FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 CYBERTRONIC « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Cybertronic

boby centrum martin krechler party

cybertronic
Anonymní
pá srpen 01, 2008 1:21 pm
to Cat_Deveraux
No ja si myslim,ze by ta fronta byla hoooooooooooodne dlouha.Asi by v ni stali vsichni sponzori,ktere ten debil podvedl.No a ta sumicka ,kterou by jim mel ten kokot vyplatit by na konci mela asi hodne nul. Twisted Evil Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David Valmont
pá srpen 01, 2008 11:58 am
to Cat_Deveraux
ja myslim, ze vsickí Smile kteri meli s timto zabavnym kabaretem ( nemyslim akci samu ale ten bordel a zlodejnu okolo), se vyparili asi tak jako kdyby do promoterskeho sidla Cybertroniku vpadla atomova bomba ... nebo na trziste se stanky Vietnamcu ČOIka a celni sprava Razz ... ja bych radil postavit se do fronty ... a vyckat jestli bude nekdy v tomhle state nejaka pravni vymahatelnost od takovych fiškuntalu a vykutalencu, jakymi bezesporu pan Krechler je ...

smile26
Cat_Deveraux
po červenec 28, 2008 8:25 pm
Krechler
Zdravim, nedávno jsem zamířila na stránky cybertronic.dj a byl tam kontakt na "někoho" kdo vše spravuje když Martínek si odjel na dovolenou do chládku, zapomněla jsem si to číslo opsat a potřebuji nutně něco s nimi vyřídit. Nemáte někdo tento kontakt? Nebo kontakt na někoho kdo v té super akci měl prsty? Very Happy
.-)
st červen 04, 2008 1:16 pm
krecher
aleeeee.. no slava... mas vice infa? .-))
Anonymní
st červen 04, 2008 1:05 pm
pan velkopodnikatel
Tak nám už konečně zavřeli to parchanta Krechlera do chladku
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Freki
pá květen 02, 2008 3:09 pm
Zdarec lidi, nemate nahodou nekdo funkcni MP3 nebo linky na sety z cybertronicu II ? Evil or Very Mad shanim to kde se da a jedine na vasi strance jsem aspon nasel odkazy, bohuzel nefunkcni.
Afrika islam, ladee jane...
Pokud by mi to nekdo mohl treba reupnout, byl bych rad Cool
ICQ-222355548
marsellino
čt květen 01, 2008 9:32 pm
tenzo
myslela asi darrena emersona, ktery patri do underworld
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tenzo
čt květen 01, 2008 8:30 pm
Na cyberu
hrali Underworld:D
pleban
čt květen 01, 2008 6:37 pm
kočka
nejpěknější holka ze srdcem na cybertronicu
Lopaka
čt květen 01, 2008 11:07 am
Bueeee
Bože, to je takovej trapas zase. Taková ostudaaaAAA. Už sem myslel, že si znova takovej provar nedovolí. Ještě že sem nejel. Takoví nýmandi jenom kazí pověst dobrým akcím v česku. FUJ!
čéša3
st duben 30, 2008 1:58 pm
Někteří lidi opravdu neví kam jdou, kam půjdou, kde byli ... ufffff Surprised) Kde sou ty časy když lidi byli sjetí jak hovado a aspoň si to pamatovali Surprised)))
lem
st duben 30, 2008 11:14 am
pan krechler
jen drobny detail, pan k. dluzi nemale castky penez vsude mozne (nezaplatil kuprikladu ani ubytovani pozvanych djs). na kazdou svini se vari voda, otazka zni, kdo poda trestni oznameni...
Ondřej
st duben 30, 2008 9:08 am
4 CYBERTRONIC CREW
nechcete si zkusi otevřít třeba nějakej non stop v centru Brna? Určitě by to odpovídalo vaší mentalitě, náklady jsou taky menší, klientela zajištěná! Ale proboha, už se nikdy nepouštějte do dělání tanečních akcí!!!!!! Tohl eje citlivý a hodně specifický obor a poka'd to někdo bere jako onen NON STOP, výsledek je pak takový jaký je!!!! Předem díky, že už se na naší scéně neobjevíte!!!NIKDY!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deivis
út duben 29, 2008 8:59 pm
Citadela rulezz.. Skoda jí. Kromě prvního dílu a 6tého s A. Kremerem sem byl na všech..
m
út duben 29, 2008 8:50 pm
to Honza:sorry,nechtěl jsem se tě dotknout na tom nejintimnějším místě.Nejsem takovej pamětník,jako ty.Pamatuju poslední dva díly.A nechtěl jsem říct,že organizátoři Citadeli byli unterwasermani,jen to,že už ta párty nepokračuje.
groow
út duben 29, 2008 7:47 pm
honzo
a co tak nezabudnutelne show alfa centauri ..a jasne dark angels toto prave mi teraz chyba na akciach....
Honza
út duben 29, 2008 4:46 pm
pro toho kdo si říká m
Chlape, kolik ti je že nevíš že párty Citadela měla nemalou řadu dílů a nemálokrát narvala Boby Centrum. Navíc jejich pořadatelé v té době vozili hvězdy které hráli v ČR poprvé a mnoho z nich na dlouho naposled. To že se pokusila neúspěšně vrátit neznamená že jejich pořadatel (byl-li to ten samý jako před lety) je podvodník. Dotklo se mě to jelikož jsem na této párty hudebně vyrůstal.Jen zde v té době bylo k vidění gogo performance na opravdu velmi kvalitní úrovni se skušenostmi ze zahraničí jménem Dark Angels. To jsi asi nevěděl, že? Protože kdyby ano nikdy z tebe nevypadne takový hovno. Citadela byla velmi našlapaná akce a škoda že se nikomu nepodařilo jí oživit.
haha
út duben 29, 2008 4:14 pm
vysmech
Tak koukam ze ten slavnej cyber byla moooooooooooooooc pekna fraska, nicmene Orbith udelal moc dobre, jen skoda ze Laydee Jane se nepoucila uz z minula a zase tomu zlodeji verila. Jen se divim ze vsichni lidi co do toho vrazili penize si tam samotnyho a velkyho pana Krechlera asias Krachlera Very Happy nenasli a poradne mu nerozslapali tu jeho blbou drsku. Dela jen spatny jmeno cesky scene a navic taky Boby, a v neposledni rade Apokalypse. takze vubec bych se nedivil kdyz by se nechal dobrovolne zabasnout, aby mu bylo lip. Protoze verim tomu ze to nebude mit dlohe trvani a vsichni veritele hpo zadupou do zeme. takze ted uz jedine zbejva poprat Apokalypse jen to nejlepsi a at jim to zadnej podobnej blb nekazy jako PAN KRACHLER!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
m
út duben 29, 2008 3:58 pm
no to bych blil, každej normálně uvažující člověk by to za takových podmínek, který tady popisujou stopnul, protože pro lidi je to sice k nasrání,ale lepší než když vědí, že to bude o hovně a nechaji to náhodě,protože chtěji alespoň něco vydělat a risknout to,zkrátka poděl na lidi, kteří se chtěji bavit a to se neodpouští.To by bylo,aby ta akce pokračovala,ale jak to tady chodí,tak akce změní jméno a stejně okolo toho budou stejný hovada jako doposud.Takže nemá cenu do Boby chodit na něco jinýho než je Apokalypsa, protože všechny párty krom téhle po pár dílech kolabovali viz. Citadela.Já jsem tam naštěstí nebyl,protože když jsem viděl,že na netu nabízeji 4+1 lístek zdarma,tak jsem tušil, že to asi neni ok.Ještě by mě zajímalo,jak se hraje zahraničním hvězdám,před málo početným a nasraným publikem,který byli od začátku svědky skandálu??To se zase ČR ve světě taneční hudby uvedla. A je to jen o tom,že většina pořadatelů akcí se snaží jen vyloudit prachy na lidech,kteří se chtěj pobavit a zapařit,pak to nemůže být nikdy v poho a naše taneční scéna se bude pohybovat pořád v době kamenný oproti zahraničí.
prezident
út duben 29, 2008 3:41 pm
Matte jsi prachsprosta šlapota!!!!!už se do toho neser,kdyz to neumíš
!
DreamP
út duben 29, 2008 3:32 pm
si dělají srandu ne??!!
tak měla kurva vrátit vstupné a ne se tedka lidem omlouvat, za to, co všechno nestihli, neudělali atd.Shrábli prachy a ted dělají jako by zrovna byli oni ti chudáci, s kterýma se zametlo..........
clubb3r
út duben 29, 2008 3:24 pm
ha haaa tak by me zajimalo jestli nam tady s tim zvukem vsem zase neco nenalhava protoze sem stal kousek od zvukaru cely akce a nezdalo se mi ze by bylo neco se zvukem Very Happy spis mi prislo ze ty chlapici nebyly moc nadseny a ze si zbalili svych pet svestek a sli pryc...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
út duben 29, 2008 12:19 am
myslím,že v příští anketě DMA 08 by se měla objevit znovu sekce průšvih roku Wink
tomstar
po duben 28, 2008 10:58 pm
to Mira
Vitej mezi nami.Muzes mi napsat vice na tomstar@rave.cz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
toky tokátko
po duben 28, 2008 5:59 pm
cha cháá
s těma vyhazovačema to byla šou, mi prodhledával tašku a já debil sem si zapoměl schovat 2 pytlíky smíchu a frajer na to kouká a řiká dobrý běž Very HappyVery Happy
Anonymní
po duben 28, 2008 3:16 pm
oprava myslel jsem ct3 (with svd )
da.kine
po duben 28, 2008 3:15 pm
line up ct5
udela to jako na 4. pozve si tady treba tiesta a armina a ti tam zase nalakaji lidi i kdyz to minule stali za pič*...

takze za pul roku v boby na ct5
allys
po duben 28, 2008 3:11 pm
A TED VŠICHNI NA PĚTKU
třeba ot bude ještě větši švanda než ted:DVery Happy tipuju učast na 500 lidi maximálněVery Happy
cube
po duben 28, 2008 2:42 pm
WTF?
to snad není ani možné.... jak nekdo muze usporadat takowou party, kterou nema z ceho zaplatit? co cekali?: hm? dost divné peklo.. Very Happy
Jiri
po duben 28, 2008 2:40 pm
marq
takze leda ze si krechler sehnal jiny jinde ale fakt sem si jich tam nevsiml Smile
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další Strana 1 z 8


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz