FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PROBLÉMY S FORUM.POSLOUCHEJ.NET « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Problems - forum.poslouchej.net

problemy s nasi diskuzi


  • při hlášení problému uveďte použitý prohlížeč i jeho verzi
  • pokuste se problém co nejpřesněji popsat
  • v případě že se nemůžete registrovat pište webmasterovi, nejdříve se ale ujistěte že jste zadali správnou emailovou adresu a že kontrolní email neskončil ve složce se SPAMem
  • uvítáme vaše nápady na vylepšení, zejména tipy na doinstalování funkcionalit diskuzních fór typu phpBB
  • nejčastější dotazy jsou zodpovězeny v sekci FAQ
  • postup: změna velikosti obrázku do profilu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po září 15, 2008 12:41 am
finch
jo, jen jsme zapomeli dat podpis pryc z editace profilu......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne září 14, 2008 8:11 pm
profil
nejde mi editovat podpis. to je schvalne?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 28, 2008 7:51 am
ozzby
Very Happy jeste ze jsi zustal jen u toho dumani smile42
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
pá březen 28, 2008 7:32 am
ICE
a ja dumal nad tim proc to tak delat .-)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
pá březen 28, 2008 7:27 am
Sorry
Beru z5 co jsem napsal dole nemel jsem povolene otvirani oken pomoci skriptu Embarassed Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt březen 27, 2008 12:04 am
G_ina
nerozumim tve pripomince.. nevidim na tom nic, co by nebylo v poradku .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
G_ina
st březen 26, 2008 10:36 pm
chybička se vloudila
nechci bejt hnidopich, ale.. . Smile

Nahrajte svou vlastni ikonu o velikosti 75x75 bodů (max 9kB), případně si vyberte některou z mnona ikon ze zdejší galerie. V jiném případě vám bude přidělena defaultní ikona "no photo".
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st březen 26, 2008 5:27 pm
Linky a obrazky
Mam dotaz a napad, neslo by ze kdyz kliknu na ikonu na link tak se me dole obevi "[url] [/url]" a to same by se hodilo i u obrazku "[img][/img]". pokud by to nebyl problem bylo by to super.


Dik ICE
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
út únor 12, 2008 11:02 pm
tak to je zahada....ale aspon ze tak Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilusion
út únor 12, 2008 11:00 pm
klucí už to fuckčí
heslem v prohlížeči to taky nebylo páč jsem to zkoušel ve více prohlížečích a heslo zadával ručně, ale neva, po přeinstalování na plastová wokna mi to o5 funguje Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá únor 08, 2008 11:22 am
ilusionista
tak poslední možnost - že máš v prohlížeči uložený špatný heslo, můžeš pls zkusit jinej prohlížeč a údaje co jsem ti teď poslal na mail?

btw. jakej je to prohlížeč vlastně? teď jsem se zkusil pod tebou lognout a bez problémů
ilusionista
pá únor 08, 2008 11:15 am
Jirka
Tak jsem se zkoušel přihásit i novým vygenerovaným heslem a o5 nic Sad tentokrát jsem zadal přihlašovací údaje, a rovnou mne to hodilo do fóra ale jako neregistrovaného Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá únor 08, 2008 11:12 am
tak účet je a byl ok tak snad pomůže vygenerování novýho hesla
ilusionista
pá únor 08, 2008 11:11 am
Jirka
právě že je, už jsem tu párkrát byl přihlášenej Smile
ilusionista
pá únor 08, 2008 11:10 am
Jirka
tak jsem to ykou3el i s novzm od Ozzbyho a nic:-( zkusim to ještě s tim tvym odkazem:-) jinak účet : "ilusion"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá únor 08, 2008 11:08 am
ilusionista
jo ještě jeden detail...jakej je to vlastně účet, tohle vypadá spíš že neni potvrzenej v kontrolnim emailu......?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
pá únor 08, 2008 11:05 am
ilusionista
ip smazano

pokud ti nefunguje ani to co ti poslal ozzby, nevim jestli ho zmenil spravne, tak prosim zkus http://www.poslouchej.net/forum/profile.php?mode=sendpassword

jo a jeste co ti psala ta registrace? dik
ilusionista
pá únor 08, 2008 10:56 am
jasný, neřikám že je to bloklý, jen jsem to přirovnal, pokaždý mi to píše že je neplatný jméno nebo heslo, jinak PLS můžete mi někdo smazat ten příspěvek v "o hovně" s tou adresou Smile Díky Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
st únor 06, 2008 1:43 am
změna velikosti obrázku pro ikonku
uz mi par lidi psalo jak zmenit velikost obrazku na 75 * 75, radsi sem dam navod...

potrebujeme:

1.) obrazek do profilu

2.) nejakej grafickej program - zadarmo jsou treba IrfanView, nebo Gimp , pouzit se necha v podstate jakykoliv, v nejhorsim pripade i malovani ve Windows

postup pro zmenu velikosti obrazku v IrfanView (pro ostatni editory bude analogický):

1.) otevrit obrazek programem IrfanView

2.) pokud obrazek neni presny ctverec vybrat tahnutim mysi ctverec a ten zkopirujeme (Ctrl+C, nebo Upravy - Kopirovat), velikost vybraneho se ukazuje nahore v liste, pokud obrazek je ctverec pokracujte k bodu 4



3.) pustit si novy Irfanview a vlozit zkopirovany obrazek (Ctrl+V, nebo Upravy - vlozit)

4.) zmena velikosti obrazku - Ctrl+R , nebo Obrazek - Zmenit velikost ... a zadat velikosti obou stran presne na 75 pix a potvrdit OK



5.) Zbyva uz jen ulozit obrazek (Ctrl+S, nebo Soubor-Ulozit jako) v povolenem formatu - GIF nebo JPG



Velikost souboru by nemela byt vetsi nez 9kB, coz by se ale u takhle maleho obrazku stat nemelo, kdyby presto ano tak zmensit DPI pri ukladani.

Ikonku si pak muzete zmenit v nastaveni (kliknout vpravo nahore na profil a dole ji nahrat)

HODNE STESTI Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po únor 04, 2008 8:54 pm
2 Kulivoko
- favorites budou určitě

- tomu s tou fotkou trochu nerozumim, ale upload a resize obrázku co tu je by měl stačit, na to co píšeš je lepší spíš nějakej grafickej software
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kulivoko
po únor 04, 2008 8:35 pm
nejaky system
Je to skvele forum na spravnem miste, uz se tesim az bude vic prispevovatelu, mno mam jeden dotaz, jestli se bude nejakym zpusobem resit razeni, rad bych si seradil diskuze na ruzne zpusoby, pridal treba i sve favorites, kde bych se pravidelne prisel podivat, jak pokrocila sama diskuze, urcite je jeste vic veci, ktere tu stoji za upravu, ale do zacatku je to tu fajn, jo a co takhle udelat nejakou flash aplikaci, na vkladani fotek, tim myslim, ze by clovek jednoduse mohl vlozit jakkoliv velkou fotku, ktera se prevede na format podporovany tou aplikaci a v samotne aplikaci by bylo mozne fotky dale upravovat, to znamena nejake vyberove pole, kde trebas zachycujete jen cast fotky, ktera se pak promitne ve vami predem vybranem formatu velikosti,ktere by predem byly dane, tohle vse by bylo videt v nahledu, ve kterem by se pracovalo, je nekdo kdo tady umite vytvorit neco podobneho?Myslim ze by to docela mohlo zjednodusit a zatraktivnit funkce fora:), ale je to jen navrh Embarassed .... takze pokud se do toho nekomu chce, tady je navrh Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro_
po únor 04, 2008 5:33 pm
ozzby
Už má fotečku. Je na co se dívat Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
po únor 04, 2008 1:34 pm
Ozzby
Nejde mi tam dat..cekam na Jaru az mi ji zmensi Embarassed To pak budes koukat kdo je Vallynka Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po únor 04, 2008 1:26 pm
Vallynka
valinko skoda ze tu nemas fotku, abych se na tebe mohl koukat smile26
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vallynka
po únor 04, 2008 1:24 pm
Anonymy zakazat!!!Delaji na forech jen bordylek:))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po únor 04, 2008 1:20 pm
stop anonymním uživatelům
Dost jsme řešili, zda nechat prispevovat anonymy nebo ne. Rozhodli jsme se, že je nepustime z duvodu zachovani rozumne kvality diskuzi. Jaky je na to vas nazor? Diky za feedback..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po únor 04, 2008 1:41 am
2 Milan
Můžeš sem poslat printscreen a napsat jakou verzi Mozilly máš ? (Nápověda - O aplikaci Mozilla ...)
díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milan
po únor 04, 2008 1:27 am
diskuze
Tak nevím, jestli to dělá prohlížeč, ale nato, abych se mi zobrazilo celé forum musím popojet kurzorem doprostřed..Při zobrazení fora mám jenom modrý pozadí a celé forum trochu napravo, než asi má být. Jináč mám Mozillu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
po únor 04, 2008 12:56 am
zatim tak ze to poslete me nebo ozzbymu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
darkina
po únor 04, 2008 12:50 am
2jirka
zajima me to same jako Acida:)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Strana 1 z 3


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz