FAQ    Hledat    Seznam uživatelů    Uživatelské skupiny
Registrace     Přihlášení Soukromé zprávy


 PRAGUE MUSIC V9KEND « Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma » 

prague music v9kend

abaton praha

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá březen 07, 2008 9:24 pm
soccer player
Díky za info, jdu prošmejdit ty weby smile44
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá březen 07, 2008 9:23 pm
sobota a dj Krush
Marx:
report ze soboty bude zveřejněný zítra. Krush byl podle mého taky nejzajímavější, ale srovnávat ho s Apparatem, to už chce sakra troufalost. A hiphopoví djs co Krushovi sekundovali to naopak zvládli velmi dobře, ani se nedalo čekat, že tam zůstane víc lidí. Ne každý má chuť zůstat po vrcholu noci v klubu. A že Swordz s Tucem udeřili na jinou notu - vždyť snaha udržet laťku by byla spíš směšná. Dobře, že to bylo tak jak to bylo.
Anonymní
pá březen 07, 2008 7:34 pm
od kdy ksiltofkari s hulenim v kapse nejsou normalni lidi?
soccer player
pá březen 07, 2008 6:59 pm
ad projekce
Při Apparatovi je dělal jeho doprovod z Berlína ze sdružení vizuálních umělců Transforma (www.transforma.de). Dělali videoklipy třeba pro Apparata nebo Funkstörung nebo multimediální film Synken (www.synken.com)
marx
pá březen 07, 2008 6:55 pm
a...
trošku lituju ty hiphopový DJs, co na tý akci sekundovali, protože to vůbec nezvládli. Jak Krush dohrál tak skoro všichni šli domů, protože se tam nedokázala udržet ta energie. Jo a zajímavý bylo, že na tý akci nebyl ani jeden kšiltovkář s hulením v kapse, ale úplně normální lidi.
marx
pá březen 07, 2008 6:53 pm
krush byl nejlepší
Pravda, apparat byl v pátek výtečnej, ale co předvedl v sobotu DJ Krush, to bylo ještě mnohem dál, úplně jinej svět. Žádnej hip-hop, co je teď v kurzu, ale apparatovská elektronika o polovinu pomalejší, ale mnohem víc živější a s takovým tím tajemným japonským ZEN feelingem. Fakt hustej úlet a ještě k tomu to bylo taneční. Jednoznačný vrchol V9kendu
Munaki
pá březen 07, 2008 4:13 pm
Ja jsem tam sel hlavne na Elke...Aparat me velmi mile prekvapil a Ellen neuveritelne zklamala. Strasna nuda to jeji hrani. Jedna deska horsi nez druha.. A na zacatku jeste nezklamali Ala a Subsist, luxusni minimalek Smile
Andrews
pá březen 07, 2008 3:55 pm
Ellen Allien hrála poměrně stylově čisté minimal techno, právě toho houseu tam příliš nebylo, i když ten deep/tech-house hybrid, co se teď hraje v Německu tady klidně mohl zaznít, škoda. Je fakt, že ten začátek hned po Apparatovi byl hodně pomalý, to jsem nečekal ani já. Navíc měla hned od začátku problémy s mixem, ale aspoň se snažila po celou dobu míchat rychle. Tancoval jsem na ni v podstatě celou dobu, co hrála, protože mám minimal rád a je ho u nás poměrně málo, tak jsem si to chtěl i tak užít.

Přišlo mi, že ti, co na parketu vydrželi, se většinou docela bavili. Bylo veselé sledovat reakci publika, když Ellen pustila track s nějakým silnějším kopákem a basovkou - byla to sice malá změna, ale o to byla v tom kontextu výraznější - o tom je (mimojiné) tohle minimalistické pojetí techna a houseu. Ke konci pustila i nějaké hitovky z poslední doby - Lucio Aquilina - Magic M (na to se myslím chytli lidi i tady) nebo se pokusila zapracovat Villalobosovy 'Enfants' (moc se jí to nepovedlo, škoda). Deadbeat - Mecca nakonec byl celkem příjemný závěr a tak trochu malá ochutnávka toho, co nás v Abatonu čeká tenhle týden Smile Jak už jsem řekl, škoda toho jejího mixu a možná i víc citu ve výběru desek, mohlo to být lepší.

Jinak pěkně napsaný report.
Mildosss
pá březen 07, 2008 1:48 pm
já jsem spokojený , a Sasha dokázal že je něco jiného a že je něco extra co tu fakt opravdu cbybělo a doufámm že tu není naposled . Díky moccc byl to skvělé !!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
pá březen 07, 2008 1:39 pm
Rishule
Po Apparatově průvanu to bylo fakt jakési slabé. Nečekala jsem to, trošku mě to zklamalo, ale jo, nelíbil Question
Rishule
pá březen 07, 2008 1:33 pm
Obcese
Ikdyž sem tam chtěl jet a nakonec nebyl, tak teď mám aspoň imaginární představu jak bylo Smile Ellenin deep house minimal se ti nelíbil? Právě něco takovýho bych chtěl slyšet Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
út březen 04, 2008 5:12 pm
Rishule
to jsi měl špatné informace, nepříjezd Daddyho G byl avizován tak 5 dní dopředu, zato o Krushovi to musela být kachna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jervin
út březen 04, 2008 9:11 am
Pátek
Dobrý to bylo Smile
BoRo
po březen 03, 2008 11:09 pm
V sobotu nas navstivil BUUUUH!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sonja
po březen 03, 2008 6:11 pm
ja jsem byla jen v patek a jednoznacne to u me vyhral Apparat. to co predvedl v Abatonu jsem snad jeste nemela moznost zazit, neuveritelny hudebni zazitek!!! umelec nr.1. Zato Ellen, na kterou jsem se nejvic tesila, me zklamala. Pomaly minimal cca 2 hodiny, nuda.... cekala jsem od ni komunikaci s publikem, cekala jsem ze to bude mit trochu vic zivota ale bohuzel...ani jedno neprislo. Weki na zaver opet nezklamali, ne nadarmo se zaradili mezi moje pravoplatne oblibence:)) skoda jen ze k pozdejsim hodinam ubylo lidi, ale i tak, velmi dobra akce, jen vic takovych kvalitnich hostu k nam!!! Wink

2 Obsession:co bylo v sobotu? povidej! Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rishule
po březen 03, 2008 5:38 pm
Kruci! říkáš, že v sobotu to klaplo? Nejdřív sem se dozvěděl, že nepřijede Krush, pak že Daddy...
Jak o tedy bylo???
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
resolut
po březen 03, 2008 4:47 pm
S Apparatem i
se zelim spokojenost nejvetsi Smile))
vapno2
po březen 03, 2008 2:53 pm
zeli
Byl sem jenom v patek a Aparat nas vsechny rosekal.fakt dobra akce. Wink Wink Wink Arrow
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
ne březen 02, 2008 7:15 pm
ti, co nebyli i druhý den mají opravdu čeho litovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Obcese
ne březen 02, 2008 5:32 pm
PRAGUE MUSIC V9KEND
Byli jste, nebo jste si ho nechali ujít? Měl by mít příští rok pokračování? Odradily Vás změny v line-upu od návštěvy? Nebo jste byli s návštěvností spokojeni a výkony a dojmy byly maximální?

Já jsem uspokojena Idea
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Strana 2 z 2


Modified DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti, Powered by phpBB ďż˝ 2001, 2005 phpBB Group, Český překlad phpBB Czech - www.phpbbcz.com

ISSN 1801-6340, © Copyright Poslouchej.net 2003-2012
Webdesign a grafika Jiří Kir | www.kir.cz