mohu,jak jsem se dnes dozvěděl, již dnes počítat s podporou vedení naší firmy. : Very Happy Very Happy
Fanda.
jája
st srpen 13, 2008 3:42 pm
njn
mě se fest líbil....doufám,že bude i příští rok
prostě nej byl uhlíř fakt že jo
žádnej hip hop bych tam nesrala ale dala víc punkovejch skupin:)
a co se týče těch nácků,tak s tim měl snad každej počítat,páč ty se serou na každej fesťák ,na kterym ví že budou anarchisti (ale jak by anarchisti přijeli na jejich tak by bylo hned zle:( )
ale bylo by fajn,kdyby se někde na webu objevilo pár fotek z toho fesťáku tak by to taky nebylo od věci:)
karel 1358
st srpen 13, 2008 8:35 am
akce
ahoj,
nevim zda uvazujete o pristim ročniku v rokycanech ale zda jo uvazte i nejake kapely v zanru hiphop napr-kontrafakt,psh,jizni pio,atd atd tenhle styl mi tam docela chybel
dik za odpoved
emu
út srpen 12, 2008 10:45 pm
No ale zase bych to tu nehodnotil jako sjezd nácků a antifáků, protože 99 % lidí bylo slušných, já si akorát při koncertu všimnul hajlujícího debílka, ale jinak normálka, co se dělo "za plotem" mě upřímně až tak nezajímalo. Pořítám u takových akcí, že se tam občas holt něco semele. Je pravda že ochranku dělali mladý kluci, co to občas lehce odflákli, no asi má Tomáš fakt v ledasčem pravdu. Nicméně Rokycany by měly být rády za fest.
Někdo povolaných by tu mohl aspoň naznačit, jestli se fest z ekonomického hlediska zaplatil, což bude nejspíš hlavní z hlediska pořádání dalšího ročníku. Ostatní nedostatky se už nějak pořeší.
Jinak ale pobavilo mě, že kampaň byla regionální. Já osobně můžu říci, že tady v PRAZE byly rokycany na plakátu skoro na každý autobusový zastávce, někde jako součást FAN Online, jinde i samostatný plakát, ale tedy ještě jsem neslyšel že bychom my jako Praha byly v regionu Rokycanska Very Happy ˇ
Jo a abychom se vrátili k hudbě, tak výbornej nápad byl mít na fesťáku takový úlet, jako je Jarda Uhlíř, nikdo snad nesklidil větší úspěch Laughing
Otysák
út srpen 12, 2008 7:29 pm
Martin
Místní domorodci by mohli být rádi, že se v tomhle městě zvaném Rokycany odehraje nějaká větší kulturní akce. Do letošního roku se tady odehrála jednou v roce trochu větší akce Den Rokycan a snad nějaký ten folk festival v nedalekém Hrádku u Rokycan. Docela by mě potěšilo, kdyby se tu Rokycanyfest stal tradicí, ale tradicí hudební a ne tradicí střetů nácků a antifáků... Fakt je, že při takovém spektru žánrů se zabránit podobným střetům snad ani nedá. Nebýt těch pěstních potyček mezi názorovými skupinami, z nichž největší se odehrávali "za plotem", hodnotil bych tuhle akci jako fakt dobrý nápad a doufám, že příští rok bude lépe! Smile
Anonymní
út srpen 12, 2008 6:25 pm
Podobný incidenty se stávají všude a u nás v Rokycanech se s tim musí počítat dvojnásob. Ale myslím si, že to byly vyjímečný situace a jinak to bylo zvládnutý dobře. Takže my ostatní kromě Martina budeme doufat, že tahle akce se bude opakovat Wink
fzeman@koop.cz
út srpen 12, 2008 6:09 pm
Martin
V něčem musím dát Martinovi za pravdu a stavím se ke kritice čelem. Byl to trochu můj nápad udělat v Rokycanech multižánrový festík a motivy byly podobné o kterých píše Martin. Podařilo se mi po dvou letech sehnat prostředky,ale pak jsem na vše měl s Promoprodukcí jeden a půl měsíce na realizaci. Některý festivaly se připravují půl roku i rok do předu a to již mají místo jasný,prostě vše v detailech či zkušenostech vychytaný. "Sorry" Martine za mou troufalost, zvážím jestli do dalšího ročníku půjdu.
O incidentu s třetí říší jsem dostal hlášku, která byla předána jak Securitě, tak Policii. Asi hláška přišla pozdě, to mi je líto. Policii bych chtěl veřejně pochválit,pánové spolupracovali velmi nadstandardně- to jest míněno naprosto vážně a upřímně Securita bude muset být rozhodně "možná příště" lepší.
Najezdil jsem taky hodně festíků,abych získal odvahu něco takového udělat a vždy tam došlo k incidentům podobného charakteru, jen si je Martine třeba v Kytlicích, v Kolíně, ve Zlíně či na Malé Skále nezahlídl. Mezi námi občas chodí lidi, kteří kazí všem ostatním vše na co přijdou. Kdo nic nedělá - nic...
Rád dávám k disp.svůj mail i svou identitu k diskusi . Vím, že se bez chyb nikdy nic neobejde, ale eliminovat možné chyby by stálo za to. Nabízím i osobní schůzku, určitě by pro budoucnost stála za to.
Fanda
monika
út srpen 12, 2008 2:51 pm
fotkyyy
joo,mě by taky dost zajímalo jestli budou někde nějaký fotky:(
Ještě jednou
út srpen 12, 2008 1:21 pm
Martin
Sorry, ale Martin na vesnickou diskotéku asi nepůjde, protože je svým vkusem někde úplně "jinde"... Sám taky hraje v kapele a pořádá koncerty, takže trošičku ví, o čem mluví... Fesťáky a koncerty objíždím už cca 15 let, takže možná už mám s čím srovnávat.. To jen tak na okraj. Vážně si myslím, že máte co zlepšovat, to se na mě nezlobte.. A tou bezpečností počínaje. Konkrétně sobota - nevim, jak vy, ale já nepotřebuju cestou pro pivo sledovat, jak si pankáči s náckama dávají přes držku a hlouček kolem je sleduje a pro jistotu je ještě povzbuzuje a sem tam si taky kopne a pak se mě zeptaj, jestli taky nechci... Nepotřebuju bejt svědkem toho, jak tři vyholený hlavy obklopí osamocenou slečnu, a ptají se jí, jestli už zažila třetí říši... Sorry, ale tohle fakt ne! Moc by mě zajímala ta vaše ochranka, když si tohohle všeho nevšímá. Všimnul jsem si nad ránem (při Totálním nasazení), jak najednou přijelo do areálu spoustu policajtů - asi tam nebyli náhodou, co? Ale to už je pozdě, být kvalitní ochranky, tak je po problému dřív, než vůbec vznikne. A u toho vstupu - kdybych chtěl, tak jsem dovnitř pronesl jakoukoliv zbraň, prostě cokoliv by mě napadlo, chlapík u zábran se na mě jenom smál a nechápal, když jsem automaticky zvedal ruce, aby mě mohl prošacovat... Jasně, řeknete, že nechcete buzerovat lidi, a že nemáte rádi, když vás někdo ošahává, ale až tam příště někdo někoho pobodá nebo něco podobnýho, budete mluvit stejně jako já... Pustit někam 15000 lidí a věřit, že všichni jsou v klidu a v pohodě, je naivní... Regionální zaměření festivalu s cílem nedělat z toho mega akci celkem chápu, ale to, že jste produkční agentura, a dáte na stránky festivalu jenom plakát a tejden před akcí rozpis kapel, mi moc produktivní nepřipadá... Sorry za tenhle tón, ale na tenhle festival jsem byl hodně zvědavej, protože tady v okolí široko daleko nic neni (vaše vyjádření na stránkách Rokycanského deníku, že klubů, kam se dá zajít na kapely, je v regionu dostatek a chtěli jste udělat něco nového je docela k smíchu - pokud vím, tak v Rokycanech samotných je jeden jedinej klub, kde možná tak dvakrát do měsíce nějaká kapela hraje, jinak široko daleko nic - pak až Plzeň nebo Hořovice) Zkrátka pro mě velký zklamání, pro vás všechny ostatní super festival, tak to holt chodí, že člověk se nezavděčí všem... Mějte se fajn a pusťte se do mě Idea
votvirak
út srpen 12, 2008 1:17 pm
votvirak
pocet navstevniku se pocital podle poctu rozdanych letaku ( programu ) a prubezneho mereni na vstupech .
Michal
út srpen 12, 2008 11:12 am
FOTOGRAFIE
Čau chtěl bych se zeptat kdy budou na www.poslouchej.net fotky.....Dík......
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz