FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SEMTEX CULTURE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

semtex culture

brno

semtex culture
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po září 15, 2008 4:31 pm
AB
OH tak to docela zírám.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po září 15, 2008 9:56 am
Muzzy
takze nakonec to byli securitaci, no pekny. kamoska okolo treti hodiny v noci litala po celym arealu a shanela mu zachranku. pry vypadal hrozne, ale nakonec to ustal. rano sem ho videl v redzonu a ksicht mel zmastenej slusne.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Muzzy
po září 15, 2008 8:27 am
No pro me to byla nejlevnejsi akce za prazdniny. V arealu jsem neutratil ani korunu. Byly tam tak nehorazny fronty na barec a obcerstvenich a navic kamos tam nejak protah litr Becherovky, tak jsem se s nim obcas potkaval.
Asi nejsilnejsi zaitek jsem mel z toho jak tam Security zvalchovali Alese Blehu. Sice byl uplne nasrot a asi pul hodky se snazil vychcat za plot (nebo co tam delal), no a pak prisel jeden a posleze druhej plesatej a zacali ho sunout smerem ven. Jsem se do toho snazil zapojit a vysvetlit, ze ten pan patri nejspis mezi poradatele a at se mu mrknou na pasku, ale jak jsem videl jak mu kleci jeden na uchu a druhej se na nej temer posadil, tak jsem ho z litosti nechal svemu osudu. Prece jen jsem mel s sebou fotak a nechtel jsem aby mi z nej udelali dva.
Jsem myslel, ze si AB zanadava nekde, ale zatim jsem nikde nic nevidel...

(fotky jsem z toho mel hezky, ale radsi jsem je maznul, abych pak nekdy nahodou neposkodil jeho povest)
Dworis
so září 13, 2008 8:51 pm
super
Na letošním Semtexu to bylo super...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
čt září 11, 2008 8:09 pm
škoda že nemůžu editovat,někdy mě to icq až moc zaměstná Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt září 11, 2008 5:51 pm
a to začátky tohodle festivalu byly tak slibné! je to škoda ale podle ohlasů z posledních dvou ročníků nevím...asi není čeho litovat. Festivalů tady máme beztak moc...člověk by čekal nějaké oficiální zhodnocení těch ročníků a důstojné rozloučení...soulbass se vtipně přepsal s tím znehodnocením Wink
soulbass
čt září 11, 2008 4:29 pm
stručnějc to asi nešlo že? takže tady něco smrdí,kvalitní shodnocení akce čítá pár nekonečných odstavců,tady je jen řečeno že akce proběhla,předem zamýšlené znehodnocení festivalu nezmíněno z důvodu,že jsme přeci v Čechách,domovu správných tunelářů Very Happy škoda nemůžu říct,že jen další zbytečný festival,který je jen dobře,že skončil-takhle NE!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deivis
čt září 11, 2008 1:13 pm
Jsem byl asi na jiném festivalu.
Mimojiné proč nehrál Gaetek se asi nikdy už nedozvím.. Škoda..
Andy
st srpen 27, 2008 3:36 pm
lístky
mám dva lístky, jeden za dvě kila, kdyby jste chtěli, tak předání v Praze na Dejvické, popř. Kladno. Telefon 732 302 321 Very Happy
Míra E.
po srpen 25, 2008 2:18 pm
Hildegarda
Jojo hodě slešné,asi se vykašlu na Xpress2 a pojedu na praděda:D
juzek
po srpen 25, 2008 10:46 am
tak to bude husty
uz se tesim se poradne rozbiju
kopec
so srpen 23, 2008 4:53 pm
odlet
bude to jizda hlavne x press 2 a jejich daddy s house z 6 gramofonu hudu hoookat do trombona this is true house music YEAH
kopec
so srpen 23, 2008 4:52 pm
odlet
bude to jizda hlavne x press 2 a jejich daddy s house z 6 gramofonu hudu hoookat do trombona this is true house music YEAH
lol
čt srpen 21, 2008 4:03 pm
2 Hildegarda
nuda ....
Hildegarda
út srpen 12, 2008 2:15 pm
Dobrý, ale máme lepší!
Semtex se Shaggym v čele zajímavá nabídka, ale my pro Vás máme něco lepšího. Mrkněte na www.pradeda.cz , určitě nebudete litovat.
jezis
st červenec 30, 2008 10:13 pm
koukam dalsi nudnej festival ktery absolutne nepredstavi nic noveho :[ zadnej novej sound nic
etan
st červenec 30, 2008 6:22 pm
PIOSQUADRA
uvidite, ze to bude hodne slusnej mejdan - teste se na nocni show pivniho skladu z jihlavy - jejich deska je neskutecna - hip hop pro dospely - xpress nadhera - inteligentni hudba - weki zvedavej - skyline neurazi - kosheen a united potesi - prostredi super - ale nedostanu se tam Smile Sad smutnej moc - jel bych tam hned trikrat a za jakykoliv penize
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komár
pá červenec 25, 2008 5:54 am
juha
tak já snad povalím jen kvůli x-press2, to bude dobrej ulet, snad..........
jinak ostatní věci opravdu stojí za hovno, hlavně že tam začínaj tahat techno, hnusssssssss
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 24, 2008 4:22 pm
sonja
to velmi pravdepodobne vzhledem k tomu ze to dela stejna agentura .-)
Sonja
čt červenec 24, 2008 3:44 pm
to tam pretahli zrusenej Comsmic nebo co? Very Happy ale uz to vypada lip Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
čt červenec 24, 2008 2:50 pm
co vy na tohle?
Looser
st červenec 23, 2008 10:56 pm
JOj..Jo.Drum je v pohodě.Jinak Kosheen a Skyline pohoda..Nikdy jsem tam nebyl.Snad to vyde letos:-)
bery
st červenec 23, 2008 8:56 pm
drumík je hodně dobrej, hipec bych tam vubec nedaval a doufám,že přibudou tataboys. jinak zatim fakt nenadchne... ale pojedu
johannes
st červenec 23, 2008 3:50 pm
BOMBA
Konečně pozvali někoho jiného!!! Shaggy!!! to bude " bombastic " . Nikdy jsem tam nešel, protože mě to nelákalo, ale tento rok už kvůli Shaggymu jdu! See you there
karel
st červenec 23, 2008 3:41 pm
Ceska realita.
Shaggy tady jeste nebyl - tak se tesime, co predvede a Kosheen - je jistota, co nesklame. Koho by ste chteli ? "Pecky" jako - Buty, Anna K., Wohnout, Krystof, Divokej Bill, Kabat?, No Name, Tublatanka? - Fuj! Nechci. Zijeme v ceske realite. Tak necekejte line up - jak na festivalech v Polsku, nebo Madarsku!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
st červenec 23, 2008 2:41 pm
No teda. Nenadchnout a neurazit. To je asi heslo festivalu ne? Krásné prostředí, ale kvůli hudbě bych tam zatím nejela....
max
st červenec 23, 2008 2:33 pm
to vazne nekoho bavi chodit porad na kosheen? ty uz snad hrajou jenom CZ ne??
ooouuuu
st červenec 23, 2008 2:32 pm
konecne tam bude dramec
Jay
st červenec 23, 2008 1:46 pm
NeNe, já nemusím. Já už to vím, kdože ji nahradí Wink
Stačí se podívat na skylineweb.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st červenec 23, 2008 12:01 pm
no nič moč
zatim nic moc, no tak snad ještě nějaký kvalitní jména přibudou a doufám, že tam bude zase electro stage, jinak na to seru a nejedu Very Happy
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz