FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 XMAG 100 a co potom? « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
TZ
st prosinec 10, 2008 11:32 pm
XMAG
Novy XMAG 102 sezenete zdarma napr. na party s Michaelem Burianem tuto sobotu 13-12-2008 v Decine . Info o akci zde

Distribuce XMAGu v Pardubickem kraji - kontakt tzesar@summeroflove.cz Info kde k sehnani pripadne domluva predani
djsidewalker
st prosinec 10, 2008 10:03 pm
Nevíte, zda li jim funguje ten e-shop ? Objednal jsem si asi 7 čísel a zatím čekám marně
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
so listopad 22, 2008 1:43 pm
Odběrná a čtecí místa
Psal jsem za Jižní Čechy, kde by se mohli distribuovat, ale odezva žádná... Tak snad se Xmag dohodne s těma klubama Smile Jinak jsem jim taky psal, že by nebylo od věci to distribuovat třeba v síti MC Donalds. Tam se schází přeci většina omladiny a nejen jí... Nebo další možnost síť velkých krajských knihoven... Cool
Jinak já si ho klidně přečtu v PDF, když je ta možnost, ale radši bych třeba cestou v buse s MP3kou na uších Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út listopad 18, 2008 6:56 pm
Joe
Že si ho mohu stáhnou, dávno vím, ale stále dřepět u pc a stahovat a číst a naopak mě vůbec nebaví. Raději si ho někde seženu a přečtu klidně v mhd apod. Jen mi vadí, že chce redakce něčeho dosáhnout a přitom kecaj. A že se jim nevyplatí těch pár výtisků, co vytisknou ? Podívej se na to, kolik je tam reklam. Ale to sem tahat nebudu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út listopad 18, 2008 2:56 pm
2S
Ale o to přece nejde...Proč bys měl dávat do něčeho čas a energii, když si to koupí pár lidí a ty na tom spíš proděláš. Myslím, že kdyby nebyly například v denním tisku (HN,LN, MFD) rozbory a rozhovory, tak by si je také nikdo nekoupil, protože veškeré zprávy, které by se člověk mohl dovědět, už byly dávno zveřejněny na internetu, či v TV.
Takže proč tisknout?
Lidi Xmag nekupují, nebo ho kupují málo. At už je to vina autorů, nebo se nějakým způsobem změnil lid je jedno, protože to nemění nic na tom, že se nakonec bude muset proměnit v nuly a jedničky.
smich
út listopad 18, 2008 2:38 pm
xmag
mam pocit, ze to bude jen dalsi finta vydavatelu tohodle casopisu.. to znamena kecy jak ho vsude sezeneme, jak strasne moc ho bude, ale ve finale vytisknou jen par desitek, mozna set kusu, co rozdaj svym partnerum a reklamnim agenturam .-)) to ste jeste nepochopili? .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
út listopad 18, 2008 2:33 pm
Xmag 102
Pokud ti jde o obsah.: www.xmag.cz kde si ho můžeš stáhnout, bude jasná volba. Pokud máš však zájem o "papír", což u nostaligicky zaměřených lidí může být důležitější, musíš shánětSmile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čolek
út listopad 18, 2008 1:40 pm
lžou ?
Tak jsem se dnes vypravil do centra Phy, zda- li ještě někde zastihnu xmag 102. Vím, že už je od jeho vydání pár dní fuč, ale náhoda se má zkusit. Podle míst, kde se dá xmag sehnat (která zde byla napsána v článku) jsem to vzal do Paladia, Nike store Václavák, Bontonland atd. a všude na mě valili kukadla, co že to chci. "My o ničem vůbec nevíme, jste tu správně ?", znělo všude. Připadal jsem si jako blbec, ale 102.číslo jsem prostě chtěl. Mám ho a to díky týpkovi z Roxy, kterej když jsem tam přišel a poprosil ho, zda-li má něco na skladě, prošel snad všechny zákoutí a nakonec řekl, že bohužel. Odcházím a najednou na mě volá, počkejte, tady jsem něco našel a podával mi xmag do ruky. Tímto mu velice děkuji a hlavně proto, že i přes to že měli frmol díky právě přivezené aparatůře Penduláků a celého jejich crew mi vyhověl. Za měsíc jsem tam opět Smile . Pak mi tedy řekněte jak to s místy, kde ho sehnat vůbec je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
djsidewalker
pá listopad 14, 2008 11:12 pm
finch
Díky , o tom samozřejmě vím , ale nemám pdf moc rád , takže si to nechám vytisknout
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá listopad 14, 2008 4:02 pm
djsidewalker
djsidewalker
pá listopad 14, 2008 3:29 pm
Ten časopis je nesehnatelnej , slítal jsem po městě 10 trafik a koupil akorát tu knihu o Kraftwerk , zajímavý počtení , ale číslo 102 s rozhovorama jsem nesehnal Crying or Very sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt listopad 13, 2008 10:01 pm
Míťa a Schumchaer (alias autoři dopisu):)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
madman
čt listopad 13, 2008 7:28 pm
dneska mi xmag dosel do schranky, jen sem ho rychle prolistoval a vypada to na pekny pocteni po (pro me) celkem dlouhe dobe, prave jediny co jsem si precetl byli dva odstavce rozhovoru s Luccou a vypada to dobre Smile, mozna bych uvital vice fotek Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
čt listopad 13, 2008 6:09 pm
XMAG 102
Co říkáte na Luccu v rozhovoru ve 102-ce:)...Myslím, že autor intervew provedl perfektní práci a odhalil přesně to, co měl.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
st červen 18, 2008 6:41 pm
nikdo nic neřekne...
Nevím co si chceš předplácet, když není dodnes jasný co bude dál Confused Pouštím si ted CD od Pavla Čejky - Technowerk a musím uznat, že je docela dobrý, ať už je to výběr tracků, jak šla doba nebo po stránce hudební... Wink
Knížečka mi zatím leží pod stolem, zatím jsem ji jen prolistoval a nijak zvláště mě nic nezaujalo, ale určitě si ji přečtu.
A k těm přiloženým CD co vycházeli dřív, máš pravdu, že se většina poslední dobou nedá ani poslouchat (pustím pár skladeb a musím to vypnout, jakej to je shit Sad )
madman
po červen 16, 2008 8:15 pm
no musim rict, ze me 100. cislo Xmagu hodne zklamalo, urcite si o kraftwerk prectu, to ne ze ne...ale drive me casopis bavil mnohem vic, nez ted par poslednich cisel, ani CD si uz nepoustim tak rad...byl sem spokojenej kdyz vychazeli u Xmagu ruzne mixy s dobrejma trackama, poslednich nekolik CDcek byli jen kompilace, ktere se kolikrat nedaji ani doposlechnout (napr. posledni 3 CD sem neslysel cele ani jedno Sad ) je to skoda, kde sou casy, kdy pro vas mixovala Lucca, S.Leger, Trava, Juanita Juarez, Suki atd...
tohle bych chtel ja osobne zmenit, ale nekupuju si ho jen kvuli CD...musim rict, ze lituju, ze spolu se 100.cislem sem zaslal i slozenku na dalsich predplacenych 10 cisel, uprimne LITUJU, treba nebudu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po červen 16, 2008 7:17 pm
aha
a to sem si to chtěl koupit
Blair witch
po červen 16, 2008 6:49 pm
Deutschland uber alles
Prave jsem prolistoval aktualni cislo Xmagu a asi doslo k nejakymu omylu: v redakci snad spletli a vydavaji nejaky Nemecky casak v ceskem jazyce. O samolibem placani se na zada samozvaneho vizionare Alese Blehy jsem si uz zvyknul. Ze Pavel Cejka chce za kazdou cenu vypadat jako Sven Vath / Ritchie Hawtin / neco tucet dalsich Nemeckych "umelcu" je holt jeho vec. Ale, ze cely zbytek casopisu byl o Kraftwerku a Nemecku to uz je moc.
Alesi a spol., vime, ze zerete vsechno co ma neco spolecneho s NDR, ale neni toho Nemecko-centrismu uz trochu moc?
thc
út červen 10, 2008 4:19 pm
minulej tejden ,jedu do prace,a ze se stavim do tabaku pro nejakej casopis,a vidim XMAG,si rikam,koupim si ho,dlouho jsem si ho nekoupil,podivam se co pisou,dojdu do prace a zjistim ,ze cislo je tak pul roku stare,z minuleho listopadu,si rikam ,dobry no,to sem zase jednou nakoupil,casak sem mel prectenej,tak za dve hodiny,obcas me neco zaujalo,zajimavej smysl pro humor mate obcas,jinak nic moc,nevadi,bylo tam DVD ,od ktereho sem nevedel co cekat,tak sem hodil casak do kastlu a sel sem delat,po praci ,ze zajdu na jedno,z jednoho bylo nakonec pet ,a par fajfek,dom sem prijel v noci ,nekdy o pul treti rano,v praci sem koncil v deset vecer,aby si nekdo nemyslel,ze sem tam sedel od dvou odpoledne,docela dost na plech,a ze si pustim to DVD,no a musim rict,ze jsem byl velice mile prekvapen,film,nebo dokument,me vtahl do deje snad od prvnich vterin a nepustil az do konce,sice ten prvni ksicht ,kterej se objevil na obrazovce me trochu vydesil Very Happy ,ale jinak dobry,obcas teda kdyz tam nekdo mluvil,tak se mi zdalo ,ze mluvi nesmysli,nekdo mel docela zajimavy nazory,ale nekdo zas treba neco resil,uz to vypadalo ,ze rekne neco zajimavyho,a pak z nej vypadla docela blbst,uplne jako kdyby odbocil od danyho tematu,kterej prave resil,ale taky dobry, Very Happy jo docela me to vzalo a nadchlo! smile59
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
po červen 09, 2008 6:17 pm
jak jsem dohnal Blešku k přiznání...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
ne červen 08, 2008 3:42 pm
xmag bude pokračovat, doufám
už si ho kupuju pravidelně tak 2 roky a ještě sem nevynechal ani jedno číslo......těším se vždycky na každé další vydání, ať už kvůli dvdéčku nebo nějaký rubrice, každopádně doufám, že bude pokračovat.........jediné co mě mrzí je to, že vychazí opravdu tak nějak nepravidelně......jinak nevíte, zda už je ten stej díl na stáncích? páč sem ho ještě nikde neviděl.....prosím poraďte pražští
Anonymní
so červen 07, 2008 6:28 pm
XMAG už je několit let po smrti, alespoň pro mě
vapno2
so červen 07, 2008 5:36 pm
No tak se nehadejte
Xmag navzdy Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá červen 06, 2008 7:46 pm
jak v čem
Máš přehled to jo, ale některý recenze a rozhovory tam fakt nenajdeš a to nemluvím třeba o radách při tvorbě ve studiu přímo od samotnýho českýho mistra Romana Raie v posledním čísle a spoustu jiných zajímavostí.
Máš pravdu, že na netu toho najdeš spoustu... Já sám, jsem na netu každej den a v oblíbených položkách mi nechybí snad žádnej taneční server u nás Razz Very Happy Idea
kluk08
pá červen 06, 2008 7:37 pm
to Marden : jsem uz velky kluk a proto vim, ze utracet 100 kc za casopis, ktery je z pulky plny reklam se nevyplaci Very Happy

radsi mrknu na net a mam vetsi prehled
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá červen 06, 2008 7:31 pm
to kluk08
Tenhle časopis je pro velký ale ne pro malý klučiny Surprised Question Rolling Eyes
kluk08
pá červen 06, 2008 5:55 pm
a to tenhle casopis plny reklam jeste nekdo kupuje ? Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
pá červen 06, 2008 4:39 pm
JÁ HO NEKUPUJU!
Mě ho donáší domů paní pošťačka heč Razz
hayman
pá červen 06, 2008 12:31 am
marty
a schvalne marty... ruku na srdce... kupujes ho???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marden
čt červen 05, 2008 10:33 pm
XMAG NAVŽDY
Nesmíme dopustit, aby přestal vycházet... Je to kult a několikaletá tradice a ty by se měli ctít a dodržovat.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz