FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 AQUAPHONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

aquaphonic

liberec tipsport arena

aquaphonic
herGot
st leden 07, 2009 2:28 pm
DnB stage luxus...myslim ze lepsi prostory by jsi tezko pohledal Smile
Na main stage by to chtelo trosku maknout do budoucna, chapu ze druhy den hrali tygri ale jestlize mela arena zajem na poradani pak by mela hlavni stage udelat vazne hlavni, tyka se to efektu a hudby (repro).
Záchody jen jedny to byl hodne velkej ulet a doufam ze se to do priste napravi.
No a jako tradicne nezklamala satna....pri odbaveni jsem byl oproti minulemu roku (1,5 hodiny ve fronte) mile prekvapej jen 10 minut :-O Pri odchodu jsem pul hodiny cekla pak mi rekli ze nemuzou me veci najit tak jsem si pro ne dolezl....security se tomu smala a satnari snad ani nevedeli jak se jmenujou (jestlize dostanu do ruky zlutej listek nejdu snad hledat do ruzove sekce ne??)
Bary super a piti taky...obsluha rychla...v tomto smeru bez chyby. Djs taky super....
caMera
st leden 07, 2009 1:00 pm
Anonymní
út leden 06, 2009 10:39 pm
Snažejí? to je vidět, že si tam nebyl...
Tom
út leden 06, 2009 8:14 am
Nebyl jsem, ale tradičně mě utvrďujete že jsme národ kokotů!!!
Nedržkujte pořád a budte rádi že se snažeji!!!
Luciana
po leden 05, 2009 5:23 pm
To Ondras
Ja ho taky chapu, ale nemusi 4x rozpitvavat to samy Smile
Tomas Krakonos
so leden 03, 2009 7:34 pm
2 Kikina
muf
so leden 03, 2009 11:59 am
fotky
jj...fotky jsou na www.nedodelanaparty.cz, partyprostadokrav.cz, zabilbychzaorganizaci.cz a jduvenblejt.com
kikina
so leden 03, 2009 1:13 am
fotky
čuus, chtěla jsem se jen zeptat jeslti někdo neví www stránky těch fotografů co tam běhali. fotila nás totiž jedna slečna ale že už neměla vizitky tak jsme měli smůlu. myslim že to bylo marty....... a dál nevim Very Happy
kdyby někdo dostal vizitku před náma tak at prosím napíše Smile
díkk
jinak já byla jen na dnb a užila jsem si to parádně... ty šatny fakt zklamaly...museli jsme pak jak kokoti běžet na vlak
Tomas Krakonos
pá leden 02, 2009 4:39 pm
Dobra akce
Nebyli jsme tam s partou proto abychom tam hledali malicharne chyby. 20 minut cekacka u vstupu (meli jsme si koupit lupeny predem, u predprodeju a vip fronta nebyla). Pak mejdan super, lidi super, vodka dobra od super barmanek, djs paradni. Za tak nizke jsem dostal vse co jsem mel, takove vstupne se na takovych akcich jen tak nevidi! Rano asi pul hodka u saten, ale odnesli jsme si vsecho. Priste to dame radi znovu. Davam take 8 z 10, ale jen kvuli te ranni satne.
ondras
pá leden 02, 2009 2:35 pm
Luciana: celkem ho chapu, a myslim ze nikomu nic necpe..rika co si mysli on.ta akce mela hodne chyb, proto by byklo lepsi je na priste odstranit ne?jinak ja sem si ji taky uzil dobre!byl sem vetsinou na dnb a bavil se idkyz to zadnej best of nebyl! Smile
Luciana
pá leden 02, 2009 2:07 pm
to xxx
nejses ty trochu zakomplexovanej? Proc tady kazdymu cpes dokola svuj nazor, nechapu. Jestli jezdis na akce 10 let jak pises, tak nevim ze ti stoji za to takhle rozebirat nepovedenou akci (pro tebe, ja jsem si dnb uzila).
CayeCaulker
pá leden 02, 2009 11:07 am
Ehm...
Jako sorry...ale doted to, co jsme zazili v Tipsportarene nemuzu rozdejchat.
PROSIM VAS....provozujte radsi kolotoce....tohle byla fakt tragedie.
Dekujeme
xxx
pá leden 02, 2009 10:56 am
to siska
No pokud by si dobře četla to co jsem napsal,tak by si tam možná zahlédla slovíčko "absolutně".Pokud by si nevěděla co to znamená tak se podívej do slovníku.Hodnocení by mělo být subjektivní,ale do jisté míry i objektivní,aby si z toho ostatní něco vzali(i třeba pořadatelé,pokud si to přečtou)Pokud budu na akci vysmaženej a bude se mi tam všechno libit nehledě na to jaká je skutečnost a potom to budu hodnotit-tak z toho vyjde pěknej paskvil(to jen pro příklad)Jen jsem chtěl říct,že to co napsala aquagirl jen těžko odpovídalo skutečnosti,tím pádem je to naprosto neobjektivní názor.Což mi tady potvrdí spousty lidí.Kdyby akce takhle hodnotili všichni,tak zachvíli přestanem na párty chodit,protože se ty pořadatelé nebudou mít z čeho poučit a bude to čímdál tím horší.Pokud si to teda přečtou...hehehe.To je to co mi třeba na AQ stránkách chybělo-jejich fórum(pokud bych nějakou takovou akci dělal,tak bych si ho určitě zřídil,protože na názoru lidí hodně záleží)Je mi jasny,že není jednoduchý takovou akci udělat,ale pár věcí by snad mělo zafungovat,nehledě na to že organizátor jich má už pár za sebou.....
ptrk
pá leden 02, 2009 9:59 am
Po dlouhý době jsem byl na akci tohoto typu a musim říct, že dlouho nepojedu. Tragédie..... fronta u vstupu je šude to je jasný, ale aspoň tam měli stát dva securiťáci, který prohledávaj a mohlo to trošku odsejpat. Šatna tregedie..nakonec jsem si musel pro bundu dolízt sám, páč to ten týpek nemohl najít. Securiťáci v hale sem taky nepochopil na chvilku jsem si tam sednul na zem a do minuty u mě byl sekuriťák a prudil, že musim vstávat a chodit jinak mě vyhoděj, při tom sem byl uplně v pohodě a vůbec sem nechlastal nic. Pak přišli ješte asi třikrát. A to že sem na hajzl musel přes celou halu, kolem ty diskotéky taky na pííí... jinak co se týče hudby tak OK Teebee luxus, Ivanka velice dobrá, Katcha asi nejvíc sypačka
Siska
pá leden 02, 2009 9:47 am
xxx a kamarád..
Vy jste se opravdu povedli,když někdo něco hodnotí,asi to bude vždycky subjektivní,ne? Question
A vymlouvat někomu jeho názor,protože já jsem ten nejlepší a jezdim hafo let na akce je fakt směšný,zamyslete se Evil or Very Mad
xxx
pá leden 02, 2009 9:38 am
plně souhlasím z předchozím příspěvkem.Aquagirl to pojala absolutně subjektivně.Protože pokud by byla objektivní tak tohle vživotě nemůže napsat.8/10 je opravdu hodnocení velice dobře provedené akce a to Aquaphonic opravdu nebyl.Tato akce podle mého názoru ještě víc podpořila hudební krizi na severu.3/10 a to jsem to možná ještě přehnal,protože krom 2. stage se tam nepovedlo vůbec nic.Jo a co se týká afterparty-jste opravdu hloupí,místo toho aby jste žašli na after do klubu kde se hraje opravdu klubová muzika,tak jdete na diskotéku.Sice tam hral eagle(je super,to nikomu neberu),ale pořad je to diskotéka,kde se většinou tak 5 za večer nekdo popere kvůli totální pí....ně a celkově o lidech ani nemluvim.Pak se divíte,že na severu zaniká klubová scéna,když odmítáte chodit do normálních klubů.Někdo tady psal,že na akci chodí za hudbou a ne za těma ostatníma serepetičkama(světla,zvuk,zázemí.......)-tak to je taky pěkna hovadina:tím si asi chtěl říct,že kdyby byla uplna tma a jen v dálce byl vidět dj,že by ti to bylo uplně jedno......to asi ne vid???Právě všechny ty serepetičky kolem ať už jde o světla nebo zvuk nebo zázemí(wc,bary,obsluha za barama,atd atd....)tak pravě ty dělaj akci akcí.A pokud budeš mít špatně nasvícenou párty tak to může ten dojem pěkně zkazit,jako se to stalo pravě třeba teď na AQ.
to Aquagirl
čt leden 01, 2009 7:02 pm
To je jedno, necháme to být Smile Já taky jezdím na párty do zahraničí a po celé Čr a jezdím už skoro deset let, ale hádat se tady kdo jezdí dýl na párty, je podle mě blbost Smile Za těch deset let jsem nikdy nezažil takhle ochuzenou akci v takhle dobrém prostoru s takovouhle kapacitou.. Určitě se mnou musíš souhlasit, že ten zvuk byl na set Angelo Mika nedostačující a tím pádem se spoustě lidí nelíbil jeho set, což si myslím, že je škoda. Ten starší věk návštěvníků je dán tím, že tu nemáme moc akcí ani klubovek a proto ty mladší k této hudbě nic v Liberci neláká. Právě proto to chce ty akce dělat na takové úrovni a s takovou reklamou, aby se oslovila i tahle skupina lidí a ta scéna tady na severu trošku ožila Wink rozhodně tím nemyslím, žádné 15ti leté děti, ale takové ty starší 18 a víc co třeba ani neměli možnost na takovouhle párty nikdy před tím zajít, protože tady v kraji nic není..
Aquagirl
čt leden 01, 2009 5:33 pm
ano, myslím to vážně :-)
na party jezdím, i do brna i zahraničí.

ano, jsem z liberce, možná jsem patriotka.

ale když to chceš slyšet, zde krátce co se mi na aq líbilo více než na aquaphonicu
+ prostor Arény
+ poměr cena výkon (aquaphnic vstup je fakt méně než na AP)
+ návštěvníci - hlavně jejich vyšší věk než na AP

ano šatny se nepovedly, záchodů mělo bejt víc, zvuk dle mě nebyl špatnej

ale jak můžeš srovnávat akci v klubu a hale? :--) třeba ve zvuku a interiéru?? pokud srovnáváš, tak mi prosím neříkej, že hodnotítm něco neobjektivně Smile
Arej
st prosinec 31, 2008 8:32 pm
to pruda
No jo, to si skocilo vic lidi a zatimco nekdo ziskal, tak nekdo jiny ztratil. Je mi lito tech, kterym bundu diky tomu nekdo uradl.
pruda
st prosinec 31, 2008 8:05 pm
Pixie dobrej set ale tak Jacob zase ... DJ to asi neslysi ale kdyz Jacob zacal hulakat do mikrofonu najedou neni sylset hudba .. to jako ja nevim ale parit se na to nedalo .. cekas drop a misto toho ti tam najede blekotani a hudbu neslysis .. skoda jinak pixce vrazdil ale bohuzel to nebylo moc platny kdyz ma MC ho o 50% vic nahlas nez desky ... :/ .. jinak Teebee luxus deep setik .. drumova stage byla do pohody .. vyborny !! satny? docela prdel .. nejlip bylo si tam proto skocit a budnu si najit sam Smile)
to AQUAGIRL
st prosinec 31, 2008 4:21 pm
To nemyslis vazne? :d to se fakt musim smat.. Nezapomela si treba na wc v hodnoceni? Na dekorace? Ze zvuk byl prumer? Tak to bud nejezdis vubec na party a nebo si zaujatej clovek z aquaphonic crew.. Protoze 8/10 dostane treba apokalypsa,ktera je na tom kapacitne podobne a po organizacni a hudebni strance se to neda vubec srovnavat! Tahle akce byla proste pojata amatersky a nebyla vubec zvladnuta a dotahnuta do konce.. Tohle rozhodne nepatri do haly jako je tipsport arena, to i spousta klubu ma mejdany se srovnatelnym line upem a lepsima svetlama a zvukem.. No hruza
D..
st prosinec 31, 2008 3:39 pm
Zeblil bych se ze vseho.....hudba nic nerikajici...zvuk docela sel...lidi priserny...takovy ty pravy vysmazenci,bleeee.....jak tam furt pobihali ti batuzkari,fuj!!!! hezky lidi zadny,jen par vyjimek...nebylo na co koukat....a ty satny....no to bych se tam z toho posral....prisli jsme tam kolem pul 2,mezi prvnimi.... a oni hledali nase bundy snad pul hodiny....nejaky holky si tam ty bundy sly hledat samy!!!! no mazec!! byli jsme z toho tak nasrany voe...no mooooc.....nakonec to ta holka nasla.....nesla asi 5 bund,z toho ji dve spadly na zem....co to je tohle????ty hajzly....no comment,nechci se rozcilovat....nevedel jsem kde jsou pansky a kde damsky....pri pohledu na frontu,ktera se tvorila u damskych zachodu,mi doslo,proc to tak je...to vedro na tech hajzlech...celkovy dojem katastrofa...az na set Sadlera bych je poslal vsechny domu....do Fopa jsme nesli...ti,kteri byli znali,sli do Shaku a byla to nejlepsi party ten vecer...byl tam Eagle ze Studia 54,house... a my:) s tim Aquaphonicem jdete do haje,tam uz me nikdo nikdy neuvidi....
Luciana
st prosinec 31, 2008 1:14 pm
dnb rulezz
Názory povětšinou koukám z pohledu lidí co pařili na hl. stage. Tam jsem se pohybovala jen když jsem měla cestu na wc, a na zjištění, že tam zvuk nestál za nic, to stačilo (nemluvě o hudbě, ale to už je o názoru). Dnb stage bezkonkurenční, super prostor, zvuk, lidí akorát, djs zahráli na 1 - od IM Cyber a Teebeeho jsem čekala jinej styl - mě osobně příjemně překvapili. MC Jakob si u mě šplhnul, že do toho tolik nekecal Wink Se šatnou jsem problém neměla, je pravda že k ránu už mi to asi bylo celkem jedno hehe. See you next year there
djsidewalker
st prosinec 31, 2008 12:36 am
Jste rozmazlený... a myslim že třeba s UM to nešlo srovnávat, za 300 jsem víc nečekal a byl to dobrej mejdan Very Happy
Aquagirl
st prosinec 31, 2008 12:12 am
jak to vidím já
stručně +/-

+ vstupný
+ hala a prostředí
+ parking
+ djs - průřez stylama (nejvíc ben long, sadler, angelo mike, pixie)
+ atmosphere
+ spolupařící
+ produkce, security

průměr: zvuk, bary

- šatny
- světla (ale mezi náma, já chodím za muzikou, ne za serepetičkama okolo)

celkem 8/10
kokktak
út prosinec 30, 2008 11:28 am
ja na tovyhle mejdany moc nechodim ale ted jsem tam makal za techno stagi za barem....a na aftru ve fauxu se prislo na takovou neprijemnou vec.a to na to ze nejaky lidi kradly z baru lahve trvrdyho.na nasem baru jsme se stim nesetkaly(nam inventrura vysla)...vim ze si to barmani mnely hlidat ale stejne mi to prislo jak nejvetsi ubohost...uz to tady nebudu dal rozmazavat...urazit jim ruce
jinak jsem nemnel cas si jit neco poslechnout ale rano na Belu jsem zasel a bylo to vyborny uplne mi to dodalo ztracenou energii.....
p--r
po prosinec 29, 2008 9:56 pm
no nevim jak vy....já si to užil,než mě začali bolet nohy Very Happy
to Tonxon
po prosinec 29, 2008 8:12 pm
Tak to nevim kámo Very Happy
Tonxon
po prosinec 29, 2008 8:00 pm
Akci jsem si uzil:o)
Akce byla paradni. Velkej posun proti predchozim letem. Melo to sve mouchy, ale to se priste vychyta a treba to jednou bude takova liberecka Sensation...
oureilius
po prosinec 29, 2008 5:30 pm
Aquaphonic
Vezmu to po plusech a minusech:

+ vlezny
+ hala, celkovy komfort atd
+ laydee jane - pro me nej set vecera, presne co jsem potreboval, kdy bude zase v Lib?
+ ben long - to je vrazda napsal Smile
+ fajn lidicky, super zabava - diky Marketko!!
+ bary fungovali jak po masle

- nic moc zvuk, doufam ze se pro priste poucej
- lasery a svetla? ehmm radsi no comment
- angelo mike, belaen - absolut total asi nic pro me
- co asi nejvice zklamalo byla satna uaaaaaaa
- a to nejtizivejsi wc - fronty atd no silenost Sad
- ozrali lidi na stagi, i kdyz obcas to bylo legracni

ostatni veci tak prumer/standard, bez hodnoceni..

celkove 7/10 hlavne asi diky prostoru, partypeople, lj a longistrovi Nekdy priste navidenou!! Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz