FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ELECTRONIC CONNECTION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

electronic connections

pete tong sebastien leger cosmic gate rank 1 t-mobile arena trance house

electronic connection
tomstar
út únor 19, 2008 10:46 pm
Alex
Pár stále stejných jmen?A já myslel,že to jsou Marco V,Markus Schulz,Burian,PvD,Tiesto a další...Myslím,že ten lineup bude good,minimálně z 50% neohraná jména,která zde tak často nevystupují,další dle mého názoru hodně kvalitní jména.Navíc všichni jak je známo,tvrdí-Brno-stanice techna.Praha=trancové halové akce.Tohle ,ale je jasné už z názvu,že je to o směsi různých stylů-prostě Electronické spojení hudby.A bude to poznat i na linu upu na dalším díle.Nebo si myslíš,že výborná akce se=co nejdražší line up-jako třeba Amazing s předraženým Oakenfoldem?Takto určitě cesta k další případné halové akci nevede.Myslím,že všichni by se měli zamyslet a přestat psát nesmysly a pomluvy,ještě před tím,než vůbec něco o samotné párty zjistí oficiálně.Takhle zde bude taneční scéna pořád tam kde je a můžeme si za to my češi sami. Jinde v zahraničí si dělají jednu větší akci za druhou s nejlepšími dj´s na světě.Drží se tam několik agentur vedle sebe a jsou všichni happy,nebot tam nepanuje takové vražedné prostředí jako tady.Někde si dovolí i dát 2 obrovské akce v 1 den a to jen několik desítek kilometrů od sebe.Zde panuje jen nevraživost,arogance a za každou cenu potopit toho druhého-konkurenci.Minulý rok jsem všude četl jak je málo akcí,pořád ti samí dj´s atd.Tento rok je jedna clubová akce za druhou,člověk neví co dřív si vybrat a zase jen lidi nadávají.Bude více halovek,třeba méně ohraných jmen a lidi zase budou nadávat,místo toho aby tuto scénu tedy podpořili,když si to tak pořád chtějí.Myslím,že tady se člověk ale nezavděčí ničím a nikomu.Viz třeba jiné akce jako Creamfields.Získat takovou licenci vůbec je pocta a není to zadarmo.alelidi zase jen nadávají na všechno dopředu.Opravdu nevím,myslím,že pokud to takhle půjde dál,tak budeme všichni jezdit jen do zahraničí na velké akce a zase jen nadávat,že tu nikdo nic neudělá a nic tu není...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
út únor 19, 2008 7:54 pm
nu
nezbývá než nechat se překvapit Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
út únor 19, 2008 7:53 pm
Tyhle jména skutečně nejsou drahá ...
Nejdražší je Pete Tong , zbytek jsou jména do 5 000.euro
Takže max 50.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
út únor 19, 2008 7:50 pm
Josh
Kolik by jsi za takovy line-up zaplatil ty? .-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
út únor 19, 2008 7:46 pm
To Nitram
To jsi, ale hodně přeplácel...Surprised)))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
út únor 19, 2008 7:13 pm
Rank 1 pokud budou, tak to bude nejspíš dj set, livko by bylo asi docela mastný... tzn nečekejte žádný upliftový melodie, ale techtrance nářez... Smile
Taky mi směska stylů nevadí, spíš naopak... začne se (elektro)housem, půjde se přes trance až do techtrancu...
některý tranceři by třeba na ty housíkáře sami od sebe nešli a naopak, ale když jim to takhle někdo naservíruje na jedný party, tak je to třeba zaujme, i když o ně prvotní zájem neměli (a když jsme u toho, na stokrát omílaný SW je taky house a trance vedle sebe a nikomu to nevadí)
Dolikus1
út únor 19, 2008 6:31 pm
Prochi:+1

jestli se to vyplní,tak určitě razim Wink
Prochi
út únor 19, 2008 6:22 pm
co třeba chirana Laughing to je přece super hala,když se tam natlačí lidi tak i 4000 se vleze Surprised ale zpět k lineupu,jestli se vyplni spekulace tak to bude super, možná trochu směs stylů, ale mě to nevadí,já mám hudební záběr poměrně široký......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
B2lik
út únor 19, 2008 5:34 pm
to anonymni Rank 1

Spis jde oto ze zahral to co jsme slychali jen ze zaznamu a vidali jen na youtube. Rank 1 je pojem u party jako Trance Energy, Sensation White a jeho Anthems jsou proste libive... prevazna cast lidi co jeli (ne-li vsichni) to chteli slyset LIVE..proto toliko ovaci na adresu Rank 1. jinejma slovama kazdej to znal ale nikdo to neslysel nazivo..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deivis
út únor 19, 2008 5:03 pm
Anonymní - to se musis zaregistrovat nejdrive Smile
Anonymní
út únor 19, 2008 5:02 pm
Rank 1
Nemate nekdo set na toho Rank1? Mi prijde, ze co jste se vratili z te RMI Trance Xplosion, jste z nej vsichni uplne hotovi .-) Rad bych ho teda poslechnul...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deivis
út únor 19, 2008 4:55 pm
No po dlouhe době musím souhlasit s drobkem snad ve vsech bodech posledniho prispevku..
Lawrence je pan NIKDO oproti RANK 1 live Smile asi tak..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
út únor 19, 2008 3:41 pm
drobex
No myslel jsem to tak, ze ty stredni haly jsou neumerne drahe v pomeru kolik lidi tam nacpes. Se podivej treba na Veletrzak.. kapacita 3000 lidi a cena 600.000 Kc.. tak kde to jsme..
drobex
út únor 19, 2008 3:39 pm
Josh, Thonda, Jan
Josh: Pro kazdyho muze Megajmeno znamenat něco jinyho. Pro mě třeba Lawrence je nikdo, ale Rank 1 live ty si ujít nenechám. Ale nic ve zlym.

Thonyk: Ze to vypada jako ta Whiteparty? No nerekl bych. Tam byl line-up za 6 000 korun celkem, tady je za několik set tisic korun a mozna i za vic.

Jan: Nahodou středni prostory by se našly. co třeba malá sportovní hala, tam se dá udelat akce pro 3000 lidi jen to fikne a takovích míst je víc, stačí jen hledat.
man
út únor 19, 2008 3:35 pm
Nitr@m
takze ji delate taky vy? Super.. ten monopol apokalypsy je uz neunosnej.. cybertronic nepocitam Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitr@m
út únor 19, 2008 3:34 pm
man
info k Citadele bude později ...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
út únor 19, 2008 3:32 pm
Nitr@m
Tak to je docela dost... predpokladam ze ty jmena co se tu objevila jsou pravdiva... myslite ze jste ty prachy vyuzili nejlepe, nebo bylo nejake jine jmeno, o ktere jste meli zajem? diky! Drzim palce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitr@m
út únor 19, 2008 3:30 pm
Jan
celková částka Line Upu je lehce prez 80 000,- euro ....
man
út únor 19, 2008 3:29 pm
Nitr@m
Hele, co ta Citadela New Era??? Nikola se vzpomatoval nebo uz s tim nema nic spolecneho?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nitr@m
út únor 19, 2008 3:27 pm
jména, vstupné, a nefunkční weby ...
jména budou zveřejněna v nejbližších dnech ...
astronomické vstupné začíná na 350,-

www.newera.cz
www.energy.dj
www.electronicconnection.cz
www.citadela.dj
děkujeme za podporu Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
út únor 19, 2008 3:16 pm
hala
Take mi prijde, ze to jsou spise jmena hodici se do klubu nez do haly.. tenhle line-up je podle me tak stredne drahej.. zase se dostavame k problemu, ze v praze neni vhodnej prostor pro optimalne stredne velke akce... bud tedy muzes delat mensi akce, nebo pokud mas vetsi ambice, tak naklady rostou enormne.. proste nahovno..
alex
út únor 19, 2008 11:49 am
tak mám pocit že to zase bude těžce smradlavá amaterská práce od nějákého bukelaka co se bude chtít napakovat.... Mr. ....nic nového..... poděl za podělem....amatérismus nejhrubšího zrna Question ..line-up...par neustále opakujících se jmen....kosmické stupné....komerce do nebe volající.....už jen ten název Electronic Connection hahaha....shit shit a zase jenom bullshit...
ken
út únor 19, 2008 10:48 am
Thonyk
ahoj, proc jsou fora likvidator tanecni sceny? Protoze lidi svobodne vyjadruji nazor na vase ciny? hmmm.. nicmene souhlasim s tim, ze anonymni pomluvy jsou velmi ubohe a hold uz tak nejak patri k ceskemu narodu..
Anonymní
út únor 19, 2008 10:39 am
divna akce
no ta akce pusobi fakt divne. nefunguje uz ani web te agentury..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thonyk
út únor 19, 2008 10:20 am
klidek
klidek, klidek. vyjadril jsem jen svuj nazor a na rozdil od mnohych se podepsal. tahla akce na mne proste pusobi dost podobne jako the white party. osobne se na scene podilim pres 6 let nejen poradanim akci a kdo mne nezna tak at laskave nepise blaboly. ty fora jsou likvidator sceny Crying or Very sad
man
út únor 19, 2008 8:53 am
line-up
Ja ten line-up teda moc nechapu, moc si nedovedu predstavit hrat vedle sebe Sebastiena Legera a Cosmic Gate.. Jaky je zamer teto akce? Hudebni gulas? kdyby alespon madarsky... na tom bych si pochutnal..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
richardos21
út únor 19, 2008 8:25 am
lineup
no to jsem si mohl myslet hrozny teda
mark
út únor 19, 2008 6:39 am
Jojo, je to Rank 1
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Josh
út únor 19, 2008 12:58 am
Line-Up

Sebastien Leger
Pete Tong
Cosmic Gate
Johan Gielen
Laydee Jane+Fred Baker

A megatrance jméno,co tu nebylo, mno já žádné "mega trance jméno", co v cz nebylo neznám.

Tiesto,PvD,Armin,Ferry,A&B,Sander,Eddie,Jules,Markus,MarcoV,Oakenfold,ATB,Lawrence.

Ti všichni tu byli, takže mě napadají jenom Rank 1.
Což dle mého není nějaké mega jméno.
drobex
út únor 19, 2008 12:06 am
Ale čekejte ještě jedno tranceový "megajmeno". Někoho, kdo tady ještě nebyl.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Další Strana 14 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz