FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 TIPY PRO PROMOTÉRY, nejen na zajímavá jména « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
st září 03, 2008 8:12 am
me velmi mile prekvapil na bonuszu Sterbinsky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
st září 03, 2008 7:48 am
Tobar
Ricardo Tobar do Palace Akropolis, prosím Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
po červenec 14, 2008 12:53 am
Taky bych rad tady slysel a videl Heldena a nebo Rogera Sancheza!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt červenec 10, 2008 3:20 pm
dohitsch
Já se dvěma kolegy abych si neslízla všechnu slávu já Smile A dík moc Smile Já nikdy neměla přezdívku takže jich mám na netu několik a jednu divnější než druhou smile31 na akcích fotografům nepózuju, v backstagi se neválím, nejsem provar a tak mi to vlastně vyhovuje. Na CD bych zašla, v Práglu nejlíp samo smile41
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
čt červenec 10, 2008 1:45 pm
obcese
jj, tenhle rozhovor jsem si potom nasel, je dobrej Very Happy ... ani jsem netusil, ze jsi ho delala ty Smile . typickej zelandan, haha Idea ! budou hrat tusim na slovensku, ale v blbem terminu (pro me) ...

nejlepe by bylo je mit tady v praze ... to chci ale asi moc Sad.

jinak s beckem souhlas, sem s nim ! a znovu the air, onehda v roxy jsem je prosvihnul Sad ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt červenec 10, 2008 1:19 pm
dohitsch
Concord Dawn tady už párkrát hráli. V Brně jsem s nimi udělala rozhovor http://poslouchej.net/4603-Rozhovor-s-Mattem-Harveym-z-Concord-Dawn.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
čt červenec 10, 2008 1:17 pm
BECK
přivezte už probůh někdo Becka. Hrál tady vůbec někdy?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
čt červenec 10, 2008 11:27 am
Manu Kenton and Max Walder
Nová čerstvá krev Smile
Tommy
čt červenec 10, 2008 6:53 am
Speadbuck
Jak jsem cetl v nejakem rozhovoru s organizatorem Pohody: Norman dostane na konci roku 100 nabidek na hrani na letnich festivalech a vybere si jich 10. Podle ceho vybira nebudu spekulovat ale uprimne: Cim ho muze zaujmout minifestival Machac zalozeny na jedinem headlinerovi? Vubec se mu nedivim...
speadbuck
st červenec 09, 2008 9:49 pm
fat boy
Myslim... že i přes to, že letos hraje všude kolem (Pohoda, Vídeň, Balaton), tak by zdejší, český akci zajistil mnoho návštěvníků. Docela by mě zajímalo, kde se stala chyby - pokud vím, tak o něj měli zájem promotéři Mácháče i Creamu Sad Jinak se připojím k ostatním s dalším jménem: TIGA ( u něj stoupá poptávka s dalším jeho odřeknutým hraním - docela smutný ) Mad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
st červenec 09, 2008 8:34 pm
Concord Dawn ...
prosim, prosim, prosim, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim ... !!!!!

nevite nekdo, byli tady vubec nekdy, nebo maji byt ... ? ja je prosvihnul na nz Crying or Very sad
allen&heath
st červenec 09, 2008 7:37 pm
michael burkat a lars klein
...ne moc znami ale tlucou kraaaaaasne.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
st červenec 09, 2008 6:27 pm
ARMAND
van Helden a ne do Meccy......uz tu dlouho nebyl a vlastne tady byl jen jednou Cool
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
st červenec 09, 2008 5:56 pm
já navrhuji ehm...Svena (aka Sven Vaeth Smile)) Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
po únor 11, 2008 3:51 pm
Danism
http://www.myspace.com/danismuk

Nu:tone který normálně dělá dnb v projektu s dalším maníkem - výsledkem je parádní house Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 10:46 pm
Joe Chaucer
Aspon jsme se shodli...Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
ne únor 10, 2008 10:34 pm
joe chaucer
to se musíš zeptat někoho, kdo má v názvu aka Very Happy já to taky netuším Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 10:08 pm
aka
Došlo mi že aka bude něco takovýho...ale řekneš mi proč někdo potřebuje víc přezdívek?..Z logickýho hlediska přece čím víc jich máš tím je to hroší ne? Nevím jak ty myslíš , ale ten kdo si dává do nicků "aka" je bud hlupák, kterej není schopnej si vymyslet originální nickname ,a nebo je to člověk ktrej si blbě myslí, že když tam bude mít aka a jeden nick navíc, tak bude jeho víc vidět.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dMIT.RY
ne únor 10, 2008 9:51 pm
DANCE GIRL
JJ horrorist by byl paradni...ja raci zadny vycet psat ani nebudu,jinak bych se upsal jako vzdy kdyz jsem se o neco takoveho pokousel

ale treba bloody beetroots nebo toxic avanger...mmmm,poradny distorze
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lolek
ne únor 10, 2008 9:37 pm
joe chaucer
kdyby ses učil englicky, tak bys věděl, že "aka" je zkratka pro "also known as" neboli doslovně česky "také známý jako". tak jako ty seš třeba pepek vyskoč aka joe chaucer Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 9:29 pm
Aka
Rád bych věděl co je to to "aka" pořád to všude vidím, ale absolutně nechápu jakej to mý význam..tak bud jsem Pepa nebo Jarda a ne Dj Pepa aka Jarda...vyvětlí mi to někdo?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
ne únor 10, 2008 7:40 pm
tip
Oliver Chesler aka The Horrorist Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne únor 10, 2008 6:55 pm
a jéje
Vitalic se hodi spise na SOL... a dost mozna tam bude .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
ne únor 10, 2008 6:34 pm
jo Tiga je Prisnej .... vid Acide ..Smile Arrow Balaton Sound 2007 rulez ... (ani spat jsme nemohli) Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
a jéje
ne únor 10, 2008 6:24 pm
ozzby
myslím,že jsem zajedno s tím TIGOU.Ale venku na pořádným PA Systému.
Nehodnotím člověka jak vypadá nebo co je zač ale jak hraje,a on je hodně dobrej.Ale takovej Vitalic na CCE by taky nebyl k zahození Rolling Eyes (repete z PLCream07 Razz )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
ne únor 10, 2008 6:17 pm
Joe Chaucer
Nesrovnával bych to s brunetkou a blondýnkou, ale když vidím, že někdo hraje pro prachy a slávu, tak se mi hnusí cokoliv, co kdy udělal a udělá. Už se to s ním prostě vleče...
A za druhé, takový lidi to stejně daleko nedotáhnou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
ne únor 10, 2008 5:37 pm
ozzby
slyšel jsem pár jeho mixů, líbili se mi.....ale pochybuju že ho aspoň 1/3 těch lidí co furt melou že chtěji aby byl na cz festivalu slyšela víc...jen ví že je to hvězda která sem už párkrát nedorazila
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne únor 10, 2008 5:31 pm
jirka
ja myslim ze jsi uplne mimo jirko .-) Kdo ho nikdy na party neslysel, nepochopi .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jirka
ne únor 10, 2008 5:30 pm
Tiga
taky nechápu proč po něm Čechy tak touží...ne že by hrál špatně, ale kdyby nezneužil Spejbla pro svuj klip tak by po něm možná nebyla taková sháňka v ČR Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
ne únor 10, 2008 5:29 pm
Joe Chaucer
To me popravde tolik nezajima.. zajima me co se v jeho podani line z reprobeden. Blond nebo brunet taky neresim. Ty jo?
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další Strana 1 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz