FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ELECTRONIC CONNECTION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

electronic connections

pete tong sebastien leger cosmic gate rank 1 t-mobile arena trance house

electronic connection
Jeternucht
ne prosinec 21, 2008 12:34 am
setiky jsou nekde nevite nahodou?
Luke
so prosinec 20, 2008 7:00 am
shrnutí
Takže,shrnu,lidí docela málo,ale zase se dalo kde pařit,ceny na baru standart,bez front na barech a šatnách,lasery apod byli hodně dobrý,videoprojekce taky,apo by si měla vzít příklad,zvuk standart,,a ted k dj:
Marco V-z počátku pomalé,ale postupně povzbuzoval publikum a zrychloval,kvalitní set
Marcel Woods-svižnější set,podle mě nej večera,škoda že hrál krátce,zasloužil by si dvě hodky
Filterheadz-zpomalily,ale zahrály taky luxusně
Dávám hodnocení 7/10,celý večer jsem se bavil,pohodová akcička před vánoci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt prosinec 18, 2008 11:06 pm
paveell
Jojo,dám si obě akce.........
paveell
čt prosinec 18, 2008 9:59 pm
Petros99
Taky jsme zvědavý,jak zas dopadnem Smile...Ale těšim se moooc na obě akce Smile...
Petros99
čt prosinec 18, 2008 9:48 pm
paveell
Jj jasný, Pure s Arminem si nemůžu nechat ujít....to zas bude propařenej weekend-Very HappyD
paveell
čt prosinec 18, 2008 9:29 pm
Je tu nekdo, kdo si da i Pure v Praze?..Smile
pártyznalec
čt prosinec 18, 2008 7:32 pm
EC2
Super line up! Bude to jííízda!....
RYE3
čt prosinec 18, 2008 7:02 pm
Myslím že to bude good party a komu se něco nelibi at už okopčene logo nebo ,,Marko V,, tak at tam bud nejde nebo to neřeší..... Uvidime se zdarec!
Edit
čt prosinec 18, 2008 3:42 pm
oprava
Pardon, samozřejmě že to mělo být v Brně a ne v Braně Very Happy
Edit
čt prosinec 18, 2008 3:32 pm
listek
zdravím... má ještě někdo 2 lístky na patek na EC?? nejlepší by bylo předání v praze, ale v Braně to taky neva. Jsem dyztak na cisle 775027353, staci napsat sms a ja zavolam. Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt prosinec 18, 2008 3:08 pm
Dan
Udělej ty nějakou párty..........S těma novýma halovkama je to bída Sad
Ajinka05
čt prosinec 18, 2008 3:05 pm
Sem si taky všimla toho loga ....
Dan
čt prosinec 18, 2008 2:53 pm
super logo
Libi se mi ta kopie piktogramu jako ma Trance Energy Smile)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
čt prosinec 18, 2008 2:51 pm
Black23
NO kámoš ať zůstane radši doma,v tom boby je to celkem vopruz když je tam každýmu třetímu pod 18............. Mad
Ty nechápeš jak může někdo napsat že to bude stát za nic? Já jsem byl na prvním díle a byla to pěkně odrbaná párty.....Snad se pořadatelé polepšili.......... Wink
Honzin
čt prosinec 18, 2008 2:24 pm
Odvoz z Prahy
je tu nekdo kdo nema jak se dostat z Prahy do Brna nabizim dve volna mista v aute...kontakt na jenikjr@centrum.cz (odjezd kolem 18-20)
to black
čt prosinec 18, 2008 2:13 pm
deti na tyto party nepatri, takze kamarada nech doma.
Jörgen
čt prosinec 18, 2008 1:11 pm
Marko V - to bude nějaký Marco V revival?Very Happy
Ajinka05
čt prosinec 18, 2008 10:24 am
Probůh MARKO V to K tam to je hrůůůůza to vidět
Weja
út prosinec 16, 2008 5:45 pm
To Scott
Jestli máš zájem, tak napiš na verkula@seznam.cz a domluvíme se.
Weja
út prosinec 16, 2008 5:37 pm
To Scott
Ano, mám.
Scott
út prosinec 16, 2008 5:36 pm
Weja??
Maš pořád ten lístek??
Weja
út prosinec 16, 2008 12:50 pm
Lístek
Prodám lístek za 350,-. Jsem z Brna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Black23
út prosinec 09, 2008 9:05 pm
Zdarec, nevite prosim od kolika let pousti na Electronic connection. mam kamarada kterymu je 15 a chtel by jit! diky. Jo jinak to bude MOOOOOOOOCCCCC akce nechapu jak nekteri tady muzou psat ze to bude stat za nic. To musi psat fakt lidi kteri vubec nerozumi elektro hudbe. MARCO V Laughing diky za odpoved
Tommy
ne prosinec 07, 2008 7:09 pm
4 M.Key
"...Vyjimkou budiz ROXY, ktera se snazi alespon dotahnut jmena, ktera tady bud jeste nebyla a nebo ne tak casto. Voorn, Gus Gus, Funk ´D´Void, Layo s Bouchackou.... "
To nevim jestli jsou zrovna ty nejlepsi priklady...Smile)) Ale jinak souhlas.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzin
ne prosinec 07, 2008 3:37 pm
prodam listek
prodam listek,cena dohodou, napiste na jenikjr@centrum.cz. uprednostnim rychlejsi jednani
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
st říjen 08, 2008 4:02 pm
for Triga
No někteří lidi ani neví co tam hraje,jdou na cokoli........Hlavní cíl párty je se sfetovat jako blb...... Laughing
for Triga
st říjen 08, 2008 3:52 pm
...
No ja osobne zvysoka jebu na to kdo na ty akci bude hrat, byl sem na jednice a to byla super akce, ani sem nevedel kdo zrovna hraje, proste sem si jel sam za sebe, uzival sem si hudbu...a zrovna tak to bude v tomhle pripade...nedivam se na to kdo tam hraje ale az budu na miste hudba me urcite pohlti a ja si akcicku uziju... chci tim rict ze sice to je treba komerce ale ja tam nechodim kvuli jmenum ale kvuli hudbe, tudiz mi je jedno ze jdu na akci plnou komernich jmen.
triga
st říjen 08, 2008 12:19 pm
Jsem teda překvapená z toho, že se to vůbec rozhodli udělat podruhý.Fakt se asi snažej, ale osobně na to peču.Mě tyhle akce přijdou na jedno brdo jako Tiesto, Paul van dyk, Cybertronic a vůbec podobný projekty.A vůbec pak nechápu, že většina lidí to vychvaluje do nebe.Přece jen proto, že tam hraje nějaká ,,hvězda" to nemusí bejt trhák, jak si někde přečetli.Kolikrát neznámej DJ zahraje nesrovnatelně líp než rádoby hvězda-komerční tah.Ty lidi co jsou tím přesycený už jim to nežerou, volba každýho.Ty jména se melou furt dokola, to je prostě komerce jak prase a lidi na to budou chodit asi donekonečna.Ale těm kdo se tam rozhodli jít přeju příjemnou a ničím nerušenou zábavu:-)
Stanny
st říjen 08, 2008 9:13 am
dobrej line up , akorat bych mozna vymenil filterheadz za sandera Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
st říjen 08, 2008 2:49 am
toky toky
jooo ....
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další Strana 2 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz