FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 STUDIO 54 vs. LAX « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

afterparty

studio 54 lax le clan

afterparties
petr
čt březen 05, 2009 8:41 pm
LAX
už nejede
Janee
ne únor 15, 2009 7:40 pm
Re:
Asi studio stále vede no ... Od té doby, co se tam náramně angažuje Tommy Rogers to šlo v celku nahoru Cool
Ale zajímalo by mě, co je v Laxxu? Hlavně funguje to ještě? Nebo co, jak? Idea
Kity
pá listopad 07, 2008 11:50 am
Studio
No pravda je,ze do Studia chodi priserne typy,nechutne presmazeny,snad i z Hlavaku,takze
tam s kamosema uz opravdu nikdy nepujdeme...a ty jejich premrsteny ceny nebudu radeji ani komentovat...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mishaczeq
po říjen 27, 2008 1:03 am
když už na after, tak jedině leclan.
kajos
čt říjen 23, 2008 7:58 am
Já bych měl zásadní výtku k vyhazovačům, resp. k těm bezmozkům, kteří místo toho, aby řekli slovo, tak dají pěstí Surprised proto pokud do tohoto podniku půjdete, kalte s obezředností!! Very Happy Jinak se mi do oné udalosti v klubu líbilo, ale už mne tam neuvidí, tedy pokud tam stále dělaji hovada, kteří by se hodily spíš ke vstupu na nazi party než do afterklubu Mad
Maxik11
čt červenec 31, 2008 9:50 pm
Lax
HAHA:-DTed si mi opravdu pobavila...Lepší část stůdka,která to je??!!Very Happy
Ta s křívejma držkama,nebo ten starší vyhazovač?Nebo to si ty?
Janička
čt červenec 17, 2008 12:59 pm
Lax je super!!!!
ahojky lidičky.. Very Happy

Lax je konečně pravý after klub!! Prostředí čisté, super ozvučené, dostatek záchodů, venkovní terasy - i zastřešené.. Ceny jsou opravdu přijatelné - rozhodně je to tam levnější jak ve Studku!!!!

je fakt škoda, že zatím není žádný web, ale to určo přijde.. Embarassed

do Laxu chodí lepší část Studka - když to řeknu naplno ..tzv. šmucky apod. lidi zůstali v S.. - do L chodí party people Very Happy

je to tam super, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet, tak si stejně jedině můžete udělat ten nejlepší a hlavně svůj názor!!!

Tohle léto je prostě ve znamení Laxu a Blue baru na Mácháči... Cool

paaa a mějte se nádherně!!!J.
terka
po červenec 14, 2008 4:38 pm
tak asi web nebude Sad
terka
pá červenec 04, 2008 10:30 am
a stále nic.
terka
po červen 30, 2008 2:38 pm
LAXní postoj Lax crew
14.6. bylo zde na foru slíbeno spuštění webovek nového klubíku Lax a stále nic... moc profesionální to tedy není...
Dan
ne červen 29, 2008 7:44 pm
Byli jsme tam tyden po otviracce a nejaky lidi tam byli...MA TO VUBEC SVOJE STRANKY???? A KDE JSOU FOTKY???
terka
st červen 18, 2008 9:45 pm
ceny jsou dost nadsazené,ale je to praha 1 a hned vedle Karlova mostu tak s tim každý počítá.my to naštěstí řešit moc nemusíme,ale názor kluků vedle od stolu byl že pivo kolem 6ti pětek je dost...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po červen 16, 2008 4:41 pm
terka
a jak je to tam s cenama??
terka
po červen 16, 2008 2:53 pm
ale já na lávce byla,víš?v 7 ráno došla vodka na baru a hudba divná,jo a ten zvuk by se měl taky zlepšit,nic moc.
ale prostor dobrý a s tím okolo se dá do budoucna něco dělat.
terka
po červen 16, 2008 2:53 pm
ale já na lávce byla,víš?v 7 ráno došla vodka na baru a hudba divná,jo a ten zvuk by se měl taky zlepšit,nic moc.
ale prostor dobrý a s tím okolo se dá do budoucna něco dělat.
otik
ne červen 15, 2008 6:13 pm
Lavka / Lax = super členitý prostor, dole nářez, nahoře klídek, pohoda. Otvíračka super mejdan! Ovšem Terka o něj přišla, prý kvůli webu? Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde...ale zvířátků by se ubližovat nemělo! Nechte nás se bavit, o nic víc nám nejde Terko Smile a Terce podobní!
terka
so červen 14, 2008 12:23 pm
a nemá to být naopak?nejdříve web s informacemi a poté otevřít klub?přijde mi to trochu nefér.moc profesionální to tedy není.
Lax-afterclub
so červen 14, 2008 11:35 am
to Terka
Stránky jsou ve výrobě a budou spuštěny příští týden...Wink
Anonymní
pá červen 13, 2008 11:24 pm
dottaz
a jaky je rozdil mezi hudebnim klubem a party klubem? Smile)
terka
pá červen 13, 2008 10:27 pm
nechápu jak v dnešní době někdo otevírá hudební klub a nemá webové stránky???to samé party club.vždyť to není tak drahé,ne?a na Leklánek nesahejte,je fajn...
.-)
pá červen 13, 2008 3:37 pm
soulbass
je to afterklub....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
pá červen 13, 2008 3:32 pm
ale to nejni afterklub,to je totiž výběrovej klub,pustěj jen kdo se jim zamlouvá...jako mimopražský sem tam ještě nebyl Rolling Eyes
.-)
pá červen 13, 2008 3:23 pm
soulbass
tak hochu neznas ten nejlepsi .-) Le Clan na Vinohradech.. hraje se only minimal a je to spis jako takovy chillout klub.. i presto se to tam ale casto solidne rozjede... safrys, ze bych za zasel?? .-))
soulbass
pá červen 13, 2008 3:08 pm
jakej třetí? Surprised já znám jen Studio 54 Mad
jandre
pá červen 13, 2008 1:09 pm
uwidzime
...no jestli nebude plny nakalených anglanů vracejicich se z obchuzky pražských hospod a pivovarů, tak by to mohlo byt. ok, čim víc tím líp a třeba bude mit studio konkurenta Smile)
ALEXUSS BRUTUSS
pá červen 13, 2008 11:19 am
Mno co, až bude čas, klidně se tam zajdu mrknout..vždycky je lepší když jsou alternativy, než spoléhat jen na studio a co jsem tak slyšel, tak Partyklub prej docela bída..
terka
pá červen 13, 2008 10:17 am
after na lávce?to jako u Karlova mostu kde chodí cizinci?to je trochu divné a asi to někdo brzo zatrhne...
jarmilprdel
pá červen 13, 2008 12:30 am
studio rulezzz Very Happy .. nemyslim si ze by to melo nejaky vetsi uspech.... navic je tedko i novej afterclub na ipaku partyclub ..takze 4afterkluby na prahu nevim nevim.... zustanu vernej studiu
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
čt červen 12, 2008 9:42 pm
STUDIO 54 vs. LAX
obstoji v Praze treti afterklub?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz