FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 SATELLITE (Eden Bar, Hradec Králové) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út duben 14, 2009 6:35 pm
Domů jsem se dostal teprve včerá a k netu až dnes. Takže sem píšu s mírným spožděním. No byl to hroznej pocit pokaždé akci hned píšu své dojmy... a nyní nic až dnes, no, ale to je jedno. Na místo jsem dorazil něco málo po 10té. Hned na začátku mě překvapila nepřítomnost šatny (prej nesehnali lidi) ale tak dobrý bágl jsem střčil pod stůl a prakticky po celou noc tam zůstal (až pak k ránu se dostal k baru) Po překvapení s šatnou mě překvapila malá návštěvnost (naštěstí v průběhu večera se Eden naplnil) První kdo hrál po mém příjezdu byla B.UNQ! nehrála šatně, ale né všechny přechody se jí povedly, ale každý den není posvícení, a pak Nastoupil Nois a ten to rozjel docela z ostra povedenej setík. Ale pak se za pult postavil Ganez the Terrible a ten tomu dával, moc se mi líbil, hrál opravdu suprově a bylo na něm vidět jak ho to baví, no opravdu super set. Hlavně ke konci to bylo. Ale jak se začal blížit čas Arcaneho tak jsem si uvědomil, že jsem ho tady vlastně ještě ani neviděl, teď si nejsem jist, ale mám za to, že přišel i o něco později, pak, ale spustil, nemůžu říc, že by hrál špatně, hrál dobře, ale nijak moc mě neoslovil, ale hrál dobře to se mu musí nechat. Poté byl na řadě řezník ze slovenska Sepromatiq, a všem ukázal jak vypadá HT po slovensku. Ke konci jeho setu mě začala zmáhat síla zlatavého moku (no několik jsem jich dal, boužel nevím kolik, ale bylo jich určitě dost) takže konec mě nějak unikl a pak i začátek dalšího setu (Golpe vs. Peca) po malé nucené procházce po venku jsem se trochu probral a šel jsem si poslechnout jejich set. Oba dva jsou hodně dobří Djs, ale boužel k sobě dle mého moc nepasovali, hráli sice oba dobře, ale každý hrál to svoje no nebylo to ono. Celkově můžu akci hodnotit kladně, ale zas musím uznat, že předešlí díl byl o mnoho lepší. Uvidíme jakými jmény nás překvapí další díl
DF
út duben 14, 2009 10:24 am
toz ta party...
byl sekec mazec, at si rika kdo chce co chce.. Idea smile59
DF
po březen 30, 2009 1:34 pm
2goofi
Tomu rikam spravnej pristup.. Wink
goofi
pá březen 27, 2009 7:03 pm
Satellite 6
Zdravim všechny příznivce Satellite 6. Moc se na tu akci těším Cool . Už teď jsem začal šetřit penízky bude to mazec . GOOFI Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
ne březen 22, 2009 8:08 pm
Na webu akce na www.letsgotechno.cz jsou záznamy z pátého dílu Satellite s Mario Ranierim + set Erica Snea z pardubicke party Let's Go Techno!

Sosejme Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne březen 22, 2009 10:19 am
SATELLITE 6 - 10.4.2009, EdenBar Hradec Králové
cau kluci, nove zalozenou diskuzi k satellite jsem smaznul, jelikoz zde jiz existuje.. dik za pochopeni..
df
so prosinec 20, 2008 2:23 pm
2SiSi
Jou, Standa s Hejryzem... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
čt prosinec 18, 2008 5:27 pm
a fotky jsou i na strobe.cz dyžtak
Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisi
čt prosinec 18, 2008 5:26 pm
jojo hradec
Bylo to super! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy hlavně teda ty dva týpci, který zněli jako space djs! Ale všichni hráli skvěle.
Baxik
ne prosinec 14, 2008 11:22 pm
jojo bylo to peklicko zas Very Happy moooocc se povedla akce Very Happy vsici Djs hralliiii vyborne proste masakkrrrr Smile
df
ne prosinec 14, 2008 6:52 pm
2Soulbass
jj..byla..se mnou, s nama, se vsema.. Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
ne prosinec 14, 2008 1:17 am
soulbass: Kaisersoze vystoupil a byl vynikajici, jako vzdy Smile .. Simca prijela mrknout na stary znamy Smile ..

praktikantka: je ten pan nekde na fotkach? reporty jsou zatim na wiper.cz a partycity.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
ne prosinec 14, 2008 12:47 am
si-si bola v HK? Surprised
praktikantka
so prosinec 13, 2008 10:11 pm
Bylo to tam nad mé očekávání! Povedlo se!!!!
Prosím vás, byl tam pan co mluvil anglicky neznáte ho někdo ??? Má muj telefon Sad Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so prosinec 13, 2008 6:27 pm
Jo vystoupil, taky hrál hodně dobře! Vůbec všichni Djs podali excelentní výkony
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so prosinec 13, 2008 6:24 pm
a co Kaisersoze,nevystoupil? Sad
Anonymní
so prosinec 13, 2008 3:48 pm
jeste cejtim ten mix vodky a jagermeistera, ale mejdlo se povedlo Smile

vykony vsech dju myslim famozni, ted nejsem schopny se rozepisovat Idea

a ze budeme v sedm rano s Mariem zavirat bar, to jsem vazne necekal Smile)

diky vsem za ucast, snad se vsem libilo! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so prosinec 13, 2008 10:18 am
Tak před chvilkou jsem dorazil domů, jako musim uznat hodně, ale opravdu hodně dobrá akce! V Edenu jsem byl poprvé takže jsem měl trochu obavi jaké to tam bude, ale hned u vstupu si mě pořadatel pamatoval (nechal jsem si schovat lístek) takže první potěšující zpráva! Pak jsem měl za úkol pozdravovat od mladé pár lidí tak jsem je hledal, ale pohoda. Hned po vstupu jsem potkal pár známích! Prošel jsem si klub a docela se mi líbil, chvilku po tom co jsem přišel nastoupil Steen vs. Keeper zahráli opravdu hodně dobrý setík, moc se mi líbil, ovšem já byl natěšený na Raniériho, ještě nikdy jsem ho neslyšel tak jsem na něj byl hodně zvědav! Nakonec jsem se dočkal, zahrál hodně kvalitní setík jak jse od něj zvyklí! Pěkně jsem si zapařil a říkal jsem si, že asi nic lepšího ten den neuslyšim! CZScream vs. Golpe předvedli opravdu super setík, moc se mi líbil! Ale co nakonec předvedl Lintech vs. Kesz a hlavně Lintech to byl prostě nářez, nerad bych zde opovrhoval Keszem ten hrál taky opravdu super, ale Lintech takovej nářez jsem od něj nečekal, mixoval opravdu hodně dobře, slyšel jsem ho poprvé a doufám, že né naposledy! Dle mě výkon večera (no spíš rána). Opravdu vydařená akce, pokud bude další pokračování tak mě tam určitě potkáte!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá prosinec 12, 2008 6:13 pm
Tak lidi kdo jede?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
pá prosinec 12, 2008 4:47 pm
line-up
šimpancz
pá prosinec 12, 2008 4:26 pm
jaky bude časový line up??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
st prosinec 10, 2008 4:08 pm
Posilili jsme zvukovoou i svetelnou aparaturu! Vice na www.partyhk.cz Smile
Kabosh
út prosinec 09, 2008 10:30 am
Jedeme, už se moc těšíme Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
út prosinec 09, 2008 12:04 am
Za duplicitní informační maily se omlouváme, způsobila to chyba v konektivitě. Nic podobného se nebude opakovat.
choze
út prosinec 09, 2008 12:01 am
Nejedu, ale to je vedlejší. Spíš mě nasr*lo Twisted Evil asi 5 stejných mailů, co mi dorazilo včera do schránky... Když už spamuju, tak slušně, ne? Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neitek
po prosinec 08, 2008 11:53 pm
SATELLITE (Eden Bar, Hradec Králové)
SATELLITE vol.5 - Christmas Edition
pátek 12. prosince 2008
20:00 - 6:00

Line-up
MARIO RANIERI (Schubfaktor, Ostarrichi, 4x4, Carnage | Austria)
Kaisersoze (Max4Min.cz)
Golpe vs. CZScream (Schranz.cz)
Steen vs. Keeper (Steen-Keeper.cz)
Kesz vs. Lintech (S.P.A)
Kokino vs. Cetche live
Darth Fader
Doug

Místo
EDENBAR Hradec Králové, Riegrovo náměstí (podzemí hlavního vlakového nádraží)

Vstupné
150,- Kč předprodej
200,- Kč na místě
Omezená kapacita klubu 450 lidí

more info: PARTYHK.CZ

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Strana 1 z 1


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz