FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CONNECTION (Mecca) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

connection

meca

connection
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út říjen 28, 2008 2:47 pm
Mesárošová teď s těma goučkama šáhla celkem vedle Rolling Eyes ,neřikám že bych se mezi něma nechtěl probudit,ale jako gogo se nehodí Mad
markoone
po říjen 27, 2008 1:21 pm
for HEERER
..chcel by si vyzerat ako ty chalani a mat taku barbinku vedla seba, ze ty zolik !!!
quick
so říjen 25, 2008 10:26 am
4 Dan
Ano, máš s Meccou pravdu, jen bych ještě doplnil, že Roxy sice má své kouzlo, ale drzé okrádání na barech už tak kouzelné není.Za to ale club nemůže, je to tím, že o tyto věci se tam stará někdo jiný.V Mecce se tohle bohužel neděje a za tyhle profi služby se platí v každém dobrém podniku něco navíc. Takže Ti plně rozumím.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
so říjen 25, 2008 6:36 am
Luxusní Akcička - byl jsem tam sice jen od 11 do 3 ale zato propařil skoro celou dobu na place. Nahoře luxusní trancík a dole pěkný house. Laydee mě zase nezklamala. Její sety jsou plné nabitejch tracků a její komunikace s publikem je na jedničku. Bohužel se mi zdálo, že Fred její set dosti zpomaloval.
Jenda
čt říjen 23, 2008 7:44 pm
Fred
Fred je jeden z nejlepších DJ´s na světě, spolu s LDJ určitě stojí za to je slyšet a moci je navíc vidět, je opravdu příležitost ke kvalitní zábavě. Jdu na stopro a kdo může, tak na značky, protože se to nemusí opakovat. Všem příjemný večer.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út říjen 21, 2008 2:47 pm
dave.banik
Jasný, chystám se tam. cd už mám připravený.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 20, 2008 8:55 pm
dance event ? budeš tam ? že bys mi vzal to CD ... Tam už se určitě potkáme a pokecáme. Asi zase někde splaším zdarma lístky.... jak jinak Smile
Dan
ne říjen 19, 2008 9:12 pm
Negrooo
Proc ne. d.trojan@seznam.cz Jinak brzy vyjde velky rozhovor na tema CV a vseho kolem Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
so říjen 18, 2008 4:16 pm
Dan
To by bylo fajn.........Nemohl by si mi prosím někam do vzkazu napsat mail,rád bych se dozvěděl něco víc o AC...... Smile
Dan
pá říjen 17, 2008 7:42 pm
Negrooo
Ahoj. Ano delal. Hele slysel jsem od kamose, co to spoluporada, ze ma byt limited kapacity. Myslim, ze to tak bude...i vzhledem k cenam listku.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt říjen 16, 2008 9:27 pm
Dan
Pokud by byla omezená kapacita tak bych i zajel......Jseš si tím jistej? Nerad bych jel z Brna a pak se tam mačkal........
Mimochodem nedělal jsi ty AC???
Dan
čt říjen 16, 2008 8:51 pm
mecca
Taky bych dal nazor ohledne "samponu a barbinek v mecce". Myslim, ze jde hlavne o uhel pohledu. Mecca je stoprocentne "drahy" podnik, poradny mejdan tam vyjde na raketu. V Roxy o pul min. To je bez diskuze. Na druhou stranu. Srovnavat Roxy a Meccu se neda. Nicmene pokud to delate...Roxy je predevsim pozustalost undergoundu s nezapomenutelnou atmosferou. Ale s tim je spokojene pohodli a servis pro navstevnika a to tam je naprosto minimalni. Nase vyhoda je, ze pokud chceme luxus, zaplatime za nej a jde se do Meccy. Profi barmani, prostor, toalety, vip, uklid po dobu akce a spousta dalsich nadstandardnich sluzeb. A od toho se odviji prave navstevnik Meccy a Roxy. V Mecce jsou predevsim lidi, kteri maji prachy. Ty se obllikaj dle trendu a je to samozrejme ve vysledku slusna prehlidka. To samy zensky. Samozrejme jsou pak dalsi, co jdou jednou za cas, protoze si to nemuzou dovolit, ale proste chtej.
Rikam...at si kazdy vybere. Wink

PS: Listek na Connection neni nejlevnejsi, ale kdyz vim ceny djs, chapu to. Navic ma bejt omezena kapacita co ja vim.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt říjen 16, 2008 3:09 pm
dont_panic
Jasan, Roxy je samo lepsi. Jen nemam rad spolecnost kde se na tebe koukaj z vrchu a to me v Mecce vzdy prislo.....


Jinak me je to fuk pac bych tam nesel ikdyby se davali kolace zadarmo Surprised

Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt říjen 16, 2008 2:12 pm
heerer
mno jo ... kazdy to ma trochu jinak Wink kazdopadne oblibenejsi je u me urcite Roxy ... jenom rikam ze mi tahle spolecnost vyslovene nevadi Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt říjen 16, 2008 1:21 pm
Mecca
Mecca je akorat pro sampony Very Happy Kluky vypadajici a oblekajici jak holky a holciny jak barbiny. Nikdy jsem nevyhledaval tuto spolecnost
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt říjen 16, 2008 12:47 pm
mno ...
nejak netusim co proti Mecce mate ... myslim ze je vybavena dost luxusne, a vzhledem k tomu ze to je jeden z mala takovych klubu v republice (kdyz nepocitame Duplex, coz je ted spis cizinecky doupe) tak se da ocekavat ze tam chodi samy barbinky a namachrovani svalovci. Ja tedy v Mecce nikdy zadny problem nemel.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt říjen 16, 2008 11:32 am
Akce to může být supr ale blbě vybraný prostory............ Sad
Jarda
čt říjen 16, 2008 8:17 am
Mecca-----too děs
johan
po srpen 11, 2008 2:39 pm
Mecca-----too small
Tyjo kdyt Mecca je fakt mrňaváSad přeslazená, přehouseoperovaná, nepřijde mi pro normální lidi co v pátek vylezou z kanclu a chtěj se pobavit a nehrát si na "blink blink supastar".... jen můj názor...teda ne jen můj mno.
Dolikus
ne srpen 10, 2008 3:08 pm
Prydz
Prydz bude v Mecce 19.9...rozmezí vstupenek je 890-1790 (VIP)..

Jinak týden předtím,tzn 12.9 bude hostem v Mecce Judge Jules...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
so srpen 09, 2008 9:20 pm
PRYDA
Doufam, ze me nezabijou, ale vim to primo od DJe, ktery ho bookoval....stal pry pul mega. Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so srpen 09, 2008 12:00 am
ten Prydz mě zajímá-už na rave.cz něco proběhlo,ale žádný konkrétní data,ani sám Eric po dotazu na myspace neodpověděl Sad
altxx
pá srpen 08, 2008 11:35 pm
jj zacne zas Mecca!!! Smile
Anonymní
čt srpen 07, 2008 5:15 pm
V zari taky mistr ERIC PRYDZ Smile
altxx
čt srpen 07, 2008 2:18 pm
Zak.. podle toho co pises,jsi asi hodne chytrej ty!!! a kdyz se ti tam nelibi tak tam nelez!

Dan. souhlas, budu taky a moc se tesim :-*
altxx
čt srpen 07, 2008 2:18 pm
Zak.. podle toho co pise,jsi asi hodne chytrej ty!!! a kdyz se ti tam nelibi tak tam nelez!

Dan. souhlas, budu taky a moc se tesim :-*
Zak
čt srpen 07, 2008 2:17 pm
Mecca zaplatí všechno vždyt jsou to zlatokopové! A VIP? Copak jsou něco jinýho než taky zhluk molekul záhadně držících pohromadě a chodící po kusu balvanu letící vesmírem??? Jsou něco víc než my ostatní??
Dan
čt srpen 07, 2008 2:17 pm
Za 350 se mi nezda vubec predrazena. Na miste to malo neni, to je fakt. Ale taky jsou tam 3 zahranicni jmena a ta nejsou nejlevnejsi. Budu tam.
Tom
čt srpen 07, 2008 2:17 pm
No jo,opět předražená mecca...
jakub
čt srpen 07, 2008 2:16 pm
i ja
budu tam na 1000% po minulym dile si nenecham ujit uz zadnej hehe.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz