FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 HRADHOUSE « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

hradhouse

boskovice hrad silicone soul marco corola mersey

hradhouse
FIRESTARTER
po srpen 10, 2009 10:44 am
SOL FOREVER
Na Solu sem tuhle komerci zatím nezažil, a věřím že i letost to bude mít úroveň opravdového techna eventu

To Erika : já řeším jen svoje oblíbený dj, nejezdím na akci kvůli její populárnosti, vlastně je to jediná volba, jak si užít to svý, máš štěstí že tvý kámoši takový akce pořádaj hyh
Erika
po srpen 10, 2009 10:40 am
FIRESTARTER
Naprostej souhlas,proto na velky akce uz nejezdim,jen na ty co poradaj znamy a mam jistotu,ze bude techno.je to smutny,techno neumira,to jen DJs ho mrvi jak jen to jde,nechapu proc,kdyz je po nem porad velka poptavka. Sad
RYE3
po srpen 10, 2009 10:21 am
minimal
Souhlasím že posledni dobou to je dost nudne nebo takove utahane ty akce.... Snad jako vždy nezklame jedna jedina precizni akce v roce TRANSMISSION Smile
Trance forever Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
po srpen 10, 2009 9:42 am
minimal
proto tolik lidi zacina prechazet na jine hudebni styly...
Monotoni minimal...doprdele s minimalem!!
FIRESTARTER
po srpen 10, 2009 9:30 am
Dnešní ubohej sound + shitský bouličky - hyh
Kurva dnesky už snad techno ani na akcích nehrajou. Nějakej debil začal hrát na techno akci minimal a ostatní idioti se toho chytli, je to všechno jedna velká komerce. Dneska už nemá cenu dělat stage. Viz na Creamfieldu bylo +- 5 stagi, a na všech hráli uplně stejně až z toho člověk začínal mít deprese!

Kde jsou časy Sun Glases, So lan sou , kdy měli lidi ruce nahoře a zpívali ? Ty dnešní sračky kdy jeden rytmus jednoho bubínku valí celej set, to už je demence, začínám se stydět za to ,že patřím mezi posluchače elektronické hudby.

Hyh a s těma špatnýma bouličkama to musela být taky sranda, lidi, popiště tu toho zmrda co je prodával !

Ještě že sem se toho všeho neúčastnil, vyhozený prachy by to byly
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
ne srpen 09, 2009 10:14 pm
Keepsmile
JJ napsal jsi to správně. Tyhle hudbě fakt asi nerozumíš a podle mě každej vyrostl na něčem jiným. Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
ne srpen 09, 2009 9:40 pm
Hradhouse - zaseklá smyčka
Tak Vám děcka nevím. Nejsem žádnej minimalovej gurmán ale zjistil sem jedno.

Poprvý za skoro desetiletí co jezdim na open-airy jsem vypad domů ještě za tmy uprostřed akce. Když už mi někdy něco na festu vadilo, bylo to spíš něco organizačního... Tady bez chyby - zvuk na DnB fakt špica, bez front, všechno tak nějak logicky, dalo se nad drobnostma přimhouřit oči, protože to hlavní bylo špatně. Výkony DJS. A to je ten můj velkej otazník. Na místě jsem to zatáhnul hned tak nějak když začal M.Bailey...prostě se to nedalo - tohle je současný sound? Pár lidí si to užívá v předních řadách a ostatní se tak maximálně pokyvují v kolenou a poslouchají jednu smyčku po 10minut, která se sem tam vygráduje, pustí pár efektů...bum. A jedem zas stejný loop znovu, + přihodíme jeden nový zvuk aby se neřeklo.

Sranda je, že teď je na youtube cca 10 videí z Hradhouse a všichni mají stejné BPM a mají dokonce i stejný rytmus a stejnou repetetivnost stejných zvuků. Zaseklá smyčka.

Už chápu připrovnání ala uspávání hadů. Bailey, Lucca, Umek, Gregor - asi tyhle hudbě fakt nerozumim a vyrostl jsem na něčem jinym. Atmosféra nula. Problém je že evidentně na lidech nebylo zrovna vidět že by se bavili a na forech teď čtu že to byl úžasný festival - hlavně hudebně. Asi jinej vzorek Smile

Ok. Nejen rovnými beaty je člověk živ. DnB stage byla velká s hlavně s dobrým zvukem. Markus Intalex to slušně rozjel až v druhé půli, Makoto mě hodně překvapil. Hrál o dost drsněji než jej znám, MC Deeizm jsem zprvu nemohl poznat a měl jsem pocit že to není ona. Nevím, ale zdálo se mi že její hlas byl o hodně drsnější než mi je známo z Makotových podcastů či jejich poslednímu vystoupení v Čr. Makoto taky jel jak o život a kdo čekal opravdu liquid sweet pecky, asi byl trochu překvapen stejně jako já... místama to byla hodně, ale hodně hustá masírka.

Pak začla být zima, já zapomněl mikču v autě, tak jsem se chodil ohřát do přecpané jeskyně... MidiLidi fajn, na Ventolína jsem čekal a čekal, ale nějak neblbnul s mikrofonem, takže nabylo tolik srandy. Škoda malého prostoru. Pak jsem postával na technu, všichni mě přišli nějací zpruzení (někdo tam prý rozprodal velkou kupu špatných koláčů), takže suma sumárum, odchod do auta, po cestě se pozdravit s policisty, a pak hurá dom:-)
kostra
ne srpen 09, 2009 9:36 pm
hradhouse ne
takze ja musim rict bych chtel ze tam kazdopadne je krasna priroda prostor uplne super nic takowiho sem jeste nezazil ty djowe dost dobry jako jo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 09, 2009 9:06 pm
Tak sezení tam opravdu moc nebylo, pár míst jo, ale žádnej zázrak! Ale ještě jsem si vzpomněl co bylo dobrý a to počet stánků nejen s jídlem! Prošel jsem si všechny a ten grilovanej hermelín byla opravdu mňamka!

PepPe

Taky jsem od Umeka čekal víc! Ale i tak zahrál dobře a líbil se mi! Ale umí zahrát i líp! Ale nevadí i tak jsem jeho set propařil!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
ne srpen 09, 2009 8:32 pm
já byl letos taky poprvé a sem velice spokojen
jel jsem hlavně kvuli UMEKovi který sice nezahrál ten večet nej set ale i přezevšechno sem byl spokojenej - dostal jsem od něj podpis na triko Razz

kdybych měl zhodnotit organizaci tak jsem na vahách - no nejvíc mi vadila absence místa sezení
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
ne srpen 09, 2009 8:24 pm
! ! ! !
Tak opravdu luxusní akce.. Moc jsem se tesil na gregora a predvedl paradni setik,kterej jsem proparil od zacatku do konce a pro mě mozná i nejlepsi set vecera,ale tezko srovnavat,protoze nikdo ten vecer nezahral spatne a Umeka jsem slysel poprve a teda fakt mazec. Jsem rad,že jsem volil hradhouse a nejel na pigfest,kde by me hudba v takove kvalite asi necekala a rozhodne bych neslysel neco novyho. Skoda ze jsme uz neslyseli Wehbba,ale byla nam zima, lakohol vyprchaval a nohy prestali kmitat Smile..Letos poprve pristi rok zas Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
ne srpen 09, 2009 8:01 pm
ty smejdi byli i na letosnim LIRU...dobre ze dostal po hube!

jinak prej polisi udelali zatah a 60lidi bez ridicaku co opousteli boskovice...s dodatkem ze tyto kontroly budou delat kazdej rok.
Nejhorsi na tom pro vsechny je, ze maj pristroj na kontrolu navykovych latek...a to pravdepodobne i na THC...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 09, 2009 7:49 pm
Těch čórkařů tam muselo bejt dost známímu ukradli peněženku!
loco.dice
ne srpen 09, 2009 7:29 pm
zasranej čórkař
tak nas podelaly o phouny , na hlavni stage .. dost hajzli Very Happy
bárt
ne srpen 09, 2009 7:03 pm
zasranej čórkař
zasraní čórkaři nám pokazili akci, nejdřív přišla kamoška o peněženku a hodinu na to sem chytl čórku co chtěl udělat mě. Bylo to tak tak, včas sem zareagoval a naštěstí o nic nepřišel. Zmrda odvezla sanitka na rentgen zubů a se zlomeným a natrhlím nosem sanitka.. Pak sem hoddinu sepisoval na fízlárně protokol. Twisted Evil Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
ne srpen 09, 2009 5:52 pm
par postrehu z letoska
- o poznani lepsi zvuk na vsech stagich, hlavne na dramech to bylo znat a vykony nekterych vystupujicich to dost obohatilo
- jine usporadani dnb stage a hlavniho baru. mohl by nekdo kompetentni vysvetlit, proc tomu tak bylo? ne ze by mi to vadilo, ale stare usporadani bylo imho lepsi
- ceny na barech standard, obsluha perfektni, tak to ma vypadat
- pocasi good, i kdyz k ranu prituhlo, ale my, co jsme byli vybaveni dostatkem obleceni jsme to bez problemu zvladli Smile
- na prvni pohled (mozna i na druhy) min mista k sezeni nez loni, proc bylo v hlavnim baru u vstupu par lavicek a stolu, kdyz byl stan vice nez poloprazdny a rano tam spousta lidi sedela na studene zemi?
- malo kosu, takze rano fajnovej bordel
- a taky nepochopim, proc neni mersey schopna zaridit posilene vlakove spoje, to uz bychom asi chteli moc

hudebne naprosto vynikajici im cyber, marcus intalex a tradicni ranni rozstrel sayka (i kdyz zacal o pul hodky pozdejs, nevim proc tam ty tri cubky exhibovaly dyl, kdyz zacly nacas. mozna mistr dojel pozdeji), ktery mi na rozloucenou zahral b-complex - beautiful lies, no proste nadhera Smile. vic hodnotit nebudu, na hlavni stagi jsem vcetne pruchodu skrze ni stravil vseho vsudy hodinu za celou noc, znelo to porad stejne, tenhle zvuk uz me dost unavuje. potesil me rano wehbbic ze zahral anthony rother - back home, necekane Smile. ani minimal me tentokrat nezaujal, i kdyz byl urcite kvalitni. holt u me pomalu zacinaji prevladat zlamaniny.

takze zaverem, ceska klasika, ja osobne jsem se bavil vyborne.
Otasomil
ne srpen 09, 2009 10:37 am
Prvni foto z Hradhouse
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
ne srpen 09, 2009 9:45 am
Tak jsem asi před 15min (ke konci článku to bude tak 50min) dorazil domů! Mám spousty dojmů a pocitů, nevim čim začít! Pokaždé začínám víceméně stejně! A ani dnes tomu boužel nebude jinak! Na místo jsem dorazil chvíli před 22tou hodinou! (21:30 +/-) Cestou mě hned překvapila nepřipravenost českých drah! Půl roku dopředu jsou na každym rohu plakáty, reklama byla téměř všude a oni vypravěj malej motoráček a divěj se jak je možné, že jede tolik lidí! Rád bych použil mírnější slovo, ale žádné mě nenapadá! DEMENTI! Ale na místo jsem dorazil, pak pohodová cesta na hrad (až na ten kopec) na hradu jsem nikdy nebyl takže jsem koukal všude kolem sebe a myslim, že s mladou co nejdřív pojedu do Boskovic na výlet! Ale to je vedlejší teď k prostoru! Myslim, že místa bylo všude dost a dost, až na Main stage! Sice to nejspíš nešlo, ale zasloužila by si větší prostor! Nejlépe místo D'n'B stage! Ta byla opravdu velká! Klika minimal stage byla suprově vyrešená, místa dost, pařilo se celkme v pohodě! Několikrát jsem si tam zašel! Asi nejvíce mě zaujal Ala, jeho set byl opravdu super a bylo príma vidět jak i on sám se baví, strávil jsem na něm asi půl hodiny! Jinak většinu času jsem strávil na technu! Nevím kdo hrál jako první když jsem tam dorazil (nechce se mi to zjišťovat) ale jeho set nic moc, až konec měl celkem grády! Pak Lucca nastoupila pěkně z ostra a hrála celkem dobře, Salačka taky, ale Lucca hrála o třídu líp! A pak nastoupil Gregor! No musím říct nejdřív mě nijak zvlášť neoslovil, ale pak se z jeho setu vyklubal celkem příjemnej techno až trochu minimal set! Po něm opět Lucca začátek celkem fajn, ke konci když se čekalo na Umeka tak hrála super! Asi nejlíp co jsem od ní kdy slyšel! A pak Umek, nevim co na něj říct! Těšil jsem se na něj nejvíc, znal jsem jeho sety, tracky čekal jsem bombu, boužel bomba nespadla, zahrál dle mě průměrný set, který mě nikterak zvlášt neoslovil! Set nebyl špatnej, ale čekal jsem prostě víc! Myslim někdy před Umekem na minimal stagy hrál nějakej Grënn nebo tak nějak a ten zahrál celkem fajn (těch 15min co jsem na něm byl) Po Umekoj nastoupil Marco no musím říct klobouk dolů Marco, neslyšel jsem celej set, ale to co jsem slyšel stálo za to! K ránu nastoupil Wehbba, hrál pěkně od podlahy! Jen jsem nepochopil proč na něj stlumili zvuk na dramci ho měli pořád dost na hlas, ale na technu ne, nechápal jsem to! Ale set byl dobrej! Jinak na dramci jsem vlatně tak nějak ani nebyl na jeskyně stagy taky ne, ikdyž mě to mrzelo MIDILIDI bych si moc rád poslech! No co říct na závěr! Sety Djs byly spíš průměr, žádnej mě přímo nenadchnul! Bordel byl neskutečnej, nevim proč bylo tak málo košů! Ceny na barech přijatelné! Čekání na záchod ještě v normě! Zvuk dobrej (až na techno stage ráno) prostor úžasnej! Ale jinak příští rok si nejsem jist zda- li pojedu! Uvidíme dle Line Upu, ale celkově jsem si akci určitě užil! Ale teď se, už těším na SOL!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
so srpen 08, 2009 4:44 pm
v 19:15 na bus Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so srpen 08, 2009 4:38 pm
v pět na vlak Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jerrry
so srpen 08, 2009 1:02 pm
Gregor Tresher zahrál na Nature One 2009 luxusně takže se na něj těším! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá srpen 07, 2009 9:07 pm
Ondrej

No zas tak špatný to nebylo, myslim, že celkem dost lidí pařilo (no mohlo víc, na Space Djz pařilo tak 3krtá víc) ale taky nehrál zrovna v tom nejlepším čase, vzhledem právě k tomu času na něj bylo dost lidí! Já ho tam slyšel poprvé a dle mě zahrál opravdu moc dobře! Pěkně se mi na něj pařilo! A zítra se na něj moc těšim! Jestli zahraje stejně dobře jako loni na SOL tak to bude mazec!
Ondrej
pá srpen 07, 2009 4:15 pm
Gregor Tresher kdyz hral na sumeer tak moc lidi neparilo... tak nevim jak to bude tady!!
Hradhouse
pá srpen 07, 2009 4:09 pm
lupeny
Zdarec, prodám lístky na hradhouse za 400. Pište na 728 358 402. Domluvíme se an dopravě. See ya =p
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
čt srpen 06, 2009 2:41 pm
o hradu se toho nikdy moc nenapsalo, ten si svoji kvalitu drzi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paveell
čt srpen 06, 2009 12:36 pm
Dva dny před akcí a ani řádka???!..To je divné toto
Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út červenec 28, 2009 8:19 pm
No já od nich slyšel jejich CD a pak ještě záznam jejich vystoupení a moc se mi to líbí! Možná si na ně aspoň na chvilku odběhnu
paveell
út červenec 28, 2009 7:00 pm
Kolik myslíte že přijde lidí?Myslím,že by mohlo být narváno.
Smile
paveell
út červenec 28, 2009 6:54 pm
komunista
to jo, nikdy jsem je neviděl a neslysel..rad bych poslechl..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
út červenec 28, 2009 4:15 pm
Taky bych raději Luccu viděl někde na začátku! Ale jinak hodně dobrej Lajn! Hlavně po Lucce to bude mazec! Jen škoda, že nestíhám Midi Lidi.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Strana 3 z 10


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz