FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 ELECTRONIC CONNECTION « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

electronic connections

pete tong sebastien leger cosmic gate rank 1 t-mobile arena trance house

electronic connection
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st říjen 08, 2008 12:02 am
čichám čichám
trošku z toho začínám cejtit cybertronic, stejnětak i z orionky Very Happy Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
st říjen 08, 2008 12:01 am
woods tu byl loni na akci, která se menovala tušim KOULE a hrát tam snad bon finix, kterej hrál na celý sérii těchdle partys
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
út říjen 07, 2008 8:18 pm
2 dave.banik
jestli se nepletu tak Woods tu byl 2005 nebo 2006 v tabore Smile takze davno
míra
út říjen 07, 2008 1:20 pm
týhle akci už nevěřim.1.díl mě hodně zklamal organizačně,že to nedokážu překousnout.Myslim,že akce se dá zkazit i v takovým osvědčeném prostoru,jaklo je Boby.To byl sice dobrej tah od promotéra,ale kdo byl na 1.díle,tak ho to asi nemůže přesvědšit.Vzpomeňte,jak dopadl poslední Cybertronic v Boby-katastrofa a já se bojím,že se historie bude opakovat.Počkám,jak to dopadne a třeba třetí díl mě naláká.Jinak souhlasim,že vlezný je docela slušný,aby taky ne.Návštěvníci 1.dílu by měly dostat ještě 50% slevu za ten shit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
m.key
út říjen 07, 2008 12:01 pm
m.key
V tyhle republice se proste nic noveho nedeje. Vyjimkou budiz ROXY, ktera se snazi alespon dotahnut jmena, ktera tady bud jeste nebyla a nebo ne tak casto. Voorn, Gus Gus, Funk ´D´Void, Layo s Bouchackou....
m.key
út říjen 07, 2008 11:57 am
Nuda v BRNE Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amoondre
út říjen 07, 2008 11:02 am
Po prvnim EC byli asi ocekavani na jmena mnohem vetsi, akorat zaroven bylo jasne, ze kdyz prvni EC nenaplnilo ani zpoloviny Tmobile arenu, tak to byl asi financni provar. Jako Brnaka mi ma tato akce rozhodne co nabidnout, v predprodeji za necely 4kila, to je ferova cena za to co nabizi. Jmena to jsou sice okoukana, ale rozhodne ne slaba! Tesim se Rolling Eyes Wink
pawouk
út říjen 07, 2008 10:09 am
ale zas za ty prachy proc tam nejet...asi vynecham OH nakonec, tak tohle bude kvalitni nahrada:)
prezident
út říjen 07, 2008 8:16 am
Dave.banik
Ne bohuzel nemame,na Laydee jane si muzu zajit nekam do klubu kazdej vikend,taky ji mam rad,ale cekal jsem nejaka jmena co tu jeste nebyly....a ne porad dokola Marca V.Uz se mi fakt hnusi....Hoden jsem si od toho slyboval,ale jak rikas radsi budu pect cukrovi....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
út říjen 07, 2008 7:25 am
Všichni tu akorát kritizujou, ale máte námět na jinou akci před vánocema ? S line-upem , které obsahují jména účastníků na posledních akcí typu Sensation Black a White ? A za tuhle cenu ? Praha - Brno ? Prosím... nebo budete sedět radši doma a péct cukroví. Osobně miluju Laydee Jane a tenhle rok jsem jí viděl snad jen jednou a trochu toho Hard Trancu v podání Woodse v ČR taky často nebývá. Kdy tu vlastně byl M.Woods naposled ?

Ale pokud opravdu máte nějakou lépe obsazenou akci na tenhle den, tak budu jedině rád.
Zak
út říjen 07, 2008 7:18 am
Takovýhle trapný akce si nechte v Mecce a neotravujte normální clubbery. (Jo vim sem blbej, nic o tom nevim a akorát závidim)
Tom
út říjen 07, 2008 7:14 am
Zavrhl sem to taky, jenže v čechách máme dost vymletých dopůltělařů a jejich fiflenky a ty budou za Marca Vděčni a proto si myslim že bude plno jako na idiotskýho Tiesta!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
po říjen 06, 2008 10:39 pm
MYslím že tohle bude posleslední EC........... Rolling Eyes
Somi
po říjen 06, 2008 10:00 pm
Filterheadz B-)
Somi
po říjen 06, 2008 10:00 pm
Filterheadz B-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
po říjen 06, 2008 9:21 pm
Nemyslím si, že je ten Lineup slabej. Okoukanej určitě, ale slabej určitě ne. Akorát mě sere, že zas musím do Brna. Myslím, že kdyby použili nějaké fajnové vánoční ozdoby, tak bez problémů zaplní na tyto jména i O2 Arenu. Ale asi pujdu - co mi zbyva. Stejně mě nebaví předvánoční nuda (ted bohužel nemyslím tu v práci). Smile
Phunk Y
po říjen 06, 2008 8:45 pm
...
Souhlas Line up totalne slabej, tak za 350 nekde do klubu. Z me strany jediny dj, ktereho bych si rad poslechl.
rosi
po říjen 06, 2008 7:16 pm
souhlasim s prezidentem na deadmau5e, glena morissona a seba legra bych urco vyjel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
climax
po říjen 06, 2008 7:09 pm
raději to předem zabalte, ty voeeeee...megaloooooooooooooool
Skica
po říjen 06, 2008 7:02 pm
Dotaz
Marco V?? Koukám že je v diskuzi několikrát zmíněn. Je tu fakt moc často každej rok min. 2x .... Souhlasím s djdefenderem radši půjdu někam do hospy s bandou......
djdefender
po říjen 06, 2008 6:34 pm
Shit lepší zůstat doma a love prokalit někde v knajpě,si mislijó že sme paka
jééééééééééé
po říjen 06, 2008 6:13 pm
no a tady se směju taky !!!!Very Happy
tak jako už asi po 120x zase Marco V?Very Happy no nemám slov, je to smutný
superboy
po říjen 06, 2008 4:53 pm
hm
ten lineup nic moc ale co by jste cekali po tom prvnim dile ktery byl celkem prodelecni si uz nemuzou dovolit dalsi ztraty.
prezident
po říjen 06, 2008 4:48 pm
nepřipada v uvahu abych jel na tak okoukana jmena...MARCO V uz tady snad bydli ne?Cekal jsem uplne neco jineho...DEADMAU 5 ,Glen Morisson,Vaeth,Leger.....atd.Nic takoveho,takze rad zustanu doma...
Andy
po říjen 06, 2008 3:14 pm
no, bude to akcicka v klidu, tak proc nejet, i cena je v pohode Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po říjen 06, 2008 2:03 pm
Djs
Konkretne me ted nikdo nenapada,cekal sem neco vic do stylu dave spoon,seb leger.
pawouk
po říjen 06, 2008 1:51 pm
teda nic moc, nemuseli by tahat nějakej underground, ale marco v tady bude už potřetí letos (plus jednou na sw v holandsku jsem ho viděl), tohle mě teda moc nebere... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Negrooo
po říjen 06, 2008 1:44 pm
toky tokátko + Rody
Jaký jména byjste si představovali???? Já myslím že maj strach tam dát nějaký u nás neprofláklý jména........Mám-li být upřímný tak mně tahle akce taky neláká......... Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po říjen 06, 2008 12:35 pm
Jsem docela zklamanej line upem. Čekal jsem, že pořadatelé dovezou opět porci zajímavých a ne tolik okoukaných jmen, jako na jedničcce.Woods, Marco, Filterheadz a Felipe mi nepřijde jako nějaká pecka.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po říjen 06, 2008 12:31 pm
Ou
Surprised eh?tak to je tedy velke zklamani,jestli se linup potvrdi,tak na 90% nejedu,cekal sem vic electra a housu,proc se sem vozej ty samy jmena?marco v,toho sem slysel asi 4x,woods a filterheadz tu byli taky nedavno,nerikam ze sou spatny,spis okoukany..
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další Strana 3 z 16


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz