FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy

LOVEPARADE (DE) « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Love parade loveparade

dortmun street parade berlin

love parade
music
po červenec 26, 2010 6:42 pm
když jsem se dověděla co se stalo dost mě to šokovalo a je mi líto že 19 lidských životu je zmařeno:-(...po přečtení několika článku jsem narazila v jednom na diskuzi kde stálo tohle: To se dalo čekat, že se to stádo volů podupe navzájem, navíc když jsou posilněni alkoholem, drogama a v euforii z techno muziky. Vůbec se nedivím, že to takto dopadlo....tohle mohl napsat jen idiot, zajímalo by mě kdyby byl v té mase lidí a z obou stran se na něj lidi tlačili a on se nemohl ani hnout co by asi tak dělal....dost mě to vytočilo,prostě jsou lidi, kteří to svalují na alkohol a drogy....není fééér takhle odsuzovat lidi...Ti co tohle píšou by se spíš měli zamyslet nad tím jakej blb mohl vymyslet vchod a východ v jednom místě pro asi 1,6 milionu návštěvníků takové party...

reakce na článek: Tragický konec Loveparade v Německu
Marcela
po červenec 26, 2010 4:49 pm
Dík za uznání, ale synátor je už puberťák a stejně jako maminka pařmen Idea S malým děckem bych si asi netroufla Mad Lidičky, dávejte na sebe pozor. Chceme si přece užívat smile32
Pa...
po červenec 26, 2010 4:27 pm
že by polarizační filtr vhodně použitý?mraky jsou plastický že by člověk řek že má Štěpán ten nový a dlouho očekávaný 3D objektiv....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dohitsch
po červenec 26, 2010 3:31 pm
jonny + pepa
jonny : clovece floaty hraly do cca 20h, main stage do 23h, kdy po setu tusim luka slatera rekli akorat : "mily navstevnici, loveparade skoncila". a love stage hrala az tusim do 00.00 nebo 00.30, tak aby areal nejdrive opustili lide z mainu a pak z lovestage. i tak ale byla dalnice slusne zacpana smerem z arealu. kdyby ji otevreli uz dopoledne, misto tragedie bychom ted resili, kdo kolik vypil pivek a jak hral tenhle a tamten.

pepa : ze by HDR, hm Smile !? fotky vypadaji dobre, ale vseho moc skodi, to zase jo Smile ...
Pepa
po červenec 26, 2010 3:09 pm
Fotky...
Ty fotky jsou v PC tak vyumělkovaný, že se nabízí otázka, jestli tam Gusman vůbec byl...
hmmhg
po červenec 26, 2010 2:59 pm
mjh
v Dortmundu ploty nebyli,stage se stavila den předem a lidé se jen shromažďovali

reakce na článek: Stahujte sety z Loveparade 2010
LoveP
po červenec 26, 2010 2:06 pm
co rict
kdyz jsem vcera slysela co se stalo na LP,byla jsem zdesena. Chystala jsem se na tu akci take,ted si rikam,ze mozna lepe,ze jsem nejela.Mrzi me,ze se ta akce zrusila, protoze takovedle skvele veci by se mely zachovavat. Celym problemem je,ze lidi se snazi rok co rok setrit na vecech,na kterych by se ale setrit nemelo.Nejradeji by vytriskali z lidi co nejvic,ale sami pro ne neudelali nic.Puvodni myslenka techto akci byla preci pobavit lidi, dat jim zazitek a ne aby tam prislo o zivot tolik mladych lidi.Je to proste strasny. Preci i nejvetsi tupec si musi dat 1+1 dohromady a dojit k zaveru,ze uzavrit lidi do takove kralikarny a dat jim jeden vstup a jeden vystup,ze je to logicky blbost. Je to tak vsude.Jedu na halovou akci a tam je to stejne. Prikladem Tiesto. Snaha vydelat co nejvic dopadla tak,ze v hale bylo naslapano o kupu vic lidi. Rozhodne vic,nez byla povolena norma bych rekla. Nedalo se tam nic. Na hajzl jsem sla hodinu. I tam se mohlo stat,ze by to nekdo nezvladl a neco se mohlo posrat. Kdyz ted nad tim premyslim, todle se muze stat kdekoli. Uz tu bylo receno,ze se to muze stat i v metru. Ale proc se todle deje? Byl by to takovy problem uzpusobit ty mista konani poctu lidi? Nebo co organizace cekala? Hudba,adrenalin,alkohol,drogy,stisnene prostory a organizace na vyliz p*del,todle jsou vsechno aspekty,ktere vedou k takovedle tragedii. Co k tomu rict. Omluva nestaci. Todle je proste provar. Ale lidi, neodsuzujte LP. Ma toho za sebou dost. Hodne lidi si tu v minulosti prozilo sve, super hudbu,atmosferu atd. Vzdycky kdyz se neco pos*re,tak najednou kazdej dava ruce pryc. S timdle bych teda zit nemohla.Sad Nema cenu to uz nejak komentovat. Jen doufam, ze si z toho ostatni vezmou pri organizovani dalsich akci ponauceni.. A budou myslet na zadni kolecka. Skoda tech lidi. Sad Uprimnou soustrast pozustalym.

Jonny
po červenec 26, 2010 2:01 pm
Zajímalo by mi kdo tam byl jestli ta akce proběhla až do konce, sledoval jsem tu akci online a potom to vypadlo tak jestli ještě potom hrál Westbam nebo Guetta nebo jestli to kolem tý 9 hod skončilo, jinak je to fakt škoda že to tak dopadlo pro těch 19 lidí!!! Odkdy to věděli na hlavní stage? Vůbec mi nejdou do hlavy ty ploty, vždyt je to nevýdělečná akce! Těch pár triček nepočítám

reakce na článek: Zájezd na Loveparade 2010
dohitsch
po červenec 26, 2010 1:13 pm
heerer
jj, respekt Smile.

btw, nejsem tedy jeste hrdy otec, ale zato jsem kdysi byl parit s mamou, na transmission v roce 2007 - porad chtela na nejakou z akci, ktere vymetam, tak prisla s lupenama a pridala se k nasi parte Smile Very Happy ...
docela jsem cumel, ve vysledku se ze me stal "vodonos" - akorat jsem behal pro redbull s vodkou, lol Smile.

takze good luck, at vam to vyjde Smile
dohitsch
po červenec 26, 2010 1:07 pm
no comment
je to strasny, co se stalo Sad ... a jeste strasnejsi je ted videt, jak od toho davaji vsichni ruce pryc a podhodnocuji pocty lidi, jez se akce zucastnili. jak proboha mohli akci oplotit v prostoru pro cca 300tis. ? kdyz se uz leta navstevnost pohybuje hodne nad 1 mio ??? hlava mi to porad nebere a jeste dlouho nebude ... Surprised ! hned vedle arealu dalnice jak krava siroka, kdyby ji otevreli pro lidi, nic podobneho se stat nemuselo, do i z arealu na ni pristupy byly, resp. nebyl problem buldozery trochu upravit kopecek za plotem. cestou zpet jsme staveli v dortmundu v miste konani te minule LP a o nic vetsi to nebylo - jediny rozdil byl v pruchodnosti, dalnice je k tomu jako delana.

take nerozumim tomu, proc pri LP lide vadili a byli oploceni a minuly tyden byl v poruri nejaky festak pro sirokou verejnost a zavreli kvuli nemu snad 20km dalnice (nebo 50 ... ?). odpovedni lide z radnice by meli sedet !

kdyz pominu tu tragedii, s niz tuto akci budu mit uz navzdy spojenu, mohl to byt paradni zazitek jako nikdy predtim. a to nejen hudebne ... djs na stage i floatech hrali uzasne ! ale to ted nikoho nezajima, ani myslim nebude. snad casem. pokud mohu mluvit za sebe, v dobe sladke "nevedomosti" jsem zaparil skvele ...

porad si rikam, jake jsme meli obrovske stesti ... dostali jsme se z tunelu ven vychodem, jez byl otevren po vypuknuti paniky. ani cca 30-50m od mista tragedie to nebyl zadny med, lokty litaly vsemi smery, lide rvali apod. ani si nechci predstavit, jake to muselo byt na miste. ale ani ve snu nas nenapadlo, ze by to mohlo skoncit takto Sad.

nu, jedna legenda skoncila, uvidime zda ji nahradi nekdy v budoucnu podobna akce ... kdo vi, treba se i loveparade jeste nekdy dockame.

RIP
heerer1
po červenec 26, 2010 12:06 pm
Marcela
Husty, mamca se synem na Rave Very Happy Very Happy Respect!
Jsem zvedav az moje zlato(dcerka) zacne chodit, zda s ni budu krepcit na nejaky podobny akcicce Very Happy
dance-event
po červenec 26, 2010 12:01 pm
To je teda síla. Na tiskovce k tý tragédii prý nějaký komisař prohlásil že se Loveparade účastnilo asi jen 150 tisíc lidí. Nikdo kdo tam byl tomu číslu nevěří.
Více na Loveparade Raver Count
vlasy
po červenec 26, 2010 11:28 am
kdo jezdite ven vite ze se tohle muselo stat byla to jen casovana bomba ,preplnene akce ,misto akce tanecni to sou jen mackanice ..nedokazu si predstavit jet bez kamaradu zpet domu RIP vsem lidem :-(sem z toho v p...

reakce na článek: Westbam: "Pořád jsem v šoku..."
Marcela
po červenec 26, 2010 9:07 am
Loňská Street Parade byla deštivá a navíc před Operou, kde bývá normálně Stage a ruské kolo bylo staveniště. SP jsem si užila z různých úhlů pohledu. Jednou s kámoškou, pak se synem, s manželem i na Lovemobilu. Vše má něco do sebe. A jak už bylo řečeno, je to ověřený terén, velké prostranství. A jak vzniká panika je jasné. I StreetP. nebývá vždy bez obětí. Idioti se najdou všude. To by jsme fakt museli sedět doma na zadku a i tam nemáme jistotu, že nám nespadne strop. Kéž by nám letos chtělo v Curychu svítit sluníčko a my si užili pořádný rave Very Happy
d_p
po červenec 26, 2010 8:59 am
mam pocit ze tu neco nehraje. Vsichni tu resite fakt jak Loveparade selhala a take ze ano, po urcite strance veci. Zcistajasna je to proste spatna akce a hotovo, DJs neDjs, proc tohle Loveparade neprictete k dobru? Co si tu pamatuju vsichni sjte se tesili a najednou vsichni delate jaky to byl odpad a ze toto se muselo stat.
Pri takhle velke akci to byla jen otazka casu, ta akce byla vzdy jeden velky adrenalin ale ted mam pocit ze jste ji vsichni odepsali a na vsechno dobre jste zapomneli.
Samozrejme plati, ze i jeden lidskej zivot je nad vsechny party na svete, ale tohle si Loveparade nezaslouzi. Tak jak, byla to hudebne dobra akce nebo ne ... ?
dave.banik
ne červenec 25, 2010 11:09 pm
R.I.P.
Zdravím,

před chvílí jsme se vrátili. Jeli jsme tam autem s partou přátel a přes noc zůstali v hotelu. Musíme říct, že jsme se podruhé narodili v momentě neštěstí jsme byli v onom tunelu asi 100metru před tim. Byli jsme uplně nalevo a tudíž jsme stačili odejít v momentě, kdy policajti pustili plot, který vedl k floatům zboku. Za náma už jela první sanitka na místo neštěstí. Člověk si pak uvědomí, jak málo chybělo... nedat si Kebab v centru, nevypít si pivko, nezastavit se u "floatu" v centru a bylo by vše jinak a já jsem tento článek už ani nemusel psát.

Ti , kteří tam byli ví, kdo toto neštěstí zavinil. To co se ukazuje v médiích a podobně už je jen mediální bublina. Ti jednotliví pořadatelé a policisté, kteří toto na základě příkazů zavinili + samotný koncept uzavření akce mezi ploty. Kdybych neměřil 2 metry a nevážil přes 100kilo, tak už sám o sobě mám problém nespadnout. Ostatní by ač nechtěně prostě jen pokračovali a nebo přepadli.
Ti kdož byli v tomto tunelu před či při neštěstí ví nejlíp, kdo to zavinil a ti jenž toto zavinili asi ještě dlouho nebudou spát. Stejně jako já a mí přátelé na tuto akci do smrti nezapomenou a městečko polní nemocnice budou mít ještě dlouho před očima. Jediný, kdo zaslouží pochvalu je záchraný sbor a složky armády, kteří zajistili techniku.Ale jak říkal i kamarád - ti musí - ti jsou ti poslední - ti chybovat nesmějí.

Více není co dodat k této akci a myslím, že v zájmu úcty k pozůstalým a všem by administrátoři měli přemýšlet o uzavření tohoto threadu...Uzavření, stejně jako se uzavřeli dveře za LOVE PARADE ...
DjDkD@ve
ne červenec 25, 2010 9:59 pm
to Davidos:

To co se stalo teď na LoveParade se naprosto nedá srovnávat se StreetParade, na Streetu jsou obrovská prostranství (parky, desítky bočních ulic atd...), která na té letošní LP nebyla.....
Na té LP to bylo zcela zjevně zaviněno nesmyslnou volbou udělat vchod a východ na jednom místě......

Když bys to bral tak striktně, tak bys nesměl pomalu jezdit ani metrem ve špičce, natož pak chodit někam do klubů a hal na párty, protože panika může nastat kdekoli kde se shromažďují lidé......
heerer1
ne červenec 25, 2010 9:24 pm
2davidos
mas pravdu v tom, ze poradatel ma porad nove a nove misto na poradani a je tezke odhadovat situaci.
Jenze proto jsou odbornici a musi pocitat se vsim, nemluve o tom ze vedeli kolik lidi dorazi, proto mi nejde do hlavy, ze to spatne spocitali!
Je to pruser a jak jsem psal uz vcera, dle me je to opravdovy hodne smutny zakonceni loveparade.
Davidos
ne červenec 25, 2010 9:09 pm
na druhou stranu si myslim, ze ten putovni charakter akce byl nestastny v tom, ze organizatori, policie atd. jdou vzdy do noveho prostoru, kdy v podstate odhaduji jednotlive scenare situaci, ktere nejsou vubec proverene a pak staci jedno zavahani, viz zpusob privodove cesty a je to prusvih s fatalnimi nasledky, coz doufam, svycarska streetparade nastesti zvlada...
Davidos
ne červenec 25, 2010 9:00 pm
Marcela:
Nechci strasit, ja uz na streetparade nemusim, byl jsem trikrat a bohuzel, to bezohledne chovani davu na te posledni me odrazuje na tuhle akci jet uz nekdy znovu ... ty lidi tam uz nejezdi za tou skvelou muzikou a atmosferou, ale co nejvic si uzit sam pro sebe, bez ohledu na ostatni lidi kolem, tam uz byl neprijemny pocit z nekontrolovaneho davu.

herer1
ne červenec 25, 2010 8:57 pm
focus souhlas!

Marcelo a proc by na street p. nemohlo dojit k panice a nasledne k uslapani?
apollo
ne červenec 25, 2010 7:48 pm
Velká tragédie!!!Nechápu jak to někdo může takhle posrat..Organizátoři na h..

Marcela
ne červenec 25, 2010 6:35 pm
Je to maras!!! Když jsem to uslyšela ve zprávách, úplně jsem se zděsila a vyhrkly mi slzy, doteď je nemůžu zastavit. Sama se chystám se synem na Streetparade do Curychu. Tam sice nic takového nehrozí, ale i tak mi běhá mráz po zádech.

Focus
ne červenec 25, 2010 6:02 pm
Pokrytectví
Love Parade pozbyla dávno svého původního významu,po roce 2001 už to měli utnout.Spousta povrchních lidí ovšem chtěla okusit atmosférou čehosi,co je dávno pryč,proto jim neuvěřitelně dementní promoter vyhověl s tím,že zachoval rádoby svobodný princip volného vstupu a prakticky nijaké organizace,přičemž se prakticky jednalo již o komerční festival,kde je nutné omezit maximální kapacitu a regulovat koridory(Před týdnem na Meltu! ve stanu sponzorovaném časopisem Intro,pokud tam bylo již více jak dvacet lidí,museli jste pro jeho opuštění využít rázem jiný exit a naopak).Tady počítali cca s 1 milionem a nakonec tam údajně přišlo až o třetinu více lidí(!!!),jak stádo,aby náhodou nerušili počestné občany města byli tito lidé v ohrádce mezi dálnicí a koridorem od hlavního nádraží a nikdo zde neusměrňoval směry průchozích pruhů.Na všechno jen bezmocně dohlížela policie,která v žádnem případě nemůže nikdy suplovat roli organizátora formou profesionální pořadatelské služby.Kdo tedy může za celou tragedii?pokrytecká radnice a především chamtivý a tentokrát i neuvěřitelně promitivní promoter.Ten by si měl jít sednou a rádní by měli odstoupit.V případě Německa i věřím,že k něčemu podobnému brzy i dojde..

Mircus4
ne červenec 25, 2010 3:22 pm
Nestesti..to si LoveP.nezaslouzi Organizova Festak pro 1.4 mil lidi neni prdel hold Big chyba
PETA
ne červenec 25, 2010 1:26 pm
Nechapu organizatory stačí mi občas když jdu někam na koncert a je to blbě zorganizované viz koncert Depeche mode v Praze v EDENU LIDÉ NAS MALEM UŠLAPALI KDYZ SME ODCHÁZELI.....

reakce na článek: Na Loveparade tragicky zemřelo 15 lidí
Lapi
ne červenec 25, 2010 12:20 pm
Rána myslím že ne vždycky snad lidi maj mozek ne,ale je to neštěstí jak prase!!!

heerer1
ne červenec 25, 2010 10:19 am
uprimnou soustrast! ...ze by to byla posledni rana pro LOVEPARADE??!
Tomas
ne červenec 25, 2010 9:54 am
R.I.P
FUCK OF PROMOTERS

muhaha
ne červenec 25, 2010 8:37 am
to mohl vymyslet jen kretén vstup do areálu přes uzavřený tunel. to si o průser přímo říkalo. to je jak kdyby se na Hradhouse chodilo po hradbách Smile německej fetišistickej nesmysl (hlavně že se o sebe mohli třít jak lososi) !!!

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 46, 47, 48  Další Strana 3 z 48

Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz