FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COSMIC TRIP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

cosmic trip

festival techno hradec kralove festival park

cosmic trip
V
pá červenec 04, 2008 5:18 pm
komunista
Já bych docela jel , ale taky nemam s kým jet. Sem z Pardubic ..A samotnýmu se mi kalit nechce.Holt nas bude asi vic.. Idea Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červenec 04, 2008 4:30 pm
No se mnou nejede nikdo! Pokud vim tak z Litomyšle nejede nikdo! Boužel! Takže tam razim sám! Bude to docela haluz!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá červenec 04, 2008 4:13 pm
komunista
ja prave minimos muzu Smile. ale je to den po recapitulation, a nikdo se mnou asi nepojede Smile
píza
pá červenec 04, 2008 4:13 pm
toky néééééééééééééééééé
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červenec 04, 2008 4:06 pm
Tak on, už nějakej ten pátek hraje minimal, ale od něj je docela dobre. Já taky dvakrát moc minimal nemusim, ale sem tam si ho poslechnu, ale jen od několika málo Djeis. A Thomas k nim patří!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
finch
pá červenec 04, 2008 4:00 pm
Thomas Schumacher je urcite lakave jmeno, ale nevim nevim. jeho soucasna hodne minimalova produkce dava tusit, jak asi zahraje Smile. Gaetano Parisio jakbysmet, loni na podzim na Flede zahral luxusni smes electra a minimalu. takze technari moc se neteste Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červenec 04, 2008 3:42 pm
Tyyjo super Thomas Schumacher! Toho jsem, už dlouho chtěl slyšet! Sakra já tam fakt musim dorazit! Bude to tam určo super! A Tokyho si taky velice rád poslechnu slyšel jsem ho na Suncastlu a tam hrál opravdu excelentně!
Anicka
út červen 24, 2008 2:49 pm
PetDuo
Tak ja jedu na cosmic hlavne kvuli Pet Duo ty aspon umej zahrat poradnou slapacku:)a Miss Djax taky nehraje spatne ja si myslim ze si Cosmic pekne opravi jmeno:)Ale doufam ze se obevej jeste nejaky poradny jmena
Kuba1
po červen 23, 2008 11:09 pm
CT
prosím, netahejte schranz na CT a raději už prozraďte ty tři techno headlinery kvůli kterejm tam pojedem
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
po červen 23, 2008 1:06 pm
Aleš Bleha
Hm, dobrých jmen? Doprdele, já o tom Cosmicu snad doopravdy začnu uvažovat.
Luckyboi
so červen 21, 2008 2:32 pm
CT
550 Kč v předprodeji se mi zdá tak akorát na festival tohoto rozměru.. A hlavně ALIX PEREZ!! Liquid funk forever Smile))))
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 20, 2008 4:45 pm
Taky si myslim! A ty Dj co tam budou nejsou žádný béčka! Ja jsem na cosmiku ještě nikdy nebyl a rád bych to napravil! A myslim, že tenhle ročník bude určo stát za to.
Ales Bleha
pá červen 20, 2008 1:20 pm
Cosmic
nebojte jeste par a to dost dobrych jmen pribude. behem pristich dvou tydnu.

a ze si letos CS nebude hrat na mega akci je snad kazdemu jasne... mnohem vic jde letos o to, zalozit novou tradici a obnovit dobre jmeno festivalu. a to se myslim stane
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
pá červen 20, 2008 1:04 pm
Sakra tak nyní jsem se kouknul na Line up a asi jedu! Cj Bollanda si nenechám ujít! Škoda, že k tomu nejsou časy od kdy do kdy kdo hraje.
Henyk
pá červen 20, 2008 10:10 am
keepsmile
naprostý souhlas, než se snažit udělat mega festák, kterej by na 100 pro neyvšel, tak je lepší začít znova a od začátku. Já držím palce a jdu .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
čt červen 19, 2008 10:37 pm
shit line up ... zadny poradny techno ...az na Pet Duo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
čt červen 19, 2008 10:21 pm
no nevim... já právě takovejhle fesťák docela vítám. To znamená malej, pro málo lidí, za slušný peníze (500 není moc) a s neotřelým lineupem (beru v potaz DnB). Paradoxně všichni chtěj za to vlezný co nejvíc stage, co nejvíc DJs a co nejvíc rozmanitost. A výsledek? máme tady festivaly jako je SOL který je už tak velký a tak hudebně rozsáhlý a přesto si návštěvníky nenajde a v pohodě ho převálcuje Gabo se svoji přetlačenou oneman show na Mácháči. Nechcete - nejezděte, myslím, že krom názvu to bude prima... jen poslední dobou nechápu co teda vlastně ti naši clubberři chtějí? Asi Global Gathering za cenu SOL? smile40
lion
čt červen 19, 2008 7:52 pm
cosmic trip? spíš trosko trip
Já se tak těšil na tenhle festival když je to kousek od nás ale když vidím ten ubohý line-up tak se budu hodně přemlouvat aby mi to vůbec stálo za to. TOHLE JE ASI FAKT KONEC...........
Pitris
čt červen 19, 2008 3:28 pm
...
No nevím jestli pořadatelé příjdou ještě s jmény, které by nalákaly davy lidí. Den před akcí je Apokalypsa, o stejný víkend probíhá v Německu Nature One, takže si další kandidáty může v klidu zaškrtat, a když se k tomu za 14 Sol, tak nevím nevím....
LamyCZ
čt červen 19, 2008 1:53 pm
Cosmic Trip ???
Nooo,tak jsem se opravdu tesil na odhaleni line-upu,ale to co me oci spatrili... :?At se na me nikdo nezloobi,ale toto neni cosmic trip,je to jen jiz jmeno a asi by se to melo jmenovat Schranz trip ne__??Skoda,ze tento festival uz umrel,tak ho proboha nechte v klidu odpocivat,protoze jedinej CT byl v Teplicich a na Pudlaku....Vzdy byl o technu a dobry muzice,jak mohl napadnout nekoho schranz??No nic Mejte se a uzijte si to...Po 8 letech teto vyborne akce uz se nezucastnim Razz
....
čt červen 19, 2008 9:34 am
málo jmen ne... jako 4 u technna... polepšit!!!Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dance-girl
čt červen 19, 2008 12:39 am
line-up
dnb stage náhodou super... Smile vzhledem k tomu, že letos se tady točí jen Ed Rush a Noisia... a Super8 & Tab nebo Pet Duo mi taky nevaděj...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st červen 18, 2008 11:19 pm
Můžete si všichni remcálci vyměnit kontakty a zkusit udělat festival za těch 190korun jak tu někdo píše ok? Rád se přijdu podívat Question
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rody
st červen 18, 2008 10:41 pm
konečně
Pořadatelé si dali trochu na čas s odhalením line upu, ale ve finále by to mohlo trochu vypadat k světu. Pokud ještě přibudou nějaký zahraniční jména na techno stage, tak by se to dalo, ale ten termín je fakt šibeniční. Den po apokalypse to ani nemůže dopadnout dobře. Nechci malovat čerta na zeď, ale návštěvnost asi bude tristní.
Henyk
st červen 18, 2008 9:16 pm
No myslím, že lineup by chtěl ještě trochu okořenit, každopádně myslím že toto nejspou ještě všechna jména. Areál v HK je super, lidem z hiphopu a rock for people vyhovuje a tak nevím proč by nemohl být dobrý i pro techno. Já jedu, hangáry byly vždy super. cena lístku je trochu moc, ale myslím, že ty další jména to vysvětlí. Rozhodně lepoší lineup než svojšice a to že to je venku zase nahrává proti apokalypse/rekapitulation, která je uvnitř a v létě to bude nechutný. Miss Djax na Pigfestu loni byla fantastická, pet duo jsou tu trochu moc často, ale ve východních čechách ještě nebyli. CJ Boland je kvalita to bezesporu a pardubičáci na něj vždy rádi zajdou. Já to nevidím tak černě. Spíš bych to viděl jako šanci na novou éru CT. A DnB stage je luxusní, to ať jdou svojšice s matrixem do důchodu
Pulik
st červen 18, 2008 6:45 pm
:)
Loňskej Cosmic byl čupr ultra mega titti frutti mejdlo Smile

Ale letos nevím nevím .... LiR je výzva Smile

Ikdyž Chase a Status .. hmm hmm Smile
Jaaan
st červen 18, 2008 6:18 pm
Price?
Jelikož poslouchám dnb nevypadá vůbec špatně, co ale vypadá hrozivě, to je cena lístku, jako sorry, ale za 550,- tam nejedu, to si radši střihnu Let it roll summer edition a ješště kilko ušetřim, a to ani nemluvě o obsazení na LIT, který je na český poměry více než luxus. PRO MĚ COSMIC SKONČIL ODCHODEM Z TEPLIC, JINAK TOMU NEBUDE ANI LETOS.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dont_panic
st červen 18, 2008 5:47 pm
Cosmic (t)RIP
Tak line-up je teda dost katastrofickej Mad
Myslim že na dlouho poslední Comsic Trip.
RUDA
st červen 18, 2008 5:40 pm
LINEUP
MAM DOJEM ZE JE TO JEN PREKLEP NA RAVE.CZ SE TOTIZ PISE ZE COSMIC OZNAMUJE JENOM PRVNI JMENA TJ DALSI JMENA BUDOU NASLEDOVAT TAKZE DONT WORRY PEOPLE
br
st červen 18, 2008 5:30 pm
2bagos:
jasne, poradatel si spatne objednal pocasi, tak to cely podelal. to je mi zase diskuze..
dnb letos bezkonkurencni, alix perez poprvy v cr, stejne jako chase & status, pokud se nepletu. o tonym nemluve. parada.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 6 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz