FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 COSMIC TRIP « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

cosmic trip

festival techno hradec kralove festival park

cosmic trip
Laroque
čt leden 22, 2009 1:47 pm
dobře nebo ne
podle mě je to festival,už o hovně a nic na tom ,už nikdo nezmění..Velké festivaly nejsou o hudbě,ale hlavně o penězích.Dávat za lupen 750kč na dvě noci,kde drinky budou stát další lito,to radší zajedem do hor do Krakonoš na DNB s bude lépe.
firesterter
čt leden 22, 2009 1:19 pm
supa
Paráda, to zas bude léto, pařby pařby a zase pařby!
richard
st leden 21, 2009 10:38 pm
doufam ze to nebude jen o technu a dnb a ze si najde zastoupeni i jine hudebni styly
Pavelsni
st leden 21, 2009 7:40 pm
Těšim see
Nechci to zakřiknout, ale jestli to klapne, tak to bude mazec, protože by mohly dorazit špičky jak techna, tak dnb. i když Pudláku už se nic nevyrovná....
Anonymní
čt prosinec 04, 2008 10:52 am
Tak jestli je na tomhle aspoň trochu pravdy, tak je to asi nej zpráva tohodle měsíce
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
oxygen
st prosinec 03, 2008 5:13 pm
no.....pro nás ze severu čech dobrá zpráva Wink !! snad to dopadne a budem tu mít další velký fest!! jen aby vybrali zajímavé lokaliště!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st prosinec 03, 2008 12:22 am
Cože? No to by bylo super! Jen aby to nezrušili jako letos!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ozzby
út prosinec 02, 2008 7:32 pm
calitos
ne červenec 20, 2008 7:02 pm
Pudlák
Souhlasím, když Cosmic, tak jedině na Pudláku!! Pro mě skončil v okamžiku jeho přesunutí a jakožto Tepličanka jsem to fakt těžce nesla.A víte co je nejhorší? Na Pudláku vyrostou rodinné domky:-(( Jestli jednou budu mít peníze, slibuju, že ho vrátím do Teplic s plnou parádou:-)))
lucianek
pá červenec 18, 2008 10:37 pm
listky
I já dnes vrátila lístky bez problému Smile
joshik
pá červenec 18, 2008 5:28 pm
uz je to v pohode.. V utery jsem koukal na stranky ticketpra a tam uz meli u cosmicu ze je akce zrusena. Tak jsem tam vyrazil ve stredu a vsechno bylo OK...
Lucianek
čt červenec 17, 2008 10:35 pm
lístky
to si děláš srandu ne? já se je chystám jít vrátit zítra... no to jsem zvědavá co mi řeknou... Sad zítra písnu jak jsem dopadla já Very Happy
joshik
po červenec 14, 2008 5:19 pm
listky
tak kdo uz jste byl vratit listky? Ja dneska byl a na Ticketpru mi rekli, ze je jen pozastaven prodej listku a ze akce u nich neni zrusena, ze by se treba jako jen mohl posunout termin nebo co.. Veta z oficialniho vyjadreni " Vstupenky můžete vracet v předprodejní síti Ticketpro" mi vsak napovida neco jineho. Fakt vyborny.... smile40
hanicka
pá červenec 11, 2008 9:09 pm
WTF Surprised)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JS
st červenec 09, 2008 11:27 pm
Cosmic Trip
tenhle koncept je mrtvý ... R.I.P.
Roman
st červenec 09, 2008 10:36 pm
To bylo jasny uz od zacatku ze to bude stat za prd.. Jako Šumi a Petduo,to mi prijde na drivejsi obsazeni Cosmicu hodne lacinej lineup. Proste Pudlak byl THE BEST a A.Burger vedel jaky djs ci live acty obsadit. A ze si na lineupu daval zalezet! Bylo by dobry nechat Cosmic Cosmicem takovej jakej byl a ne mu kazit povest propadakama,viz. minuly rocnik + ten letosni (jeste ze je zrusenej)..
Terez
st červenec 09, 2008 10:31 pm
Chjoo
No a já se tam tak těšila:( nemusela bych nikam cestovat a Pet Duo...no je to škoda:)
joshik
st červenec 09, 2008 10:14 pm
FUCK
kua..! pred tejdnem jsem koupil 4 listky, s tim ze jeste vytahnu par kamosu a vono tohle.. Ted me jeste stahnou na ticketpru o 120Kc za ten jejich poplatek. Fakt uz radsi nemam slov, jsem nasr*nej...
Sasha
st červenec 09, 2008 9:20 pm
Je to jasné prostě. Co více říct, než že to je definitivní konec jedné éry. Jeden z prvních šlaplých fesťaků u nás mířil k zániku od zrušení Pudláku. Milionkrát zmiňované ale je to tak. Je mi Cosmáče líto:-(((
foggy
st červenec 09, 2008 8:30 pm
Diky za pudlák :-)
Jj.. Pudlák byl.... Náměstek primátora správce Campu Smile
Shimita
st červenec 09, 2008 5:19 pm
Pudlák je prostě Pudlák
Přesně tak! Souhlasím s ostatními! Cosmic Trip existoval jen na Pudláku. Loni už to bylo jen o jménu a o prachách. A co se týkalo letošního line-upu, tak to mě vyděsilo. Na schranz si můžu zajít do Benešova na Techno Masters a ne na Cosmic Trip. Burger se na to úplně vykašlal. Na jednu stranu jsem ráda, že se zrušil. Stejně to nemělo cenu, když se to zveřejňovalo až tak pozdě. Pudlák byl nejlepší!
Technaro
st červenec 09, 2008 4:06 pm
hmmmm dobryy noo...
sem se teesil....a nebyl sem saam.....
???????????????????????????
mirda
st červenec 09, 2008 3:28 pm
už minulej rok se těsně před akcí objevily spekulace, že Cosmic nebude kvuli špatnému výběru místa,kde byly chráněný zvířata.Osobně jsem se divil,když jsem viděl informaci,že se nakonec letos Cosmic připravuje,protože se to objevilo dost pozdě a po nepovedeným ročníku.Myslim, že by bylo dobré Cosmic Trip vypustit a nechat prostor vyniknout akcím s jiným názvem, ke kterému se bude vázat vlastní historie a kouzlo,které každý z festivalů určitě má.
ALEXUSS
st červenec 09, 2008 2:42 pm
Soutěž
Doufám, že vyhraju v soutěži volný vstupy!Very Happy
s.n.k.
st červenec 09, 2008 2:18 pm
..tohle vyjádření je nutné přeložit:..prostě jsme se na to vysrali. Chtěli jsme vydělat prachy aniž bychom pohnuli prstem, ale vy jste si koupili málo vstupenek...příští rok tomu dáme jiné jméno a doufáme, že to vyjde. Vyserte si oko. .....tož tak
tyFFany
st červenec 09, 2008 1:56 pm
pudlááák
souhlas, Cosmic byl jen jeden, vymyslete si novej nazev, takhle ho jen haniite, uz nechte kosmik odpocivat, R.I.P., byl si super!!!! ted tam rostou baraky,njn,prachy sou prachy....
Fany TP
fajcír
st červenec 09, 2008 1:45 pm
já chci zpátky Open Air Field!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misho
st červenec 09, 2008 1:41 pm
misho
Sad
MaEsTRO
st červenec 09, 2008 1:17 pm
kua!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
komunista
st červenec 09, 2008 1:03 pm
Ale já se na ni těšil od první chvíle kdy jsem se o ní dozvěděl! Ale boužel asi jako jeden z mála! Třeba i tohle byl důvod zrušení, že každej druhej říkal, že to nebude ono. Ale zas si určo kupa lídí koupilo lístky...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další Strana 4 z 9


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz