FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 DJ RUSH B-DAY « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

Agent

techno rush techno masters pig fest

Franke
st duben 02, 2008 9:04 pm
byla to jedním slovem zábava
už dlouho jsem věděl že vyrazím a hlavně proto, že mám rád zábavu a to tahle akce zaručovala dopředu a teda nezklamala to teda ani náhodou, tolik bavících se lidí po celou noc jsem dlouho neviděl a to jezdím na pařby deset let. Hudba super, světla super, prostor super, (né jak špinavý elko hned vedle), šatny cajk, a bary taky dobrý. Hajzlíky problém, ale dalo se to vydržet a akci mi to nezprotivilo. Agosh to poladil jak je jeho dobrým zvykem na jedničku a teda stage byla monstrózní, tanečnice krásný. Hudebně mě nejvíce brali Jamalové, Remus a samozřejmě Rush. Byl to krásnej blézinec a já se bavil celou noc a spolu semnou dvacet mej kámošů co jsme přijeli společně. Cesta dlouhá ale nelitovali jsme. Lepší akci jsem dlouho nezažil a to hlevně svojí atmosférou a pohodou. Hlavně že všichni djs dorazli, naposled džejárův Clarke indoor festival trochu trapně neslavně skončil. Slyšel jsem, že to bude v ideonu pokračovat tak snad to není fáma. Jen tak dál..chichi
Ondra F.
st duben 02, 2008 8:55 pm
PS
škoda že jsem nestihnul Krejdla..ten mohl zahrát solidně...ovšem jestli se také náhodou nedal na šranz a hardstyle jako agent.......
Ondra F.
st duben 02, 2008 7:57 pm
Report for FREE dj šaš VS marko kentus
Prostory opravdu skvělé(doufám že tam JR udělá mejdan s pořádnou muzikou),u vchodu žádná pruda,záchody ne-hodné lidské duustojnosti z duuvodu ignorace pořadateluu--tím myslím že tuto situaci jako zběhlí byznysmeni měli či dokonce museli předvídat (nehledě na to že nedorazilo tolik ažMOOClidí)--šatna cajk,bary cajk,šranz celý večer vyžaduje jistě špunty do uší,je TO zdraví nebezpečné tam být celý večer jen tak bez nich.ale na lidi a jejich uši pořadatel ohled nebere--to je evidentní (jestli jsem si jich nevšim,to je možné).Ale prostě na takovouto axi by měli být jako LIDSKÁsamozřejmost u vstupu hnedka.Ale chápu že zdraví je to předposlední co tu lidi zajímá (bohužel).byl jsem mile překvapen relativně dostatečným místem na paření--v což jsem MOCnedoufal.JAMAL DJS - hudebně nezajímaví (ale na after přišli vhod,to zas joo)..Agent - myslím že měl jiné starosti než muziku,takže též nezajímavé (když už nevěděl coby,tak tam hodil Dejva Clarka.tamtu desku co hraje každej vždycky všude)...MNO Mareček Rámus myslím krom svého vzhledu nezaujal téměř ničím,což mě upřímně zklamalo jelikož si myslím že má dobrý hudební přehled..živě si od něj pamatuji že zahrál jednu apokalyptickou fuj-šranz desku což bylo tedy ehm ta skoro největší disko sračka z celého večírku,chvilkama se ale dalo zapařit...jinak prostě nic zajímavého a to mi VĚŘTE...pak Rush..rozhodně je to PAN Muzikant což předváděl dost dobrým Hard Technem do okamžiku kdy celý set potopil stupidním diskem,které vložil myslím vícekrát a to uplně trapně,tak,že smazal muuj velmi dobrý pocit z puuvodního odvíjení setu.A nakonec pánové a dámy není co dodat...už nevím co to bylo,ale prostě nějaká doost hodně profláklá komerčárna,která završila (a potopila) zbývajícich pár minut jeho,tak moc slibně vypadajícího setu..prostě děs (ale smál jsem se tomu--to pro mě není TECHNO,ale komerční diskotéka)..Musím dodat že tedy on hraje asi vždy nějakej ten jeden diskoFLÁK co vím,což upřímně nechápu,ve světě plném ruuznorodé experimentální muziky,která by byla jistě jeho setík nepotopila.Pak jeho jakože rýmy který jsem nějako nechápal (chvílema jsem si myslel snad že nabízí puujčku od providentu či co)..Pak jako jsem taky zpozoroval že jsou nějáko postižení Mareček a Rush,jistou nic nevypovídající prstní chorobou,která snad asi naznačuje že se na obyčejné lidi dívájí zkrz prsty,či třeba --na muuj hajzlík vás nepustím děti,ohluchněte--.či co to ukazovali?Ale musím brát v potaz že dj rush už je starší konzervativní pán od kterého už se asi nic jiného než jeho obvyklého diskoŠranzu jen tak nedočkáme..tím víc mě mrzí že je to vzor pro spoustu DJS kteří se ho snaží bezduše kopírovat..Vždyt je to jen obyčejná KomerčníPředraženáŠranzováDiskoModelka,nee??Vždyt ten pán si ani nemuuže jít v klidu zapařit mezi lidi aniž by musel dávat nějaké nicNeříkající autogramy a podobné zbytečné DISKOvymoženosti...mno a DJka Golpe nakonec byl asi nejzábavnější z celé party..Jeho muziku bych ohodnotil asi jako že jsem byl rád že nepadly žádné hity tipu ŠranzABBA ŠranzSCOOTER bo třebas voe ŠranzDanielLanda.....jinak mohu říct že nehrál takové nudné braky jako Mareček,sice možná bez melodií né tak umělecké jako rush,ale prostě nej set večera když neberu tu opravdu dobrou část rushova setu teda...akorát si teda pamatuju že tam zahrál myslím desku ŠranzRoyksopp,kterou jsem byl schopen tolerovat když jsem jí tu noc neslyšel od někoho před ním(alá diskotéka)..žeee.no áá ještě teda já rád trsám,prcám..jestli to zešranzil on,tak to beru,jako upřímnou srandovní tečku (né jak rushovo disko a striktně komerční rýmy) za tímto hudebně poučným (né tolik přínosným) večerem,který mě naučil,že šranz v těchto podobách je jen nudná předražená břečka (lístek na summer of love se jistě díky rushovi vyhoupne někam asi jako za Kraftwerk)....LAUGHnPEACEnDANCE my friends
somi
st duben 02, 2008 12:50 pm
Vynikající, ale určite moc hlasitý a problem s hajzlikama se mi taky nelíbil. Inak nejlepší Jamal djs a Rush mohl hrát určo dřív před Remusem Razz
panGoril
st duben 02, 2008 10:21 am
WC nestihaly, protoze tam byla 1/2 zvuku
Ja jsem teda cekal vic - sety se mi libily, podle me byli nej Jamalove - ale mozna se pletu, pac sem 1/4 akce procekal na hajzlech - jedno minus - druhy za rano - nikdo z Vas si nevsim, ze jim vypadavala jedna strana zvuku? A treti - krome main stage tam byla zima (ty teplomety - to byl snad zert ne?). To je selhani organizatoru jak "Brno"! Nemuzu byt s akci spokojen, pokud se v zime malem pochciju ve fronte na WC a k tomu (k ranu) hraje, sice dobre ale jen polovina beden + / - max 40 % podprumer...
metamfetamin
út duben 01, 2008 6:52 pm
Agoš na Hrad
Ideon bomba prostor jen doufám,že agoš nebude muset měnit koberec,protože dostal hrubě naprdel:-))))
Maska
út duben 01, 2008 5:16 pm
Sety
Zdar. nevite nekdo jestli budou nektery sety ke stazeni??? hlane bych ocenil Marca Remuse a Dje Rushe
meeshunka
út duben 01, 2008 4:16 pm
ideon mi prijde lepsi nez l-ko, neni tam takovy vedro....ale ty zachody by fakt mohli nejak poresit, clovek stravi pulku casu ve fronte... Crying or Very sad
man
út duben 01, 2008 3:04 pm
FUCK WC
to video "wc surfing" posli link Smile)
FUCK WC
út duben 01, 2008 2:51 pm
WC
co rikate na to veceee mam vydejo z rana jak tam serfujem na hajzlovym prkynkuu jinak akce vyyybornaaaaa
tikyman
út duben 01, 2008 11:53 am
Jen tak dál
Konečně technopárty na urovni už mě to boby centrum fakt nebaví, lidí tak akorát, dobrej vzduch, žádný fronty na barech, jen ty záchody :/ prostředí atmosféra, jen tak dál !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-event
út duben 01, 2008 12:08 am
Pár fotek na DANCE-EVENT
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
flaj
po březen 31, 2008 10:13 pm
renny
Surprised
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po březen 31, 2008 9:57 pm
Koukám, že na těch fotkách se Golpe tváří jako by ho to neba a jen čeká kdy může skončit a jít domů.
Renny
po březen 31, 2008 9:48 pm
hruza tahle akce ..rush nic moc...remus jeste horsi...akorat jamal djs..a golpe hrali super... Arrow a ke vsemu sileny WC
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
po březen 31, 2008 2:11 pm
prvni fotky od wajdaka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
po březen 31, 2008 2:01 pm
Sakra tam bylo narváno! No chtěl jsem tam jed, ale když na to tak koukám tak jsem rád, že jsem nejel. Bych si tam na něj nemohl ani zapařit:-(
Anonymní
po březen 31, 2008 8:24 am
narvano
teda cumim..


orbis pictus
po březen 31, 2008 7:31 am
Jako nic moc reklama jak krava na tu akci,nic zvlastniho.Jen kdo byl pro me hvezdy vecera to byl Golpe a Jamal Djs,ABYCH NEZAPOMĚL I REMUS.Rush to je to porad same dokola,stoho jsme uz vyrostl.
elis
ne březen 30, 2008 11:54 pm
Remus!!!
byla to moc dobra akcicka uz se tesim na dalsi:-D
rWN
ne březen 30, 2008 11:05 pm
MORDOR :)
Hojec taky souhlasim Rush tomu dal co proto ...Akce super,ale jak jsem jiz uz nekolikrat cetl WC byly faaakt hrozny Very Happy !!!!!!Jinac super !! Smile
saui
ne březen 30, 2008 10:49 pm
Remus=SUPER!!!!!!Rush=Mega Pecka hukot, takhle hodně hudebně vydařenou akci sem dlouho nezažil, takže klobouk dolů!!!!!!!Jinak toalety jedna velká hrůza, příště polepšit
Radek
ne březen 30, 2008 10:18 pm
jsou uz nekde fotky?
Zůza
ne březen 30, 2008 10:07 pm
Úžasný úžasný úžasný! Skvělá atmosféra, plno lidí, skvělý DJs....líbilo se mi moc!!! Už se těšim na další!!!
Calderon/NUbreed.cz
ne březen 30, 2008 8:56 pm
Peckova akce,at uz po vizualni strance,tak po zvukove taky.Jak zahraly djs?jednim slovem BOBMA Wink Arrow ,
Jedine minus akce-bohuzel opet kapictne nestihaly zachody Mad
Wendulka
ne březen 30, 2008 5:06 pm
Pro poradatele: Priste by se dal nedostatek toalet vyresit par toi-toikami u saten - mista tam bylo dost prece. Ptze cekat 20 - 30 min na zachod neni vazne nic prijemnyho.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
megi
ne březen 30, 2008 12:30 pm
Tak Ideon je hodně luxusní prostor na party,akorát málo zachodů, ale tenhle problém je skoro všude. Jinak akce nejvíc luxusní, remus hrál naprosto dokonale, nejlíp ze všech bych řekla, snad zase někdy do ČR přijede. golpe a rush taky masakr...ale výborný byli všichni. Za tuhle akci velký dík Agoshovi...brzy něco podobného opakovat Smile
misho
ne březen 30, 2008 11:48 am
jj super akce... vsichni z hlavní stage hráli luxusne Wink Souhlasím s Rodym, jedinej nedostatek, malo WC!!!!
Dave
ne březen 30, 2008 11:37 am
smrt
Musim rict ,ze to byl masakr...Agent zahral pohodovy techno Smile pak remus pritvrdil:D a rush me znicil:D na golpeho jsem nemel uz silu:D
Rody
ne březen 30, 2008 11:05 am
Peklo!!!
Bylo to fakt pekelný!Takovýhle zlo jsem od Rushe nečekal!!Jediná vada na celý akci byl těžkej nedostatek záchodů.Jinak fajn.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Strana 4 z 6


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz