FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COSMIC TRIP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

cosmic trip

festival techno hradec kralove festival park

cosmic trip
asd
st červen 18, 2008 4:48 pm
koukala jsem napr. na konkurencni sundance, kterej me sice taky netahne, ale line-up maji snad i lepsi za vstupny 190,- ... ehm Very Happy
rudo
st červen 18, 2008 4:30 pm
LINEUP
JESTLI JE TO KOMPLETNI LINE UP TAK TO ORGANIZATORY SKUTECNE LITUJU. JESTLI NE TAK JSEM ZVEDAVY NA JMENA HADLINERU ALE MELI BY JE ZVEREJNIT CO NEJDRIVE JINAK TO UZ SNAD ANI NIKOHO NEBUDE ZAJIMAT. KDYZ BUDE DOBRY LINEUP PUJDU I DO HRADCE.
wendy
st červen 18, 2008 4:30 pm
soulbass
já myslím, že techno boom vůbec neskončil, dám ale radši přednost Svojšicím a Apokalypse, to rozhodně! Cosmic bude strašnej provar :/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
soulbass
st červen 18, 2008 4:25 pm
den předtím je Apokalypsa,s takovým lineupem a vstupem bych to odpískal Surprised buď to jsou sebevrazi a nebo potřebujou vyprat peníze...Co si budem povídat techno boom z počátku milénia skončil,pro dvě axe po sobě tu není místo,většina lidí dá přednost Apokalypse
bagoš
st červen 18, 2008 4:21 pm
petr eco
minulej cosmic byl na piču jugl nezastřešenej jim tam pršelo na gramce tak celou dnb stage zrušily grooverider ani friction nezahraly to pěkně pořadatel podělal a pařit v hangaru to fakt nééééé.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
climax
st červen 18, 2008 3:31 pm
taky bych nejel ani zadarmo
katka
st červen 18, 2008 3:17 pm
line up nuda
Petr Eco
st červen 18, 2008 2:41 pm
kritikům
Když tam byl, jak říkáte, loni 1,5 milionu za line up a bylo tam 1.500 lidí, tak se nemůže nikdo divit, že letošek vypadá jak vypadá.
Pokud na Trip lidi nechoděj, tak proč by se zval Picotto, Space Djz Growrider apod. Line up je prostě odraz loňské návštěvnosti, za což si návštěníci (respektive ti co tam loni nebyli a teď brblají) můžou sami. Promotér není chatita. Vstup je myslím adekvátní, protože jména ještě přibudou. (nejsem pořadatel této akce)
bagoš
st červen 18, 2008 2:28 pm
tak tam bych jel tak akurat na tonyho colmana a to je tak vše tam nikdo není.to je teda tragedije .
kokino
st červen 18, 2008 1:54 pm
Techno stage je výsměch Cosmic tripu...DnB super Smile ale to je tak všechno
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keepsmile
st červen 18, 2008 1:48 pm
Line-up DnB stage je náhodou luxusní. Teď jde o to jestli za ty peníze tenhle koncept zaujme. Já bych to neviděl zas tak černě. Techno stage se mi nelíbí tedy. Uplně protikladný skupiny návštěvníků Very Happy
Maniak
st červen 18, 2008 1:20 pm
Zase Agent a jeho družba ze zahraničí Sad Pet Duo,Miss Djax,raději konec,než dělat něco kvůli prodanýmu jménu Cosmic Trip,kde je Radicals crew,ta to založila.Nejel bych ani zadarmo,Teplice rulezzz.
.-)
st červen 18, 2008 1:16 pm
dotaz na poradatele
Dobry den, rad bych se optal, s jakou navstevnosti letos pocitate? Dle zverejneneho line-upu je totiz pravdepodobny break nastaven na 500 az 1000 lidi.

diky za odpoved
Dan
st červen 18, 2008 12:43 pm
lineup za babku
Pardon, ale kdyz jste remcali nad lineupem prechoziho rocniku, tak co rikate na tento rocnik???
Pro srovnani...minuly rocnik byl lineup v hodnote pres 1,5 mil, tento je okolo 200tis. A to nemluvim o cene vstupneho...
wendulka
st červen 18, 2008 12:33 pm
Alex
Naprostej souhlas, to snad ani po lidech nemuzou chtit takovy vstupny!! Ale co pamatuju zlaty casy na pudlaku, je mi z toho fakt smutno Sad Cosmic proste umrel prave v Teplicich... Sad
richard
st červen 18, 2008 12:32 pm
ten lineup je teda dost tragickej
smolldyss
st červen 18, 2008 12:23 pm
gibbons
gibbons loni na SOL: http://uk.youtube.com/watch?v=rvRwA5qsqDo

nebyl vůbec špatnej . myslim někdy kolemm 8-9 ráno. docela sem se divil že se vo něm moc nemluvilo.

Alex
st červen 18, 2008 11:56 am
Ten line-up je tragedie. Není se co divit po loňském fiasku!! Už to vůbec není Cosmic Trip. Je to nějáké nepovedené torzo nebo spíš klon. Nechápu jak tam někdo bude chtít jet.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ICE
st červen 18, 2008 11:25 am
Par prvnich jmen
DJs: Techno.cz live stage - Pet Duo, Miss DJax, CJ Bolland, Agent
dnsb stage - Chase and Status (uk), London Elektricity (uk), Alix Perez (uk), One Way (pl), Suki, IM Cyber, Katcha, Bifidus Aktif
red zone - Super8 & tab (fin), John Gibbons (irl), Jakub Mildren, Michael C, Roman Rai

Jinak teda zatim nic moc Surprised
Lion1
st červen 18, 2008 9:13 am
Jo,taky čekám na line-up ale pořád nic. Pořadatelé by se měli snažit o pořádný obsazení,at se festival zachrání. Změna místa tomu moc neprospěje.
t-suset
ne červen 15, 2008 5:19 pm
Mrzí mě že cosmic takhle dopadl, ale myslím že tenhle rok to lepší nebude. Žádná jména, žádná reklama, žádné zprávy prostě nic. Za 450 kč to ani žádná sláva bejt nemůže, ale přesto doufám že přežije tenhle rok a že příští rok bude lepší Smile
Anonymní
pá červen 13, 2008 9:00 am
hihi
jako vsehny velký jména sou už zabookovaný neverím ze prijee velká hvezda:)
fex
st červen 11, 2008 8:44 am
rip
cosmic trip zemřel, když opustil pudlák!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Darren
út červen 10, 2008 11:33 pm
Clear Vision
bude mit tadle banda demntu v cosmic tripuu zase prsty nebo uz prestali fungovat?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pacman
út červen 10, 2008 12:14 pm
podle me lineup oznámí tak tejden pred začátkem a prijde jim tam tak 500lidí Laughing je to škoda, protože já na tenhle fest chtel jet a pořád věřim ze oznámí kvalitní lineup.. ale zatim nic, tak nevím nevím Sad
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bagoš
út červen 10, 2008 11:07 am
tak co bude stím line upem to jsou takový brzdy je 10 června a pořad nic ,aby vůbec nějakej cosmic byl takhle moc lidí nenalakaj ...
Anonymní
pá červen 06, 2008 10:57 pm
1800 Surprised podle me tam budou mistni djs, lineup bude podobný MEADOW
exes
so květen 31, 2008 6:43 pm
VSTUPENKY
V síti Ticketpro normal 450 kc , Vip 1800 kc . Laughing Vipka docela předražený. Uvidíme jakej bude line up. Arrow
Siska
ne květen 25, 2008 10:14 pm
Sorry,psal jsem to jeste deliriu,myslel jsem samozrejme longa Idea
Tommy
ne květen 25, 2008 4:49 pm
Siska
Bylal tu sice docela casto ale naposledy tak (tipuju) v roce 2006.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 7 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz