FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 LETS GO TECHNO (L-klub, 13.2.2009) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so únor 21, 2009 2:21 am
nevyšel podnikatelský záměr-Ty by ses chlubil se schodkem v rozpočtu a zradou sponzorů? nic jinýho sem nečekal,českým promoterům etika a sliby jaksi chybí Smile
BestMan
pá únor 20, 2009 2:59 pm
Kdy bude tiskovka s oficiálním vyjádřením pořadatelů???Sliby, chyby,co?
DF
út únor 17, 2009 2:32 pm
2Spaceman
V poho, tam slo jen o to, ze podle me by to Vasek neudelal, kdezto takle se ani nedivim... Very Happy
loty
út únor 17, 2009 9:16 am
Máte pravdu s tím nástupem toho Tzesara, vůbec nenechal ani sekundu potlesk pro nejlepší set večera...což jsem nepochopila a asi nepochopím, nějakej frajírek Mad ´JInak celej večer se mi to líbilo i když bylo málo lidí, i těch málo lidí udělalo dostačující atmošku a řvalo se a popíjelo Idea smile32 smile59 JInak Golpe je tam vždy pro jiný lidi než pro ty zakomplexovaný lidi co si věčně stěžujou na forech, mě se to líbilo i když zrovna schranz nemusím Very Happy , ale ráno to ocení hodně lidí oproti té menšině, v tom co dělá je nejlepší....takže sečteno podtrženo, za 3 s odřenýma ušima u mě: smile34
Anonym
po únor 16, 2009 10:08 pm
ty vole soulbass shut up už smile48
spaceman
po únor 16, 2009 9:37 pm
..sorry zapomel jsem se podepsat:D
Anonymní
po únor 16, 2009 9:33 pm
DF:
OK sorry preklep Wink . Nicmene NIC se nemeni a tom co jsem naopsal o konci Snea Exclamation .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
po únor 16, 2009 9:01 pm
pro příště bych si dal Kaisersozeho,M.Poliaka a K-Sandru-tahle holčina už leccos umí a stejně zůstává skromná a přístupná smile28
djsidewalker
po únor 16, 2009 6:43 pm
MÍŠA
Má to dobře, tohle je dj konzole , zapojuje se přes usb do počítače a má tam zapojenej jen výstup , vstupy na externí gramec/cd player zapojený nemá , ale jsou to normálně 2 kanály
Míša
po únor 16, 2009 6:27 pm
hlavně se podivejte jak měla heaton zapojenej mix!! Smile)))) moc tomu nerozumim, ale poznam že měla zapojenej jen jeden kanál.....takže jak míchala desky?? :)ona tam fakt měla to cdčko se setem..Smile))) Confused Mad smile50
DF
po únor 16, 2009 4:47 pm
2Spaceman
Po Ericovi hral Tsezar, ne Vasek, to jen tak pro upresneni...a ten nastup bych rek... "typicke"?! .. Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po únor 16, 2009 2:33 pm
ja jsem strasne zvedav, jestli bude zaverecne prohlaseni poradatele, a hlavne jak omluvi absenci Homa. Tzesare cekame!
HugoRieri
po únor 16, 2009 2:26 pm
příště klidně zas girls stage ale třeba s Elite , Lucca , Ladida , .....Hlavně ne žádný schranz DJky!Smile
HugoRieri
po únor 16, 2009 2:21 pm
Hlavní stage luxus až na konec Erica Snea kdy Tsezar pustil vymrd aniž by přišel konečný potlesk pro Snea:((,,,to mi přišlo dost moc ubohý.....Jinak druhá stage ze začátku gut minimálek pak ráno schranz kterej hrál i na hlavní,,,,což není dobrý....chtělo by to na druhej stage klasicky Electro,house, progresive,,,Jinak gut akcion akorát ještě mohl přijet ráno Home aby to ukončil techno setem,,,,,Jinak paráda akorát lidí,,,,,,,,,Vstup levnej ,,,,,Fronty žádný,,,,,,,,Vedro taky žádný ,,,,,,,,,,Paráda! Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zazynka
po únor 16, 2009 1:43 pm
me se v elku libilo, spoustu znamych, skvela nalada, hudba, to ze tam nakonec nebylo tolik lidi, za to jsem byla jedine rda aspon jednou to nebylo klasicky upoceny elko...girl stage jsem navstivila jen jednou a to rano kdyz jsem odchazela je fakt, ze me tam nc neudrzelo... Smile
Spaceman
po únor 16, 2009 8:42 am
..tak ze i ja jsem se v patek svele bavil! Mene lidi v klubu, bylo idealni a dalo se z toho nejvic tezit Wink . Obsluha na barech stihala perfektne, na zachodech zadne fronty(alespon na paskych jsem zadnou nezaznamenal) , dychatelny vzduch atd. atd..parada. Sily jsem si setril na Voida a Snea..tito dva panove me absolutne nezklamali..oba dva zahrali vyborne. Jedine co jsem zlehka nepochopil byl konec hrani Snea a nehoraznej nastup Golpeho. Cekal jsem chvili "pauzu na potlesk" jako to udelal Void ale nebylo tomu tak..misto toho naprosto nesetrne a neohrabane nastoupila schranzova bass linka, ktera tam navic absolutne nezapadla a malem mi to urvalo usi:D ..nevim co to melo byt(cas na odchod). Podtrzeno secteno..skvele jsem se bavil nejen ja, ale i 15 lidi co prijelo se mnou.
black
po únor 16, 2009 12:38 am
...
jaj Smile tak jak to tak ctu... tak zase jsem o nic neprisel Very Happy
scoop
ne únor 15, 2009 10:45 pm
No co napsat....Já tam byl a já to tam viděl.... line-up na hlavní stagi byl postaven dobře.... minimálek na rozjezd pak miquel to pěkně rozjel a pak agent kterej to sice už jen z cdéček začal slušně rozsekávat....je to mistr mixu to jooo ...Ian Void si to dal pěkně po svém a myslím že jeho set byl opravdu slušná jízda ...dobrá dj práce z placek...Eric Sneo noooo tak tady (ač se skoro 13let zabývám hraním) musím říct ,že sem chvílemi nevěděl která bije... tzn .... notebok,v něm traktor studio 3 ,k tomu nějakej audio interface, a pak jakási záhadná krabička plná kroutítek a mačkátek na ovládání traktoru(zajímavé) + samo jeho oblíbené elektronické bicí...byla to naprosto úchvatná jízda plná atmosferizujícího techna ,to jo ,ale to jestli občas hrál jeden track ,nebo 4 najednou sem fakt nepoznal ... nešlo to ...čučel sem na to a kroutil hlavou..každopádně hraní z placek je hraní z placek.....no pak 45minut tzésar - tebe sem fakt nepochopil,proč po luxusním technu hned speedovat ke shranzu???to nás mělo dostat do tranzu????Golpe...je dobrej dj ,ví co dělá takže předvedl to co se od něj očekávalo-dobrej mixing.......NO TO BY BYLO TO ZAJÍMAVÉ Z DJS!!!! chválím i zvuk a projekce ,dobrá volba.... a ted dívčí část... přidávám se k tomu co už tu zaznělo. Největší provar tohoto večera byla HEATON a nejen jako djka ale i jako člověk -bože ženská cos to tam předváděla?????to byl fakt hnus... Mad (ale jak se říká i špatná reklama je reklama že????tak se o tobě mluví....husté ne??? Very Happy ) ostatní holky sem se snažil občas sledovat a někdy to byla tragédie a někdy fajne jedna z nich měla dobrou music ale já hlava děravá nevím jak si říká... škoda... no a zvuk a světla nechám bejt ..... TAKŽE pro mě dobrá akce s dobrou myšlenkou a lidmi, kteří se opravdu přišli bavit-což je pro mě osobně úspěch-.......a bavili se ......... tak a teď mě můžete klidně sežrat... Michal Embarassed Idea
Rabdy
ne únor 15, 2009 9:49 pm
Schranz to Lka nepatri (Gople + o neco podobneho se snazil snad i Tsezar) ... to bylo trosku mimo jako ... tady jeste nekomu nedoslo, ze schranz fakt uz nefrci, i Apokalysam v Brne to doslo a zacali se orientovat zpet k dobremu funky technu ...
V
ne únor 15, 2009 7:13 pm
Jako transka možná , ale spíš plastelína od matela Very Happy . Dj image neni o předvádení ale o kvalitním hraní. Jinak jako techno akce vydařená Very Happy , až na pár nedokonalostí. Jako oslava 15.let L-klubu by měla bejt lepši.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne únor 15, 2009 5:01 pm
asi taky začnu hrát-setů mám dost Very Happy show to byla dobrá,ale celkový dojem dost rozpačitý...
V
ne únor 15, 2009 4:49 pm
m.key
Transka? Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
ne únor 15, 2009 2:54 pm
wtf is HEATON ???
Ja tam nebyl, ale nahodou jsem se ocitl u nas v Plzni na nejake tragicke trance noci a jako hlavni hvezda zde vystupovala tato transka HEATON. Vysolarkovana, afektovana 18cka s napletenyma vlasama. Kdyz zacla hrat, tak zrejme strcila CD s nahranym setem do PC a pak tam kroutila cudlikama, zvedala ruce a tancila (nejspis napred pouzila WC prkenko ci mozna prirucni zrcatko). Asi tak 3 minuty hrala uplne bez basu, kdyz k ni pribehl nejaky kluk z davu a ten knoflik ji otocil.

OMG Surprised Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
ne únor 15, 2009 2:40 pm
Inovace bez legrace
Já jsem hlavně nepostřehla tu avizovanou inovaci - nový mejdan s novou koncepcí tanečních párties v Pardubicích;)
Jako oslava techna dobrá akce, ale jako oslava 15ti let akcí v Elku?
účastník
ne únor 15, 2009 2:30 pm
Neřekl bych, že tato akce patří mezí uspěšné. Organizace nesplnila základní pravidla, třeba jen to, jak je možné, že se za mixážním pultem na Play Girls Stage objevil jaký si dj u prostřed setu Katie a začal se tam předvádět. Tam si mohl dělat každý, co chtěl. Dalo se bez problému dostat i do zákulisí hlavní stage.

Dále mám dojem, že dnešní úrověň některých djs je absolutně neprofesionální. Připadá mi, že netolerují základní pravidla a schazují tak sebe i celou úroveň akce. Totál se opít a ředvádět směšnou estrádu pohybů a grimas před pár lidmi dokazující jak jsou nej... Narážím konkrétně na Djku Heaton. Ta před lidmi nemá co dělat, proto říkám Play Girls stage tragedie. Jediný kdo mne zaujali je djka Sonja, krásnej set, a djka Katie.

Na hlavni stagi sem se těšil na Erica a super. Měl jsem i díky menší účasti dost prostoru kolem sebe, což mi vyhovovalo. Toť moje hodnocení.
pacient
ne únor 15, 2009 10:31 am
pochvala
Dlouho jsem se takhle skvěle nepobavil. Dobrá hudba, dobrý lidi, slušná nálada, girl stage, a fajn bar. Škoda, že ta after neproběhla. Děkuju a takovouhle party kdykoli zopakuju. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so únor 14, 2009 5:45 pm
co je doma,to se počítá Very Happy sice pravda,jako oslava to mohlo být honosnější,ale doba zřejmě nepřeje relativně neznámým promotérům ale lineup jako oslava techna byl podle mě zvolen správně Smile sic vzhledem k nedávné Christmasce nezvykle místa,trochu nečekaně umístěná 2.stage,jejíž zvuk mě ne zcela vyhovoval.Ale shrnu to jinak-z toho co sem stih,mě nezaujali jen Katie,Tzesar a GoLPe,sorry Smile K nabídce a obsluze barů bych vytknul jen brzké zavření REDBULL baru v předsálí hl.stage a absenci mých oblíbenců páně Jägermeistera a Jim Beama Very Happy jinak se z menu dalo vybrat Very Happy
Partys
so únor 14, 2009 5:28 pm
Ušlo to..
Moje hodnocení:
Smile
+Krásný pardubický kočičky
+Dostatek místa pro tancování
+Čerstvý vzduch
+Zpočátku kvalitní zvuk
+Eric Sneo

Sad
-Málo lidí
-Výkony ostatních djů
-Kvalita zvuku (po půlnoci)
-Poslouchej.net Play Girls Stage - Tragédie
-Dj Home - nedorazil

Když to shrnu, bavil jsem se celkem dobře. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenka
so únor 14, 2009 2:26 pm
Accaruss
A byl jsi tam na vystoupení Erika Snea? To byl slušnej mazec! Začátek byl přímo impozantníSmile)
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další Strana 1 z 4


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz