FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DJ RUSH B-DAY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Agent

techno rush techno masters pig fest

Dalin
po říjen 27, 2008 10:54 am
Parada, Rush presne po 6ty za tento rok, opet urcite prichysta smesici zajimaveho techno, perkusi a hudby budoucnosti Very Happy Very Happy
Mam takovy pocit, ze Agent se proste zaseknul a dokud na Rushe bude chodit aspon 600 lidi, bude u nas porad.... Ano, takto se kazi jmeno.
cube.
po říjen 27, 2008 10:53 am
tak to je dobry narez... rush chce slavit w čr.. no praha a nebo pavilon Z na BVV....
soulbass.
po říjen 27, 2008 10:53 am
lokace Praha :p
Hustey
po říjen 27, 2008 10:53 am
super Rush tu dlouho nebyl a hraje posledni dobou uplne lahudkove takze uz se vsichni moc tesime na tuto inteligentni odnoz techna ^_^
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krystofik125
ne říjen 26, 2008 5:25 pm
no konecne tu bude zas a ani mi to nevadi Smile
akorat me sere ze se musel obejit be ze mne na orince Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dave.banik
čt říjen 23, 2008 12:53 pm
joooooo tak to si dáme... Konečně taky něco v Praze ..no i když ono toho tu není málo. ALe na Rushe pujdu na 100%
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
čt říjen 23, 2008 12:30 pm
No já ho slyšel 2krát a zas tak totožný nebyli! Jo pár tracků se tam opakovalo, ale zas tak strašný to nebylo! Ale i tak se mi zdá nevhodné aby tu zas byl! Ikdyž nejspíš i tak na něj pojedu! Teda v případě, že další Djs budou stát za to! Bylo by lepší kdyby přijel dejme tomu v polovině roku nebo tak! Ikdyž zas jak jsem četl ty jeho narozky budou stát určo za to! Sice se neví kdo s nim bude hrát, ale určitě to budou pořádný řezníci!
metamfetamin
čt říjen 23, 2008 12:22 pm
Rush
Dj Rush tu hrál letos 3totožný sety a tím se mi zhnusil nejde vůbec do předu a furt mele stejně a dotoho ještě kyne. Razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
čt říjen 23, 2008 7:10 am
Rush .. ?
počkejte, neni to ten českej DJ ... ?

Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st říjen 22, 2008 11:53 pm
Já proti Rushoj nic nemám! Ale tak často? No nevim! Já ho letos slyšel 2krát! Pokaždý hrál skvěle! Ale vůbec by mi nevadilo kdyby místo něj přijel Sandy Warez, O.B.I. nebo třeba Nilux! Nebo co takhle přivézt Lindu Pearl!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Joe Chaucer
st říjen 22, 2008 11:41 pm
RUSH
Já už se nemůžu dočkat Rushe!! Konečně bude tady! v ČR!!...a teď vážně. Rush to má za sebou, kdysi dělal kvalitu, teď už na to sere.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st říjen 22, 2008 7:01 pm
Agent to dělá a bude to v Praze,mám to z nejvyšších míst Very Happy
Yarin
st říjen 22, 2008 5:33 pm
co já vím tak agent to nedělá
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
st říjen 22, 2008 1:40 pm
jj, rush tu je strasne malo, proc ho zase jednou neprivest...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Moderátor
st říjen 22, 2008 12:21 pm
Agent priveze do CR opet Dje Rushe a to 10.1.2009. Místo konání zatím neprozradil.
Saur.us
po duben 07, 2008 12:23 pm
4 Ondra F.
Hele frajere, až se naučíš psát česky, tak aby to po tobě šlo vůbec přečíst, tak si klidně ty tvoje všude-sem-byl-všechno-sem-viděl-a-sem-lepší-než-vsichni-dj-na-světě kecy piš kam chceš...třeba i na zeď do pokoje v ústavu kde beztak bydlíš.
vejn necky
so duben 05, 2008 2:06 pm
Ondra F
ten tvůj free report stojí za hovno.....piš si co chceš seru na to myslím žes už ukázal dost jak seš vymaštěnej jelikož i já mám svůj názor a právo na něj.Když se ti ta akce nelíbila a považuješ Rushe za disko dje tak ses doufám poučil a na Hard techno už nepojedeš nebo ti to hlava furt nepobírá.Podle mého odhadu se ty neumíš bavit.....
Ondra F.
pá duben 04, 2008 11:02 pm
to vejn
to co jsi řekl nemění nic na tom že jsi ty a nikdo jinej největší hlupák na světě Smile
přečti si ještě jednou muuj FREE report a zjistíš že jsem vyzdvihl klady i zápory,tak jak jsem to cítil...a díky tomu že vidím a slyším a mohu zde svobodně vyjádřit svuuj pohled,jsem štastný člověk.jen proto že nejsem vždy a vše chválící vlezdoprdelka jsem se dočkal reakce hlupáka jako jsi ty??bébébé jsi k pláči děfko Smile akce by se měli zdokonalovat a když neukážeš co je pro tebe jako pro uuplně obyčejného návštěvníka nepřijatelné,tak ty party budou pořád šit...tím ale nechci vyloučit to,že pořadatelé podobných diskoték to budou kompletně ignorovat,tak aspon doufám že se nad tím zamyslí lidé.....ahoj a LAUGHnPEACEnDANCE my friends
vejn
pá duben 04, 2008 5:24 pm
Ondra F
víš proč sem ti psal,že seš debílek....protože nadáváš ostatním do hlupáků troub za to,že umí akci i pochválit né jenom furt bulet víš.Jako já na tě hajzlech čekal taky,ale vždy max 10min s pohodovejma lidmama,kterým to tu akci neskazilo.To co tam píšeš sou sprominutím hovna na ntou.Myslíš,že ti budu rozkazovat po foru ha ha ha tam se ti budu smát..
panGoril
pá duben 04, 2008 2:28 pm
=> Ondra F.
Ja taky nevim, z ceho jsou vsichni tak uneseni...ze By ta ABBA?
... pche ...
Sad
998
pá duben 04, 2008 12:50 pm
nej axe za poslední roky, supr,supr,supr...
Anonymní
čt duben 03, 2008 10:40 pm
prvni dobry video z Rush - Im Back
mistr
čt duben 03, 2008 10:27 pm
poslední axe
tak tohle měla být po spoustě let paření moje poslední axe a byla tak dobrá, že půjdu na dalšíSmile)) tak dobrý jsem to nečekal!!!!
Ondra F.
čt duben 03, 2008 10:09 pm
to vejn nácek
mno u nás na vsi v hospodě je povídám a kárají mě stejně jako ty,to se neboj(i přes to si postupně zvykají a nakonec ví,že je se mnou sranda a že to nemyslím špatně),ale řekni mi duuvod proč bych musel dělat to co mi říkáš??abych ti řekl pravdu,tak se cítím opravdu štastný jen když dělám to,co mi přijde správné (dokážu i přiznat chybu nácku)...A jestli máš něco proti tomu,že mi připadá NÉ-techno fronty na záchody potopený ve sračkách a na to že se mi nelíbí to,že mí známí které potkávám na party,pomalu,ale jistě přicházejí o sluch a to že šranz je pro mě po této party jen Komerční břečka,která toho má s technem jen pramálo společného,tak přesně rozumím co se ti asi tak muuže odehrávat v hlavě...a není mi příjemné když se tito tupci ke mě vyjadřují stylem..jsi debílek,breč a jiné náckovské řeči...věřím že mě nechápeš...tedy hraj si dál na povýšeného nácka...nevím,ale,z toho co říkáš ty,na mě nepuusobí nic dobrého a na tom nespatřuji ani za mák techno..ten tvuuj usměv je jako vysmívání??chceš tím říct,že jsi posměváček(komerční děvka) co se mě snaží shodit???z jakého duuvodu??proč se ke mě vracíš a čteš to???ukazuješ tím akorát to,že jsi to,co píšeš že jsem já...píšu to protože vím,že si to přečte spousta lidí a možná se nad tím zamyslí...a to mi nevadí....a nepotřebuji ti ukazovat svojí fotku,ani ti dávat svojí adresu ba dokonce ani né autogram jak to máš rád popíčkáři...jen se zamysli namyšlenej negativisto...A prokoumej jak by jsi mi mohl zkazit náladu borče
vejn necky
čt duben 03, 2008 8:27 pm
Ondra F.
Tak já ti teda poradím tvé ubohé názory si vyjadřuj třeba u vás v hospodě,ale bojim se,aby tě tam za někdo nevykrákal:-)))))Je vidět,že blbci ještě nevymřeli.Já a nácek:-)))))))
Petr
čt duben 03, 2008 7:59 pm
kruta Akce
musim řict že v tech pardubicich to bylo uplne luxusní,no teda až na ty wc ale i tak super!!!!dělejte podobné akce a věřte že se tam potkame!!!sou nekde sety ke stažení????kdytak piste na 605579726 dekuji
Ondra F.
čt duben 03, 2008 5:03 pm
to vejn nácek
hmmm,taak..eště jednou ty ubohej nácku..nikdo mi nebude přikazovat co mám a co nemám dělat a ten kdo se vyjadřuje tak ubohým nic neříkajícím náckofským zpuusobem,jako ty,je skutečně tak malý,jak sám o sobě píše..nikdo tě snad nenutí abys brouzdal po foorech a už vuubec nee abyses vyjadřoval k mému pohledu..myslíš že se kvuuli tobě puujdu vyjadřovat do TV Nova???to potom má pro tebe váhu vid....nebo kde je to správné místo kde mohu nenásilně vyjádřit svuuj nekonformní názor???porad mi...jestli máš něco v hlavě..nebo když uvidíš Ondra F. tak to přeskoč a je to Smile snad se ti udělá lépe děfče....přeju ti to..
vejn necky
čt duben 03, 2008 2:47 pm
ondra F
ty debíku mlč už román o hovně,příště radši zůstan doma u televize a nikam nelez hovno vydržíš a jen bulíš na forech....Lidi jako ty nemaj na párty co pohledávat..."vrat se do hrobu"
Ondra F.
čt duben 03, 2008 2:23 pm
nadpis
hmmm,také jsem se bavil celou noc,když už jsem tam byl..ale muužu ti po pravdě říct,že než jsem vstoupil dovnitř,tak jsem potřeboval chcát jaxvině...a říkám si --vydržím to ve frontě a skočím si vevnitř,ale po pár minutách mi nějaký nižší hlas řekl !! né vychčij se venku a pak jdi dovnitř !! a tak jsem udělal...Říkám ti že kdybych šel dovnitř a měl tam čekat tu frontu,tak nevím,fakt nevím--prostě zažil bych malou životní krizi a asi bych se jim tam vychcal na bedny,protože ven by mě NEPUSTILI (CHÁPEŠ???TO NENÍ HODNÉ LIDSKÉ DUSTOJNOSTI!!!).Při tomto počtu návštěvníkuu je mi jasné že tam spousta lidí tento problém zažila na vlastní kuuži a netuším,jak ho mohli řešit,ale mrzí mě to za ně...to že tam pár lidí,kvuuli té šitové muzice málem ohluchlo je taky super,musím pochválit troubo...já jsem tam už šel s tím že jdu na větší vesnickou progresivní-diskotéku a v plném rozsahu se mi to potvrdilo..a když budu chtít pudu si kam chci!!!!!!!!jen mě mrzí takoví hlupáci kteří jen chválí a lezou všem do prdele a názor někoho kdo to všechno vnímá,tak jak to doopravdy cítí,prostě nemohou zkousnout..a to že tu srovnáváš lidi který jako jedni z mála tu v čechách dělaj axe na kterých se hraje opravdové techno s diskotékama tipu SENSATION WHITE,SHOWTEK,RUSH apod dost dobře nechápu.spíš jsi obyčejná vlezdoprdelka bez vlastního pohledu na věc....místo Dejva přijel Surgeon a Angel,jestli to byla s tím dejvem oblož tak fuj,ale to já nevím.I jen Toky s Bossem vydali za všechny ty tvoje showteky a rushe a kdoví jaké sračky ještě.Vnímám to jako vaší kolektivní snahu vytlačit tu z Čech opravdové kvalitní Techno (které lidi opravdu baví) nudnými sračkami bez špetky originality tipu vykácet a oplotit....ámen Smile
Franco
čt duben 03, 2008 11:14 am
Zatím NEJ letošní party
Co dodat? Snad jen, že prosíme více takových akcí v ČR, nemám co bych vytknul. Byl to prostě mazeec! Very Happy Cool
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 3 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz