FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 APOKALYPSA « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

APOKALYPSA - BOBY CENTRUM

boby apokalypas Brno Czech Republic Dalin Vajčner Salačová Schranz Techno Lineup dobrý Girls Electronic Carnival

apokalypsa
Foxicek petanek
po únor 25, 2008 3:39 pm
Apokalypsa patrila vzdycky smazkam a ne nejakejm zmrdum s tema debilnima priplaclejma cepicema na debilni hyhulenejch palicach..a komu se to nelibi tak at si de ne debilkni diskoteky pro maly deti.. Surprised
honza
po únor 25, 2008 11:25 am
Velké poděkování Jerrymu a Dalinovi a celému týmu Apokalypsy,

panové je vidět že se nebojíte posouvat již tak známou a tradiční akci stále dál (co se kvality hudby,světel ale i zvuku týče) a že nesázíte na dávno profláklé a ohrané djs.

Výkon Jorise Voorna byl to nejlepší co jsem za poslední půlrok slyšel a že jsem toho slyšel. Naprosto inteligentní promyšlené a nadčasové minimal techno, hudba budoucnosti. Hudba pro starší a pokročilé posluchače. Nic pro ty 16ti leté přesmažené děti které tam nemají absolutně co dělat.

Eddie Halliwell zahrál velmi klasický set.Nic co by nezahrál kdykoliv a kdekoliv.Čekal jsem od něj daleko větší show. Ale to většina zahraničních hvězd dělá, že v České republice nepředvedou tak kvalitní výkoný jako jinde ve světě. Netuším čím to je, ale setkávám se stím velmi často.


Panové přeji Vám velmi mnoho dalších úspěchů s pořádáním této akce ale i dalších Vašich počinů. Jen prosím zkuste vytříbit styl hudby který se na Apokalypse hraje od raních hodin. Schranz nemá ani krapet inteligence a už úplně postrádá jakoukoliv energii která k taneční hudbě neodmyslitelně patří. Navíc se tím pádem vyhnete 16ti letým (přefetlým) navštěvníků kteří Vám stějně kdoví jaký byznys neudělají a navíc mají na takové akce ještě dost času. Prostě šktem schranzu zvýšíte věkový průměr navštěvníků této jinak velmi dobré akce a tudíž bude úplně jiná atmosféra a nepochybně se také zvýši kvalita této párty. Jo a příště prosím na La Grotě odlehčený styl hudby když už se na hlavním pódiu hraje tak hrozný výplach.


Mněj te se.
dalin
po únor 25, 2008 9:37 am
Dekuji vsem za vase reakce, pripominky a napady. Urcite je vzdy co zlepsovat
Dekuji vsem, kteri nas podporovali, kteri nam na akci pomahali a verte, ze 20. cervna to minimalne zopakujeme.
Oficialni vyjadreni poradatele necekejte, protoze mne to posledni dobou prijde uz smesny, kdo tam byl vi, jaka Apokalypsa 28 byla a myslim, ze neni dobre zkouset sam sebe pochvalovat nebo kritizovat.

Mejte se a 20.6.2008 v Bobycentru nashledanou
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
po únor 25, 2008 8:10 am
joris voorn me mel v hrsti, a jeste porad ma Smile. to, co predvedl, se vymyka mymu chapani, a bylo to pro me to nej, co sem kdy na apokalypse slysel. neskutecny, famozni, fantasticky, proste mistrovska lekce techna!!!

jinak zvuk na la grotte divnej. do toho prapodivnej set johna b - moc mi nesedelo stridani klasickych dnb placek s dnb plackama rizlyma electrem, kdyz uz tak si mel vybrat jeden styl(na poslednim sol byl jeho electro set jedenim z nej vystoupeni). jak sem se pozdeji dozvedel, mel nejaky zdravotni problemy, budiz to castecna omluva Smile. sajbrovna se taky moc nevytahla(hodnotim prvni pulhodinu), nejak sem nevidel/neslysel snahu mixovat(mozne technicke problemy?)...

pet duo, dave the drummer(Sad), killswitch - porad dokola to samy, prvni pulku killswitche sem nehnute prosedel a jen se smal. tomu se fakt rika hudba?! vzdyt on umi snad jen jeden mix, a ten dela asi 10x do minuty Very Happy

dejan milicevic - chytry hoch, zahral skvele na svuj cas
clodagh - cekal sem ze bude hrat rychleji, tim vetsi to pro me bylo prijemne prekvapeni. i ona si to neskutecne uzivala, stejne jako plna hala
eddie halliwell - dohromady sem slysel cca 45minut, libilo moc. k technice snad nema cenu nic dodavat,proste UMI!

omezena kapacita?! jak?! o 100 lidi?! presne jak sem cekal. na balkonech sice pry bylo volnejs nez posledne, ale stejne sem se zase prodiral neskutecnym davem lidi a fronty na barech, wc stejny jak minule. jinak k organizaci vetsi vytky nemam, snad jen ze uklidova ceta se na to pak asi vykakla Smile, videl sem ji kmitat akorat po prichodu do boby pred devatou hodinou.

a priste usporadat lip lineup, od tri hodin na mainu jen sypacka a na la grotte dramec(ne ze ten by mi zrovna vadil, ale spouste ostatnich ano)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mediczek
ne únor 24, 2008 8:57 pm
apo
áčko bylo naprostej mazec....spoustu lidí tu napíše, že tam byla samá smažka a divný lidi, dá se říct že apokalypsa už má takovou pověst, tak proč se vtom pořád pitvat. já tam narazil jenom na samý skvělý lidi který dělali neuvěřitelnou atmosféru a té tam myslím bylo moooooc Very Happy
Co do hudby...dežan miličevič, jméno které jsem neznal a musím říct klobouk dolů!!!!myslím že líp připravený publikum nemohl joris voornovi předat. od něj jsem čekal malinko něco jiného. ze setů co jsem poslech jsem to viděl na brčko, pivko do ruky a vklídu se kroutit na pohodovou muziku....jesi měl strach že se se svým štýlkem nezavděčí, tak musel být ohlasem kterej dostal ze strany lidí fakt nadšenej! Very Happy Jestli jsem se naněco fakt těšil tak to byla !!!!CLODAGH!!!! Slyšel jsem a viděl jsem jí na menší klubové akcičce Ultratech, takže jsem přesně věděl co čekat a naco se těšit....skvělé techno, nezapomenutelná show od borky která dotoho dáva kus sebe! Edie Heliwel, byl asi hodně očekávaná stár na kterou jsem byl taky zvědavej...sledovat ho co předvádí a jak baví lidi bylo něco neuvěřitelnýho, mě však ale neoslovil samotnou muzikou kterou zahrál. PetDuo - největší sra"ka. Od podlahy to vzal DAVE the drumer, podání tvrdšího techna od tohohle mazáka byl učiněnej masakr. No a na kilsviče sem byl už tak zlitej že sem sotva došel do tasíka Very Happy
Lidí bylo na boby akorát a na barech žádný velký čekání, až na šatnu, ale myslím že nakonec jsme všichni všechno dostali. Rozhodně jedna z nej akcí na které jsem byl v boby a pokud vše bude jak se říká tak další áčko taky nevynechám Smile
Teko
ne únor 24, 2008 7:37 pm
Hmmm
tak jako byla jsem tam poprvý a nák extra jak to všici uznávaj to nebylo Exclamation a smážky no radši nemluvím o nic ale tak užila sjem si ji Razz Smile
klára
ne únor 24, 2008 6:13 pm
no hrůůůza samýý smařky Mad
SPAGETKA.MILACE
ne únor 24, 2008 2:24 pm
MAZEC AKCE
Ja byla na Acku poprve a jak bych to rekla ........................nechapala jsem.Ale po pravde jsem cekala jeste kapanek vetsi akci.Lasery byly fakt super a hudba?Nema konkurenci.Bylo videt ze i par stovek cizincu se prijelo podivat,takze to je parada ze je Acko zname i ve svete ze? Uz se tesim na dalsi Surprised).
vanDit
ne únor 24, 2008 10:08 am
sonja
Rekl bych ze ten posledni track tam hodil jen na rozloucenou protoze se na nim dal predvest dobre jeho mixing skill Razz
PEpééé
so únor 23, 2008 11:04 pm
TO SOULBASS and all:
Tak ty zachody jak pises, nebyl nikdo agresivni, spise jedna uzamcena holcina na panskem zachodu, zabouchnuta dvermi bez kliky, kdyz jsem prisel na zachod, snazil jsem se pomoct, druhou kliku na otevreni uz jsem skoro mel v ruce, ale co na plat slova, at je vklidku ze ji otevru, holka snad s klaustrofobii, chytla amok, a dvere rozkopala, v tom jsem se otocil, pac jsem si rekl, ze to je na me MOOOooC! Mad

Jinak mi celou akci kazily particky takovych neprijemnych lidi, co tam se tam prisli masirovat, jak uz slo o bandu nafoukanejch (ve vsech smyslech) hlupaku bez tricek, tak tech co se tam fakt neprisli bavit..

Ale zaverem pekna a nezapomenutelna akce plna drobnych komickych udalosti.. Rolling Eyes Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
so únor 23, 2008 9:49 pm
Tak prej Eddie nehrál trance jo? Surprised Určitě tam něco bylo,spolu v kombinaci s elektrem a technem u mě splnil předpoklady headlinera Apo,ale něco mě říkalo ze setů,videí co mám,že to mohla být větší show ne? Starý dobrý časy techna mě připomenul D.A.V.E. Drummer-moje číslo dva a na třetí dávám Bon Finixe,ikdyž mě přijde,že jsou jeho sety podobný jako vejce vejci,ale zatím mě to baví Arrow bramboru bych udělil Rozjetý kočce z Irska-Clodagh Very Happy i když sem slyšel málo,tak Miličevič u mě končí na pátém místě a jako vhodnou alternativu k pračce z Brazílie jsem shledal elektro-house-DNB směs od Johna.Celkově Apokalypsa naplnila očekávání,ale že by to byl v něčem převratný díl bych neřek,jen ta omezená kapacita mě vyloudila úsměv-prostě organizačně vše OK,jen na můj vkus trochu moc buranů-nemyslím jen prokopnutý dveře na WC dole vpravo na hlavní stage Laughing
wladěnys
so únor 23, 2008 9:35 pm
ounou
myslím, že je to úplně jedno, je to stejně jeden velkej humus takovýto actions, jako sorry, jen říkám svůj názor, samej magor ve zvonáčích, co tam nechodí za hudbou Mad , ale za fetem, asi tak.. Surprised ovšem každýho boj!
Rody
so únor 23, 2008 9:09 pm
2 sonja
To nebyl trance ale progressive Smile Smile Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so únor 23, 2008 8:39 pm
2 tomstar: chces mi rict ze posledni track co hral Eddie nebyl trance?
tomstar
so únor 23, 2008 8:31 pm
to Sonja
Trance se na Apokalypse nehrál,jen tak pro doplnění.
Rody
so únor 23, 2008 8:13 pm
Nejlepší áčko!!!
Tahle apokalypsa byla zatím jedna z nejlepších.Poměrně dobře zvládnutá organizace, míň lidí, lepší světla a dekorace, míň bordelu a hlavně skvělej a citlivě poskládanej line up.Ještě se mi nestalo aby se mi líbili všichni vystupující do jednoho!! Edie Halliwel předvedl a Pet Duo předvedli skvělou show.Od jerryho s Míšou se hrálo kvalitní techno ale přeci jen, to co předvedel jooris voorn už byla lahůdka pro uši.Techno pro dospělé. Jediné co mě nasralo, je řízek za 80 kč a šestina pizzy za 40!!! Děláš si prdel Daline??? Zavést občerstvení je super nápad, ale jde ještě o to, aby i normální člověk si ho mohl koupit!!! Jinak OK.Apokalypsa forever!!
Amoondre
so únor 23, 2008 6:45 pm
Dovolim si tiez male hodnotenie. Prisiel som v dobe ked zacinala Clodagh a bol to naser!! Paradna energia, myslim, ze kazdy si to uzival. Eddie je proste moj favorit, urcite som cakal viac, ale showman je to poriadny, nielen skokom do publika. Presun k Johnovi bolo to najlepsie co ma cakalo, krasne elektro na ktore sa telo hybalo samo. Musim spomenut, ze som tam vlastne utiekol pred Pet Duo, ktore som trochu nepochopil. Po Johnovi to paradne rozbehla I'm Cyber a pokracoval Blulajta, na ktoreho som uz iba zrelaxoval v sedacke. Este musim pochvalit Bon Trip, chlapci sa snazili a publikum ich myslim nalezite ocenilo. Skoda tradicnej preplnenosti Aposky a malych priestorov, ale ked si clovek zvykne, vie co a ako. Velmi vydarena akcia!!! Wink Wink Wink
scotty
so únor 23, 2008 6:31 pm
na www.technoarena.net sou jeste k videni a ke slyseni klipy z akce(videjka) Very Happy
rasty
so únor 23, 2008 6:30 pm
podle toho co bylo ke slyseni asi bylo lepsi prohodit Voorma s Milicevicem..po prichodu do boby mne opet a uz tradicne zklamala obsluha saten maly pocet lidi pomala a zmatena obsluha ke konci akce,porad stejna pisnicka..dekorace podia byla zajimave udelana aspon nejaka zmena,lasery,svetla super coz drive taky nebylo a jako naprostou bombu hodnotim preychovej zvuk,kterej vzdy umocni zazitky z party,prisel mne stejnej jako na cyberu mozna nebyl tak silnej vzadu na parkete uz srdce neskalo v tele...
prisel sem v dobu,kdy stridal Milicevic a musim rict,ze zahral dost dobre,tak prijemne na rozjezd,Voorn mne moc nebavil spise nudil chtelo to pokracovat ve stylu co byl predtim hral prvky minimalu s hroznymi utahanymi najezdy a apk to prislo neskutecna energie cisela z tehlete djky proste set na kterej jen tak nezapomenu atmoska na place dosahla bodu varu a uzivala si jej s nami a skakala jak o zivot asi jeden z nej setu co kdy byl na acku ke slyseni aspon pro mne,prave takhle si predstavuju pekne ostre techno,ktere nikoho nenecha chladnym,Eddie se snazil asi tedka to bylo videt,ze se moc na techno akci nehodi svym stylem pro neho je typicke to,ze pridava prvky trancu a to to nemohl sice to rezal az mozna moc,ale ke slyseni bude asi nekde,kde bude hrat svuj styl,bavil taky moc skokem tradicnim,pet Duo sem nepochopil hnedka po najezdu,Dave the Drummer zahral taky dost dobre asi druhy nej vykon vecera..pak navsrtev v lagrotte na Johna B takova nesouroda smeska,zvuk tu byl slabsi..celkove vydarena akce ani mne neprislo,ze bylo mene lidi nez minule,ale priste jen techno dje... Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
so únor 23, 2008 5:56 pm
Pro me byla nejvetsim prekvapenim Clodagh, velmi naslapnute funky techno, to jsem fakt necekala, pak se mi moc libil Dejan M., inteligentni a hutny techno tak jak ma byt! Dalsi pecka byl Dave the Drummer, ale pak uz nasleduje bohuzel to horsi...Joris me vcelku zklamal, jeho podani techna me zrovna nedostalo, propojeni s minimalovymi prvky, hm... to me nebere..,od Eddieho jsem cekala neco vic, navic jsem nemohla prekousnout ten trance, na Acku jsem zjistila ze trance fakt NE..., no a nejhorsi byl usek kdyz nastoupili Pet duo, protoze-jak uz tu bylo napsano-nebylo kam utect, vedle drumik, pane boze, co ted? Aspon ze to po nich zachranil Dave - souhlas - mel to inteligentni:). No a Killswitch? Pekna sypacka, ale nakonec se neco takovyho hodi,proc ne.... takze A, povedlo se, priste ale min schranzu a hard prosííííííím!!!Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
so únor 23, 2008 5:53 pm
Začínám litovat, že jsem nejel ... po dlouhé době jsem překombinoval výběr akce Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nirthy
so únor 23, 2008 5:28 pm
Paradni mejdlo, Eddie me prislo ze to trochu odflaknul ale dobry. Jediny co me s*alo bylo to co se hralo po 3hodine... Na hlavni valil schranz a v lagrotte dramec. A fakt se to jako nedalo. Na chvili pro me byl vysvobozenim Dave The Drummer. Ten to mel aspon inteligentni. Smile Taky se mi zdalo ze Milicevic mel nejakej rozplzlej zvuk. A rozhodne chvalip omezenou kapacitu, bylo tam akorat lidi a nikdo se nikde netlacil. A ani toho bordela tam tolik nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
so únor 23, 2008 5:24 pm
pecičkaa
no musim říct, že to byla nejlepší apokalypsa od výroční 25ky, stylově poskládanej line-up, clodagh překvapení večera, eddie pecka, druhou stage ovládli bon finix s tripmainam, kde sem si taky docela zapařil, akorát škodička, že john b už hrál téměř jenom dramec což mě docela mrzelo, dejan taky docela pecka slušně sem si zapařil, jorise sem ani neslyšel, páč sem byl na druhý stagi, dave drumer překvapivě schranzz a killswitch, toho sem slyšel tak 10 minut a hurá na bus, ale podle toho začátku to musel bejt taky docela nášleh Smile celkově sem určitě spokojen Smile
Anonymní
so únor 23, 2008 3:38 pm
Zdravim. Mě se líbilo moc. A dostala mě Clodagh-takovejhle nářez sem fakt nečekal!! Jestli už se nemůžete dočkat fotoreportu, tak můžete shlédnout můjWink WWW.KULLDA.RAJCE.NET Snad se vám bude líbit...
Petr
so únor 23, 2008 3:13 pm
congratz
Nejlepsi apokalypsa v zivote , vsechno dokonale dekuju poradatelum a hlavne Eddiemu za skvelej vykon. mazeeeec
POky
so únor 23, 2008 2:36 pm
Fakt dobrá akcička byl jsem na Apokalypse poprvé a opravdu mě ta akce zaujala příště jedu určitě zase.
scotty
so únor 23, 2008 9:15 am
live fotky i na www.technoarena.net Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jan
pá únor 22, 2008 10:57 pm
live fotky z apokalypsy...
Anonymní
pá únor 22, 2008 10:20 pm
apo vs. cosmic
koukam ze se tady zase ukazala spoluprace promoteru - v lete tady jsou pouze tri techno open airy a oni si udelaj hned dva z nich skoro v ten samy den. A Dalin k tomu jeste dodava "smula pro Cosmic Trip" No neposrali byste se z toho? .-(
kaciatkoo
pá únor 22, 2008 10:39 am
tak to bude pařba a dobre to tam rozbalime tešimse zas zname tvaričky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 52, 53, 54, 55  Další Strana 53 z 55


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz