FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COSMIC TRIP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

cosmic trip

festival techno hradec kralove festival park

cosmic trip
Votvirak - |Artur
st červen 17, 2009 4:37 pm
pocasi
Ahoj kluci , drzim vam palce at vam vsechno klapne a hlavne pocasi ARTUR
pangoril
st červen 17, 2009 12:43 pm
Info
Zdar lidi,

nabizim cestu na Cosmic z Hradce Kralove - jedu sam osobakem (tzn 4 mista) v patek a v nedeli z5. Kdyz by mel nekdo zajem piste na pangoril@seznam.cz . . .
lol
ne červen 14, 2009 3:31 am
ak
to mozna byla, ale co se tykalo bookingu djs, zesrala co mohla. Pametnici vedi
a.k.
st červen 10, 2009 1:25 pm
booking
to jak Pietro hral nebo hraje, nedokazu uz ted posoudit, ale driv se kolem nej motala Hanka Saskova a to byla asi ta nejkrasnejsi a nejzajimavejsi holcina, co jsem kdy videl Smile tak by me spis zajimalo, jak se ma ona Smile
A na te revoluci in Olmutz hral fakt vyborne.... to byla dle myho zlata era techna....
Daniel K.
st červen 10, 2009 12:12 pm
uuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jupijajéééj...sem naposled slyšel Pietra v Olomouci na Revolution a to je cca 5let!!!kua se těším na comeback!!!
Tom
st červen 10, 2009 10:29 am
[b]To Martinos[/b]
Prosimtě buď potichu když se bavěji dospělí a vrať se na Sensation za fiflenkama.
Kůli takovejm jako jsi ty, pak vypadá naše scéna jak vypadá!
Zlatý starý dobrý časy!
Martinos
út červen 09, 2009 5:57 pm
to Pietro:
ty seš nějakej chytrej, matador možná, ale ještě když jsem ho slyšel tak před 4 lety bylo to hrozný (míchal Madonu a do toho techno beaty, něco strašnýho)!!!!
Prej pod slovíčkem techno se skrývá minimal:-))))))))) Dovol abych se zasmál znova:-))))))))) Radši se nevracej na scénu, takovýhle vidláky tady nechceme!!!!!
2galicia
út červen 09, 2009 5:19 pm
pred peti lety
to jako holka pridej...
a mozna tomu neuveris, ale ne nahodou se to pri tomhle obsazeni jmenuje back 2 roots
Galicia
po červen 08, 2009 1:53 pm
Nuda Trip
Tak nevim, tyhle jména by mě zaujali tak před 5 lety, ale dnes... :-/
roco
so květen 30, 2009 12:59 pm
Bleha
Bleha - ty musííš býýt neskutečnýý maníík - kterýý předevšíím nerozumíí pořáádnéé muzice - jak tak koukáám -
jay
st květen 20, 2009 2:32 pm
AB
je super, že o mentálně postižený u nás dobře pečujou. Aleši, jaký to je organizovat festival z léčebny pro chorobomyslné? koukám, že tam máte už i Internet...
Jaaan
st květen 20, 2009 12:31 am
hmmm :)
Myslim, že letos jestli nebude pršet, tak by to nemusel bejt špatnej mejdan Smile)
chose-cb
út květen 19, 2009 7:20 pm
urco pojedu moc se mi libi koncepce cosmicu nic mega nic mikro proste zarucena zabava:)tesim se:)
papouch
út květen 19, 2009 6:47 pm
a ja musim jet na za****** vodák den před cosmice Very Happy to nasere Very Happy
Dero
út květen 19, 2009 6:10 pm
mela Cosmic Trip
TAm to bude masox na entou a strasne moc mrtvich lidi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út květen 19, 2009 1:40 pm
:)
to zase vypadá hezky, snad když to vyjde, tak v pátek na Neilovi :rockz:
paveell
ne květen 17, 2009 4:36 pm
!!!!!!!!!!!!!
To co vcera predvedl MARCO NASTIC byl necekanej luxusni mazec....Veselejsi techno jsem dlooouuuuho nelysel,jestli vubec nekdy.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
paveell
so květen 16, 2009 2:36 pm
PepPe
My jdem taky:-)..A pred chvili mi volal kamarad,ze jich tam jde asi 15,tak snad maj takovy napady i ostatni Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PepPe
so květen 16, 2009 1:47 pm
Paveell
Ja jdu určitě. Mám to naplánovaný už pěkně dlouho Smile
jardapeši
so květen 16, 2009 11:32 am
Cosmic nej!
já mám Cosmic skoro za barákem a jsem rád že to má zpět Quickie atd.. a Hlavně tam NIKDE neuslyším Trance Surprised
2 Pedro: ale s tý svíčkový bude nakonec sekaná svíčková za 55kč Very Happy
Klokan
so květen 16, 2009 11:27 am
já jdu, a těším se Wink
paveell
so květen 16, 2009 10:50 am
Warump
Jdete nekdo do retra ?....Jaky pocet lidi myslite ze bude?.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heerer
čt květen 14, 2009 10:17 am
Pedro
...ikdyz se umi varit tak z toho svickovou nikdy neudelas Very Happy
Pedro
čt květen 14, 2009 10:00 am
AB
Aleši Aleši Surprised To snad nemyslíš už vážně, ne ? Počkej zase si budeš chtít píchnout stanovej kolík do krku. Pro dobrotu na žebrotu. A trance ? Když se umí uvařit tak je to svíčková Razz .
xlimubaix
čt květen 14, 2009 9:50 am
bleha
bleho - ty jsi fakt už uplně mimo...jak tě někdo má brát ještě vážně když si pořád sereš do huby a každou chvilku píšeš něco jinýho...kam vítr tam plášt že??? jak se tii to hodí...a soudě podle toho všichni se kterejma si dělal jsou šmejdi...jen ty jsi letadlo že??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morlok
čt květen 14, 2009 9:44 am
nebyl jsem podepsanej :-)
Cosmic Trip byl první velkou akcí na který jsem byl (2001) a natolik se mi zalíbila, že jsem tam pak nechyběl ani jednou (nepočítám letiště v Roudnici - to nebyl CT) a letos si to opět nenechám ujít...line-up mi sedl jak prdel na hrnec, mám to skoro za barákem a hlavně BACK TO ROOTS
paveell.pav
st květen 13, 2009 11:11 pm
cosmic
Cosmic byla naše nejoblibenejsi akce..Skoda jen ty posledni co to pokazil dest..To byla luxusni akce jak na dramikach tak na technu..Parada...Tenhle rok ale nepojedem. Nic nas tam nenalakalo. Zatim bez konkurence line up na hradhouse,kde jsem zatim nebyl:-)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
st květen 13, 2009 11:05 pm
:-)
a osobne HROZNE moc fandim Cosmic Tripu, protoze tim jak to prevzal zpet Quickie a jeho parta, bude to konecne neco dobryho...

fandim a to hlavne proto, ze Cosmic tim padem bude osobitej, jinej a dobrej...

chybelo to tady.
marthy
st květen 13, 2009 10:33 pm
Ales Bleha
ale vzdyt co bylo loni nejvic trance stage originalne udelane co se nevidiproblem je,ze se porad nekomu neco nelibi chce to mit trosku srovnane,hlavni stage total prulet,techno stage dobra,ale mohla byt lepsi
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš Bleha
st květen 13, 2009 10:29 pm
:-)
no prave... jedna spoluprace stacila:-)))) s UM se neda spolupracovat, s nima se da jen nechat se sezrat

a souhlas, loni na SOL to byl na UM stage proste... no ulet...

to uz se nebude opakovat, slibuju

uz zadna UM stage, zadny takovy ulety...

SOL bude zase zpatky o POCTIVY A KVALITNI MUZICE

a ne o snaze podbizet se diskofilum - ano, loni jsem si nasral do bot a ted uz muzu jen litovat
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 2 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz